Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Nudzi wam się? Ja mam pełne ręce roboty. Do złożenia mam zestaw w nast. tygodniu:

 

- M4A1 JG

- Lufa precyzyjna 6.03mm G&G

- Gumka Hop-Up Systema

- Uszcelniona dysza do M4 Systema

 

Muszę to zamontować, zrobić shimming, przesmarować i złożyć, a do tego jeszcze egzamin gimnazjalny... I żadnych komunistów mi tutaj, bo rozstrzelam bez rozkazu.

Link to post
Share on other sites

Łożeszty ale neona w karczmi zamontowali! Może w końcu więcej użytpijaków się pojawi :D

 

 

Kumpel do mnie czy jakieś nowe gry wyszły, to mu wymieniam Shift 2, Crysis 2, AC: Brotherhood. Mówi że NFS bez miasta jest głupi, Crysisa nie lubi, a AC jest głównie na multiplayer. To ja do niego żeby kupił ją a on że bez sensu kupować gry jak może sobie ściągnąć...

 

A u mnie, nic się nie zmieniło - jak nie miałem zbyt dużo kasy tak nie mam, a nagle mi się oryginałów zachciało. To chyba dobrze. :D Ale w szkole jak powiem że kupiłem grę, a tymbardziej książke to robią wielkie oczy że mogłem sobie ściągnąć a wydałem kasę...

Link to post
Share on other sites

Widzisz, tak już jest - taka mentalność.

 

Ja nie gram, ale jak patrzę po cenach - to nie widzę potrzeby, aby "piracić" to oprogramowanie. Przecież nie kupujesz 20 gier w miesiącu. Więc te 100zł na jakiś czas - co za problem.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...