Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Młodzi kierowcy nie powinni jeździć niczym mocniejszym niż 75km. Takie moje zdanie. Widzę na wiosce u mnie co się dzieje. Dostanie taki 20 letniego syfika lub inne paseratti w tdi po czym szaleje. Bo czym on to nie jest.  

 

Mi po pół roku od odebrania PJ włączył się tryb Kubicy w Matizie :rotfl:  po 20 minutach od wypadku jechał już na lawecie do zezłomowania  :/ 

Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest, dla kogoś innego lepszy jest ten wspomniany mercedes. Jednak ja nie nazywam kierowców mercedesów od wieśniaków. Każdy jeździ tym czym lubi, albo tym co ma. A jak ma problem tylko dlatego, że ktoś lubi coś innego, to niech spada na drzewo.

Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Każdy woli coś innego i wszystkim dogodzić nie można. Także uważam, że nie warto oceniać człowieka po tym, jakim autem jeździ. Myślę także, że MiK86 nie miał tutaj nic przeciwko Tobie a jedynie marce(akurat w tej kwestii popieram :) ).

 

MiK86, pokaż swoją gwiazdę :].

Link to post
Share on other sites

 

 

nie warto oceniać człowieka po tym, jakim autem jeździ

Poszedłbym o krok dalej i stwierdził, że ocenianie kogoś po tym, jakim autem jeździ, jaki PC posiada czy jaki telefon nosi w kieszeni to szczyt buractwa i taniego szpanu. Niejednokrotnie dana osoba miała po prostu niski budżet na daną rzecz i kupiła to, co było w zasięgu finansowym. Ja sam na myśl o tym, ile w przyszłości (bo póki co - odpukać - Lancia się sprawuje) będzie mnie kosztowało utrzymanie samochodu myślę, że Golf 3 wcale nie jest takim złym rozwiązaniem. Oczywiście w nieśmiertelnym TDI.

 

Jest wiele marek czy modeli, których nie lubię. Nie przepadam na przykład za Citroenami, ale w życiu nie przyczepiłbym się do kogoś, kto jeździ Cytryną. Zresztą zawieszenie w Xantii podobało mi się strasznie, ogółem wygoda była na naprawdę wysokim poziomie.

 

Chciałem tu dziś coś wrzucić, bo wymyłem i sprzątnąłem auto, ale skończyłem robotę o 19 i ciemno jak cholera. Jutro postaram się tu 'pochwalić' czym wożę du**ę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tylko przy jakiej średniej prędkości? ;) Powiem Ci, że VTS w mieście sobie nieźle radzi ze spalaniem.

Natomiast na trasie, moja dziewczyna ma problem z utrzymaniem stałej prędkości....lubi depnąć a powyżej 120 to już swoje łyka. ;)

Link to post
Share on other sites

110-140, no i przekroczyłem kilka razy dwójkę i dwa zera. Nie mogłem się powstrzymać a że o 04 pusto w kierunku na Kraków to został tylko asfalt, ja, dziewczyna i Sport z cb :evil:.

 

W mieście pali 12-13 a bez znacznego deptania w trybie emeryta zejdzie się do tych 8, dość elastyczny silnik.

Link to post
Share on other sites

Zawieszenie jest lepsze jak dla mnie niż w moim dawnym glebionym Eibachem kebabie, po części pewnie zasługa RS, inaczej siedzi przód niż w zwykłym Clio. Pełna kontrola, tył nie kica, świetnie się prowadzi - auto jak przyklejone tylko ciężko o jakiś większy ruch sprężyn ale nie jest masakrycznie twardo. W mieście przyjemnie połyka zakręty.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...