Skocz do zawartości

Recommended Posts

Miałem iść spać ale coś mnie podkusiło aby zajrzeć jeszcze na kilka stron newsowych. Jakoś po godzinie pierwszej naszego czasu CNN podał, że zmarł Steve Jobs. Przykra wiadomość choć trudno było się w spodziewać innych wieści.

 

http://edition.cnn.c...dex.html?hpt=T1

 

TechCrunch: http://techcrunch.co...as-passed-away/

 

Gizmodo pisze już tylko o Jobsie: http://gizmodo.com/

 

...a Apple zmieniło stronę http://www.apple.com.

Edytowane przez Marcin Sieradzki
Link to post
Share on other sites

Człowiek legenda. Geniusz w czystej postaci. Zrewolucjonizował rynek IT w dosłownym tego słowa znaczeniu. Charyzmatyczny człowiek z golfem :( Szkoda bo w tym momencie zamknął się pewien etap z historii IT ale bez niego nie będzie już to samo. Pomimo iż nienawidzę Apple z całego serca to z jakiegoś powodu współczuję im, że stracili swojego przywódcę, mentora i geniusza

 

[*] Spoczywaj w pokoju Stevie ....

Link to post
Share on other sites

Od kiedy interesuję się IT on zawsze stał wysoko i w centrum. Wielka szkoda że umarł tak wcześnie.

W odpowiednim czasie przekazał "Apple" w dobre ręce by można było powiedzieć iż stało się to za jego aprobatą.

 

Nie spodziewałem się że tak nagle "pyk" i Jobsa nie będzie.

Mimo wszystko wniósł do komputeryzacji tak wiele że będzie żył jeszcze bardzo długo w świadomości ludzi.

Link to post
Share on other sites

Szok, nie spodziewałem się że ten dzień tak szybko nadejdzie. Ale Steve widocznie miał tę świadomość że nadejdzie to szybko i stąd kilka miesięcy temu podjął decyzję o przekazaniu władzy. Wielka strata, Apple zawsze kojarzyło mi się z tym nazwiskiem, teraz to już nie będzie ta sama firma :(

Link to post
Share on other sites

regist88 A niby co śmierć zmienia? Jeśli zmienia to jak wypowiadasz się o danej osobie świadczy tylko o tym, że jesteś hipokrytą. A takich pięknie możemy zaobserwować w komentarzach pod newsem.

Jak lopez2 uważał Pana Jobs'a za szmatę za życia takie same zasrane prawo ma do tego po Jego śmierci.

Więc może bez napinania się, bez męczeństwa i żałoby międzynarodowej?

Link to post
Share on other sites

a to juz calkowita zaloba nastala wszyscy czapki z glow?

zeby usunac wpis bo komus nie pasuje? nawet sladu nie zostalo

 

korporacyjna szata otoczona pseudo prawnikami - nic tego nie zmieni

 

legenda to byla dawno temu i tez nieprawda - tak w skrocie

 

za chwile uslyszymy ze bohater gates rowniesz wspanialym czlowiekiem i wizjonerem byl

ilu kludzi udupil i ile projektow zrownal z ziemia tego nikt nie zliczy -

 

owszem mamy tych pseudo bohaterow ale przez to ze ich mamy nie mamy tysiecy innych

ich metody walki o rynek sa tragiczne w skutkach

 

czapki z glow gacie w dol bo bohaterowie idą :P - smieci przekupne i anty rozwojowe -tylko do siebie do siebie i znowu do siebie - przekupic kupic opatentowac zlikwidowac - tanio zrobic na tanich ludziach - drogo sprzedac i znowu wszystko opatentowac (co nie swoje)- przekupic i cyrk jedzie

 

reklama reklama pranie mozgu juz od rana:p

ps

niech mu ziemia lekka bedzie - oby mniej takich "wizjonerow"

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

zapedziles sie Panie chyba - kazdego?

 

zbrodniarzy tez ? lichwiarzy swiatowych tez ?

bernanka tez? bolka tez?

 

to szanuj sobie a ja nie szanuje bo nie jestem pustoslowiem wychhowany i patologiczną miloscia ku wszem i wobec a zasadami

oszusci (najgorsze mendy na swiecie - gorsze od mordercow) na moj szacunek nie zaslugują

 

ja moge uszanowac Twoje prawo do wlasnego zdania ale krzty prawdy to w nim nie ma wiec nie spodziewaj sie aprobaty

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

mixowi nie chodzi o cene - cena nie ma znaczenia

 

chodzi o standard uslug i upowszechnianie sie mikro platnosci - i ma racje damy sobie raz wejsc w d... to z niej nie wyjdą

 

Ty nic nie rozumiesz - jesli myslisz tylko o pieniadzach - pieniadze sa nie istotne ,chodzi o zasady i tworzenie chorych zasad ktore sie przyjmuja

 

zaplaciles za adamka ? to nastepnym razem zaplacisz wiecej - by nikt nie zaplacil to takie chore pomysly wiecej by sie nie pokazaly na rynku a tak to prosze bardzo bedzie coraz wiecej

chcesz obejrzec wiadomosci uuu przepraszamy ale najpierw wyslij smsa

Edytowane przez lopez2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...