Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

 

 

 

Integracyjna karczma dla bezsennych.

 

Masz problem ze snem? Fantazje o swojej piękności już nie działają? Oto miejsce dla Ciebie!!

 

Jesteś nowy? nie myśl o spamowaniu, trolowaniu, lolowaniu, ubliżaniu czy śmianiu się ze stałych bywalców, nieważnie jak bardzo psychicznie czy moralnie byli by Oni skrzywieni.

 

Jesteś stałym bywalcem? Możesz robić co uznasz za stosowne ale, jak wytrzeźwiejesz będziesz ponosił tego koszty :>

 

Podchodzisz do drzwi... wydają się znajome mimo rannego kaca. Otwierasz, początkowo nic nie widzisz ciągle oślepiany przez uliczną latarnię. Wchodzisz. Powoli dostrzegasz kontury, osoby, stoliki. Tak, znasz to miejsce http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/lol.gif to tu wlaśnie nabawiłeś się kaca moralnego wśród znajomych Ci osób, siadasz za barem. Podchodzi do Ciebie ten sam gospodarz co zawsze, tak ja darek11, nalewam do kufla, pcham przez całą ladę i wpada prosto Ci w ręce http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/menda.gif I tak oto zaczyna sie kolejna nieprzespana noc.

 

Oto lista "Karczmiarzy":

1. darek11 - niezmiennie Gospodarz

2. zeratul - mój zastepca ( jako ze sie spoznilem z otwarciem o dwie minuty zrobil to za mnie za co chyle czola 8-) )

3. Warrk - Barman

 

 

Oto lista stałych bywalców:

 

1. sevae - piwosz, przesiaduje w mrocznym kącie pod ścianą http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/menda.gif UWAGA!! Należy na niego uważać bo lubi częstować w towarzystwie czymś mocniejszym http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/menda.gif

2. Sebool_uk - Piję by paść, padam by wstać, wstaję by pić, piję by żyć!

 

 

Godziny Otwarcia

 

22:00-6:00

 

No to zapraszam do dyskusji na wszelkie tematy (nie spamowania, od tego jest inny wątek).

 

 

"Kąciki Karczmy Pod Rozpalonym Radiatorem"

 

Kolebka Anime

 

 

Regulamin:

W pełni zgodny z ogólnym Regulaminem Forum - klik

 

1. Pamietaj by edytować posty, i nie pisac nowych jednym po drugim.

2. WAŻNE!! Posty na pisane w godzinach które rażąco odbiegają od godzin pracy karczmy będą USUWANE.

 

Ogłoszenia:

 

Konkursy:

Zachęcam by ktoś zrobił oficjalnego "avatara" tematu http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/biggrin1.gif Nagroda? Darmowa kolejka http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/biggrin1.gif

Edytowane przez TheSpeed
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sodowa z duza iloscia lodu poprosze :rotfl:

 

A odnosnie logo to mam mala propozycje.

Knajpowy radiator (ang. kaloryfer :rotfl: )

http://improvised.server277.com/wp-content/uploads/2009/05/radiator-stove-emmas.jpg

 

Albo ten wyglada na bardziej goracy:

http://gadgetophilia.com/wp-content/uploads/2009/04/thermaltake-v1-cpu-cooler.jpg

Link to post
Share on other sites

Panie gospodarzu

parę literówek się wkradło o postu otwierającego

proponuję tenże post skopiować gdzieś na kompa "in case any shit happens" żeby nie trzeba było jeszcze raz tego pisać

jako zastępca gospodarza mam zamiar trzymać tu porządek (przynajmniej względny :D )

sevae w tym ciemnym kącie siedzi bo z Mordoru jeszcze nie wrócił

ja poproszę duże piwo, bez wkładki

o właśnie, kto jest barmanem ;?: (bo gospodarz ma prawo polewać jak będzie tłok, ale zasadniczo ktoś inny powinien się tym zajmować :) )

nazwa całkiem fajna, może mi coś lepszego przyjdzie do głowy,a le wątpię

pozdrawiam

 

EDIT

ta nazwa raczej nie przejdzie, ale może "pod pijącym radiatorem" :?:

Link to post
Share on other sites

lekko boli mnie glowa (od slonca xD) i nie widze juz o tej porze za dobrze mimo ze nosze okulary xD :?: , juz sie zabieram za szukanie niewidocznych dla mnie literowek. hmmm moze zastepca bedzie barmanem? w koncu moja prawa reka co nie?

