Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Jak są ptasie gówna na samochodzie to coś grozi lakierowi czy nie?

 

olewałem, tak czasem zmywałem, czasem nie i pewnego dnia po myjni się okazało, że kawałek maski przeżarło do blachy, musiałem zaprawki robić, także teraz sprawdzam co rano

ale to nowohuckie gołębie, bliżej im do xenomorpha niż ptaka

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Zawsze używam do tego wilgotnego ręcznika papierowego. Najczęściej tego samego dnia staram się je usuwać, ech te ptasie bomby. Czarny kolor strasznie je przyciągał :wariat:.

 

BTW Sport lśni po wczorajszym spa
http://i.cubeupload.com/TPaFfw.png

 

http://i.cubeupload.com/Ne8xg8.png

 

Marzą mi się felgi z V6 lub nowszego RS-a. Podobny wzór co na foto niżej tylko z odpowiednimi wymiarami do Sporta, coś pięknego :]

 

http://i.cubeupload.com/wiyeXh.jpg

 

 

Edytowane przez Szarik
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio palnikując na LPG miałem małe Explosion:

 

11536132_1010767598968687_78752377115462

 

nawet 3 klapki anty-wybuchowe nie pomogły.

 

To więc sprawiło, że rozebrałem przepustnicę i trochę ją wyczyściłem:

 

przed

10339673_1010807855631328_85622280425671

 

po

 

1902808_1010807868964660_245914458012320

 

Do tego zamówione nowe świeczki z Foki RS MK1, nowe kable wysokiego oraz założony nowy rezonator i usunięty wtryskiwacz podtlenku LPG - do czasu montażu sekwencji.

 

Teraz szukam jeszcze dobrych kolanek 90 i 45 st. celem zrobienia dolotu.

Link to post
Share on other sites

Lukson, ło paanie ładnie strzeliło :D

PS: Takie modyfikacje silnika planujesz lub już zrobiłeś a jeździsz jeszcze na tak byle jakiej instalacji lpg ? Z czego sekwencje planujesz ? BRC, STAG, czy może jeszcze coś innego ?

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Lukson, ło paanie ładnie strzeliło :D

PS: Takie modyfikacje silnika planujesz lub już zrobiłeś a jeździsz jeszcze na tak byle jakiej instalacji lpg ? Z czego sekwencje planujesz ? BRC, STAG, czy może jeszcze coś innego ?

Ten silnik już i tak jest na przemiał. Ponad 200k przebiegu (był wymieniany przez Niemców) i już olej zaczyna brać.

Drugi mam z przebiegiem 90k gdzie jeździł bez gazu i w automacie.

 

Co do instalacji to taka już była. W piwnicy leży cały STAG 300, z reduktorem na 250KM tylko pierw przewód muszę wymienić na grubszy (8mm zamiast 6mm).

 

Na razie nie zakładam bo możliwe, że kolektor trzeba będzie inny wstawić żeby kompresor się zmieścił.

Link to post
Share on other sites

Gaz jest bardzo dobrym i optymalnym rozwiązaniem dla kuchenek i zapalniczek. Nie dla samochodu. 

 

Zdaję sobie sprawę, że w komisach nie są zbyt rzetelni. Ale też nie chcę zwiedzać 1/2 Polski za byle samochodem. Tu mam praktycznie na miejscu. A o automat ciężko w tym przedziale. 

Link to post
Share on other sites

Wszystkie miałem z gazem i zero problemów. Jaka instalacja taka bezawaryjnosc.

 

I nie każdy taki biznesmen dresowy.

 

Teraz już drugi Tdi Pd i czasem tęsknię za Turbo Gazem. :P

Edytowane przez AudiAWX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...