Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

Masz na myśli te nowe z Audi TT czy ze starego RS2?

 

Szczerze? Raczej każdy R5.

Te nowe są po prostu bardziej wytłumione.

 

Nawet TDI dobrze brzmi:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@@spider_1987, nie mylę pojęć bo nawet ich nie poruszam.

Mi chodziło tylko i wyłącznie o dźwięk rzędowej piątki, która nawet w dizlu brzmi tak samo.

 

Gwoli ścisłości każdy R5 na wolnych obrotach brzmi jak kupa ale wystarczy zacząć go cisnąć i już rozpoczyna się symfonia, która najlepiej brzmi w akompaniamencie kichania.

Link to post
Share on other sites
Czasem nie R5 TDI?

:facepalm:  

R5 JTDm, to są dwa zupełnie różne silniki, tak samo inaczej brzmią, JTDm na pewno nie warczy jak typowy klekot. TDI zaczynają brzmieć dobrze w 6. cylindrówkach, R5 TDI to jeśli chodzi o dźwięk prawie to samo co R4 TDI.

 

 

 

Ja mam 5 cylindrowego klekota.

 

Klekota BMW, który dobrze brzmi. 

 

 

 

Oczywiście mowa o dobrym brzmieniu jak na diesla, bo jakby nie patrzeć to do porządnych silników benzynowych nie ma startu żaden diesel.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

 

 

R5 JTDm, to są dwa zupełnie różne silniki, tak samo inaczej brzmią, JTDm na pewno nie warczy jak typowy klekot.
 

 

To chyba kiepskie ucho masz:

Link to post
Share on other sites
To chyba kiepskie ucho masz:

Dobrze, że Ty masz najlepsze tutaj. Porównaj sobie na żywo TeDeI z pierwszym lepszym dieslem Alfy czy BMW.

 

A skoro już przy uszach - ja słyszę wyraźnie, że JTDm jest bardziej stłumiony, ma bardziej basowe brzmienie, wiadomo dalej klekocze, ale nie tak jak TDI, który prawie wcale nie różni się od typowego 1.9 TDI.

Nawet między 1.9 JTDm, a 2.4 JTDm jest duża różnica.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Kupowaliśmy nie tak dawno dla brata Audi a4b8 2.0TDI 143PS i co się okazało,pojechał dziś na hamownie i wypluła 184PS i 400NM,czyli po programie a On nawet nie wiedział,znaczy przypuszczał że coś było dłubnięte bo dobrze idzie ta Audira.

Edytowane przez chudy131080
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...