 

mam nadzieje ze te najbardzoej widoczne usunolem bo jakos dzisiej mnie naprawde oczy bolą od monitora (nie zart)

 

mysle ze to by moglo byc cos dobrego, ale jakis takie monstrum z napisem a'la neony. oo odobre, jakies czarne (smocze) tlo, napis neonami karczma...do tego kufelek piwka i juz :D

 

czemu by nie, do pomocy kazda para rąk sie przyda:D jak sie zgodzi czemu nie

Link to post
Share on other sites

literówki wysłane (PW), przynajmniej większość :)

właściwie to mogę być barmanem, pod warunkiem, że nadal będę zastępcą gospodarza

tak czy inaczej przydałby się ktoś do pomocy

a może Ty byś Warrk chciał, :?:

jak myślisz darek11, nadaje się on :D

 

EDIT

a co do avatar...może to

http://www.xsreviews.co.uk/modules/FCKe ... /stock.jpg

 

EDIT2

@Warrk

całkiem nieźle, ale tak wygląda tylko dlatego że jest miedziany

Link to post
Share on other sites

no panowie, ja musze isc spac bo oczy mi nie daja spokoju i nie pozwalaja trzezwo myslec;/ :?: chyba bede musial postawic automat do nalewania bo od 3-6 rano malo kto nie spi a pijacych tez malo to bedzie sam raz xD mysle ze teraz tematu juz nam nie wykasuja albo bedzie bojkot dzialu "na luzie"

 

branoc wszystkim 8-) moje oczy.... :D

Link to post
Share on other sites

dobra na mnie też już czas

oj nie wróże za dobrze tej karczmie skoro gospodarze aż tak nie wyrabiają :?::D

tak czy inaczej ja też dzisiaj padam na twarz

ostatni zamyka i przewraca kartkę w oknie na "zamknięte"

pozdrawiam i dobranoc

Link to post
Share on other sites

przepraszam Panie Gospodarzu, dzisiaj nie mogłem być wcześniej

poza tym cały bench coś mi nawalał, ale to szczegóły

co do logo:

1) niezgodność nazwy tematu i napisu na rysunku

2) napis jest trochę nieczytelny

3) czy Zalman się nie przyczepi, że wykorzystujemy ich cooler :?::D

 

i taka uwaga do y0ddh4 oraz do innych osób - jako vice-gospodarz karczmy proszę o przestrzeganie godzin otwarcia karczmy i w godzinach 6:00 - 22:00 nic w tym temacie nie pisać :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

oto piwko , tak jest niezgodne, ale w koncu nie zaklepalimy nazwy do konca, pozatym lepiej to sie robilo takie cos. przydalby sie jakis grafik;/ 8-) ja takich rzeczy robic nie umiem :?:

 

trzeba by z TheSpeed pogadać, może Ty się darek11 tym zajmij, bo dokładnie wiesz jak to powinno wyglądać

 

jest grafikiem ?

Link to post
Share on other sites

trzeba by z TheSpeed pogadać, może Ty się darek11 tym zajmij, bo dokładnie wiesz jak to powinno wyglądać :D

@sevae

za piwo się 5pkt. należy :?:

ale Ty, jako stały bywalec naszego kącika o nazwie Mordor jak i również tego Twojego Mordoru masz za darmo

tylko jak przyprowadzisz ze sobą bacytracynę, ampicylię i tą trzecią to nie licz na rabaty, za friko będziesz miał tylko Ty :)

pozdrawiam

 

EDIT

to on się zajmował skinem forum, rangami itp.

