Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

Więcej żółci poproszę. Jak czytam takie wstawki to mam przed oczami stereotypowego posiadacza meblościanki, który jest święcie przekonany że jak ktoś ma więcej niż on to oczywiście kradnie, cały kraj to zadupie, a on jest królem sedesu, który przegrał życie tylko dlatego, że za wszystkim stoją żydowskie konsorcja tłamszące jego wszechwspaniałość.

 

 

Jezusie! Aleś jesteś sfrustrowany życiem! Współczuję.

------------------------------------------------

 

Swoją drogą, ktoś coś o Lexusach... co sądzicie o nowym Lexusie RX ? Moim zdaniem, śliczny.

Edytowane przez emurderrec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Swoją drogą, ktoś coś o Lexusach... co sądzicie o nowym Lexusie RX ? Moim zdaniem, śliczny.

 

Jestem psychofanem Lexusa. Od kilku lat jestem zakochany po uszy w tych samochodach aczkolwiek nigdy nie podobały mi się ich SUV-y. Takie wąskie i wysokie. Wyglądały jak dla mnie dość komicznie. Ostatnio przechodziłem w Warszawie obok zaparkowanego nowego RX-a (zaraz obok stał Merc S63 AMG)... Wygląda za********e! Projektanci zrobili robotę. Po raz pierwszy poczułem że w przyszłości mógłby się dla mnie liczyć inny model niż sedan z serii IS.

Link to post
Share on other sites

Jestem psychofanem Lexusa. Od kilku lat jestem zakochany po uszy w tych samochodach aczkolwiek nigdy nie podobały mi się ich SUV-y. Takie wąskie i wysokie. Wyglądały jak dla mnie dość komicznie. Ostatnio przechodziłem w Warszawie obok zaparkowanego nowego RX-a (zaraz obok stał Merc S63 AMG)... Wygląda *****iście! Projektanci zrobili robotę. Po raz pierwszy poczułem że w przyszłości mógłby się dla mnie liczyć inny model niż sedan z serii IS.

No to piąteczka brachu... mam tak samo jak Ty! Powoli będę się czaił na IS250 Mk2 , ale jak tak patrzę to łatwo nie będzie kupić coś w niezłym stanie, z początkowych roczników. Szkoda, że są u Nas tak mało popularne... kiedy to świetne auta.

Edytowane przez emurderrec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Powoli będę się czaił na IS250 Mk2 , ale jak tak patrzę to łatwo nie będzie kupić coś w niezłym stanie, z początkowych roczników. Szkoda, że są u Nas tak mało popularne...

 

Właśnie przez małą popularność Lexusy bardzo wolno tracą na wartości. Ok 40tyś zł za samochód z 2005 roku to trochę wygórowana cena. Przecież roczniki 2010+ wahają się w okolicach 70-80tyś zł czyli na dobrą sprawę niewiele mniej niż III wersja IS-a.

Link to post
Share on other sites
Właśnie przez małą popularność Lexusy bardzo wolno tracą na wartości.

 

Lexusy trzymają wartość przez swoją niezawodność a ta wynika w dużym stopniu z serwisowania opartego na oryginalnych częściach przez właścicieli których musi być na to stać bo tańszych zamienników często nie ma. Nie ma zamienników to i nie ma bubli przez które 10 letnie auto zaczyna się sypać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...