Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Aj się czepiasz :/

 

Byle jutro zadzwonili do mnie: proszę przyjechać po zwrot gotówki bo niestety seria 4xxx nie jest już produkowana, a odrzucił pan propozycję 5770(tak myślę że to mi zaproponują :pajac:)

I wtedy co mam kupić za te 600zł :lol:

 

 

Dobra, ja już naprawdę spadam bo mnie zagadujecie :[

Link to post
Share on other sites

Muszą, tyle jest na fakturze a jeśli nie będą w stanie naprawić/wymienić a ja nie przyjmę takiego np. 5770 to muszą. Ewentualnie jak nie dostane 600zł do ręki to chce jakąś kartę za te 600 :pajac:

I tak myślę nad 6850/5850/GTX460 1GB

 

Już mnie nie ma naprawdę :[

Link to post
Share on other sites

Spadam w kimono idę sobie posnić tylko nie wiem o czym :pajac: Mam całe ręce ubabrane w tuszu. Drukarka zabiła mi jettec'a, nieeeee.... Moj czarny.... Jeszcze w połowie pełny był, dalej tusz tam jest, a drukarka swoje... Nie można rozpoznać. Ja pier... :[:/:lol:

 

 

Nara

Link to post
Share on other sites

Skoro nie otwarte to napiszę se posta :hahaha:

 

Wygrzebałem dzisiaj drugi rower, heheh góral czasami lepszy niż trekking. W trekking wszystko czuć, bo opony są cieńkie i jak są mocno nabite w powierze to jazda po trudniejszych drogach jest hardkorowa.

 

Odkleiłem te porąbane naklejki od tego roweru, bo po co mi one. Magnum(tekking) czeka sobie na remont do wakacji, bo pewnie ze ~600zł pójdzie. Muszę wymienić: Kasetę na nową, łańcuch, przerzutkę na Alivio dla lepszej zmiany przełożeń(starą uderzyła szprycha auć :hahaha:), środkowy mechanizm wału korbowego, hamulec na przód też alivio, klocki do tylnego(aż dziw mnie bierze, że klicki shimano starły się po miesiący i niz prawie z nich nie ma :D). Do tego doliczmy centrowanie obu kół, smarowanko, robocizna. Może wyolbrzymiam, ale nawet teraz nie mam tyle kasy na to.

 

W swoim drugim rowerze jak wcześniej wspomniałem odkleiłem naklejki, przesmarowałem wał korbowy(miski itd. , ogólnie czyszczenie z syfu), piastę przednią, wyregulowałem hamulec przedni. Z tyłu do wymiany tryb, bo obecny niby shimano, niestety nakręcany ;) rozpadł się na części pierwsze, wymiana osi i dostosowanie dystansu, bo nie wiem czemu sam nie mogę i nie potrafię w tej ramie ustawić tylnego koła pośrodku co owocuje fajnie odkształconym i nieskutecznym V-Brake'iem. Nie mam także tyle części na zbycie i czasu więc część rzeczy m. in: regulacja przerzutek, hamulca tylnego i zmiana klocków należy do serwisanta... Ale zasadniczo rower pojedzie tanim kosztem, bo wydam na niego max 70zł. Tryb coś ok ~50zł kosztuje, regulacja przerzutek i hamulców to koszt paru zł. Zwłaszcza u znajomego mechanika :D

 

No to się rozpisałem, kiedyś dokupię licznik do tego górala, ajk tylko go naprawię to czas na rozgrzewkę bo nie jeździłem ładne 3 miechy i pewnie forma spadła :D

Link to post
Share on other sites

witam. ja właśnie muszę swój też doprowadzić do stanu używalności (author a-zone z boxxerem).

bo może 20 marca się na jakieś lajtowe zawody wybiorę.

Link to post
Share on other sites

a mi mój rower za wolny, trzeba na kolażówkę zbierać, bo powyżej 50km/h po płaskim ciężko się jedzie

 

takie cuś mam:

http://www.bicikli-mei.hr/Asortiman%2FAuthor%2Fzenith.jpg

Link to post
Share on other sites

żeby zasięg zwiększyć, bo od Krakowa w promieniu 50km mam wszytko zjeżdżone, więc trzeba dalej jeździć, na tym rowerze jestem w stanie robić do 150km za jednym zamachem, a potrzebuję zwiększyć to do 300km

Link to post
Share on other sites

Stary jak ty możesz popi*rdalać 50/h rowerem? Jak moja średnia prędkośc na trekkingu to ~17 km/h... Wiem, że nie jestem super, ale tyle to ty chyba robisz jadąc za tirem :hahaha:

Link to post
Share on other sites

mam spore przełożenie 48/11 plus lata jazdy na rowerze, średnią prędkość uzyskuję na tym rowerze na poziomie gdzieś 35km/h

największa prędkość z górki, jak dobrze pamiętam, 83km/h, chodź znam górki, gdzie spokojnie stówę by się zamkło, ale aż tak odważny to ja nie jestem

Link to post
Share on other sites

 

Jak szedłem raz do lidla na długiej przerwie to najpierw przez pustą ulicę jechał Rosomak i koleś UKM'a ładował na wieżyczce :hahaha:, a potem PT-91 pojechał :D Dla mnie dziwny widok, bo dlaczego k*rwa czołgi jeżdżą razem z samochodami? To może sobie kupię abramsa :hahaha: ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=xsLNDxfQuA8&feature=related

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...