z zawodu grafikiem nie jest chyba, ale myślę, że dla niego nie było by większym problemem zrobienie czegoś takiego (pomijając kwestię czasu)

napisz do niego to zobaczymy co z tego wyjdzie

Link to post
Share on other sites

Ty darek11 tymi kolejkami tak nie zarzucaj bo plajt murowany jak się cały bench zejdzie

tak czy inaczej samoobsługa od tej pory bo ja po robocie na twarz lecę

zasada taka jak wczoraj - ostatni przewraca tabliczkę w oknie na "zamknięte" i zamyka drzwi

no i proszę bez żadnych postów po 6 rano aż do otwarcia (czyli do 22:00)

dziękuję za wyrozumiałość klientów dla zmęczonych gospodarzy, proszę nam nie zdemolować lokalu (ostatniej nocy było pod tym względem bardzo dobrze, tak trzymać)

spotkamy się jutro nocką przy browarku

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

sevae ospale podnosi głowę - przez cały czas siedział w kącie nad jakimiś papierami i nie zwracał uwagi na resztę towarzystwa. Widać zdziwienie na jego twarzy...

 

Czyżby mnie coś ominęło? Gdzie się wszyscy podziali? No nic robię swoje.

 

Jednak widać było, że wciąż coś nie daje mu spokoju. Nerwowo rozgląda się po karczmie.

 

Nie ma nawet bramanów?!

 

Gwałtownie wstaje i szybkim krokiem podchodzi do baru... przeskakuje za ladę i coś z pod niej wyciąga. Równie szybkim ruchem opuszcza stanowisko barmana i udaję się na swoje miejsce. Cały promienieje ze szczęścia a z jego płaszcza dochodzi głośny brzęk pełnych butelek...

Link to post
Share on other sites

bez takich numerów panie sevae

chociaż dobra, Ty możesz, boś gość honorowy :?:

karczma opuszczona przez barmanów wczoraj się nieźle trzymała, dlatego oddalamy się na zasłużony odpoczynek

miłej popitki nad papierami sevae, oby umysł Ci się rozjaśnił :D

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Po wypiciu jednej z butelek dopadła go senność, już prawie miał zasypiać gdy przerwał mu powracający barman.

bez takich numerów panie sevae

chociaż dobra, Ty możesz, boś gość honorowy :?:

sevae nie wiedział czy tyczy się to jego drzemki i tego, że był już w stanie dość mocno wskazującym, czy.... BARMAN COŚ WIDZIAŁ?!

 

Już powoli się wynoszę, tak tylko mi się przysnęło, nawet nie wiedziałem, że sam zostałem.

 

karczma opuszczona przez barmanów wczoraj się nieźle trzymała, dlatego oddalamy się na zasłużony odpoczynek

miłej popitki nad papierami sevae, oby umysł Ci się rozjaśnił :D

pozdrawiam

A może jednak barman nic nie widział... tylko ta popitka, przecież musiał widzieć że brakuje paru butelek.

 

Nawzajem mości gospodarzu, ale ja już też udaję się na zasłużony spoczynek... do jutra.

 

Chyba tym razem sevae wybrną z kłopotów i nie dostanie mu się za kradzież alkoholu.

Link to post
Share on other sites

W stronę opuszczonej już karczmy, zbliżała się zamaskowana osoba. Stanęła przed drzwiami, delikatnie je rozwarła i zajrzała do środka.

 

Znowu nikogo, wiedziałem!

 

Po wejściu do środka tajemniczy osobnik od razu skierował się na zaplecze, po drodze wyciągając siatki z kieszeni. Znikną tam na dobry kwadrans... od czasu do czasu było słychać tylko radosne chichotanie. W głównej izbie pojawił się z siatkami pełnymi NAJLEPSZYCH i NAJDROŻSZYCH alkoholi jakie były w ofercie karczmy. Przed wyjściem podszedł jeszcze do stolika przy którym przesiaduje sevae i zabrał dokumenty, których tamten zapomniał.

 

No, to już chyba wszystko.

 

Zamaskowany osobnik, opuścił karczmę tak szybko jak się w niej pojawił nie zostawiając za sobą żadnych śladów.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...