Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

czas zamykać :?::D:)

wszystko widziałem

zamaskowany osobnik to bacytracyna, zdaje się sevae, że to Twój kumpel, czyż nie :?:

teraz pytanie czy ukarać całą spółkę (dokumenty wskazują na to, że mają wiele wspólnych interesów) czy samego bacytracynę

jak myślisz Panie Gospodarzu :?:

tak czy inaczej tak jak pisałem powyżej - czas zamykać, do 22:00 proszę żadnych tutaj nie pisać postów i nie walić w drzwi, bo i tak nie otworzę :):P:P

podrawiam

 

EDIT

ledwo, ale się udało, ale to był tego ranka ostatni sprzedany bronek :rotfl::zamykamy::zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Ja tak troche przed otwarciem ale chcialem tylko przez szybke jedna sugestie rzucic:

A moze tak karczma pod ROZPALONYM radiatorem ? mysle ze nazwa jest bardziej Sexy i pasuje do nocnego lokalu odwiedzanego glownie przez chlopow i jednego dziwnego obojniaka Bacytrcyne...

 

To jak ja sie zdecyduje punkty wydac to bedzie niezla popijawa ;)

Link to post
Share on other sites

Karczma Otwarta!!

 

cos widze ze Sevae postawi razem z Bacytracyna kolejke wszystkim z swoje punkty, oczywiscie najlepsze alkohole jakie mamy, co nie? :>

 

Warrk - nie chcesz byc naszym barmanem? / moze zmienic nazwe w nowym temacie jak juz ten zapelnimy, albo poprosic naszego ukochanego Admina o zmiane? chyba moze zmienic co nie? :co:

 

moze nocke walimy dzisiaj? jutro niedziela ;)

 

pisalem do admina, ale loga to raczej nie jego bajka, jakas inna prozpozycja?

Link to post
Share on other sites

no to po pierwsze primo możesz wydawać punkty na alkohol itp. i robić potem co zechcesz, ale tak jak napisane powyżej - jako stały bywalec będziesz po wytrzeźwieniu musiał za wszystko zapłacić (zarówno za szkody materialne jak i duchowe)

po drugie primo żadnych sugestii, nawet przez okienko w czasie gdy karczma jest zamknięta

po trzecie primo całkiem niezła ta wymyślona przez Ciebie nazwa Warrk

i wreszcie po czwarte primo - czas otwierać

 

Panie Gospodarzu, co robimy z kumplami sevae'y i nim samym

bacytracyna ma z nim jakieś wspólne, podejrzane interesy i nie podoba mi się to (wskazują na to papiery, które sevae miał na stoliku)

co robić, jakieś sugestie darek11 ;)

Link to post
Share on other sites

zaczynamy sledztwo, dowody wskazuja na Sevae! :>

 

spoko, karczma ma jeszcze zapasy o ktorych nikt nie wie poza mna, jak myslicie, czemu nie ktore alkohole sa takie dobre? :> sam je robie w piwnicach sredniowiecznych pod ladnymi panelami ;)

 

Niech glos ludu przemowi!! ja wam to mowie, gospodarz :co:

Link to post
Share on other sites

jak to co robic z sevae i *cynami przedawkomac mu piwko i sprawdzic dokumenty moze beda jakies dowody na popelnione niecne czyny (rachunki, adresy, "_nicki_" jego kontaktow itp) ale kurcze jest problem bo to gosc honorowy a z upiciem calej kompanii moze byc problem - wczesniej karczma zbankrutuje niz oni wszyscy padna ....

Link to post
Share on other sites

alkohol podpieprzyła bacytracyna

ale jak wszyscy dobrze wiemy sevae jest osobą o kilku twarzach (ja znam w sumie 4, jednej ksywki nie pamiętam: ampicylina, bacytracyna i właśnie sevae)

co robimy ;)

dajemy mu urlop, czy koniec darmowego browara :co:

Link to post
Share on other sites

dobrze kombinujesz

jak coś masz moją pełną akceptację jeśli chciałbyś zostać u nas barmanem

72h to trochę mało...tydzień urlopu od tego tytułu dobrze mu zrobi

chyba że nie zacznie sypać...to darmowy browarek odbierze mu się dożywotnio ;)

Link to post
Share on other sites

Sevae nie ma na forum, pewno gdzies lezy w rowie pod drzewkiem albo na lączce jakiejs xD, oto ognisata woda prosto od sredniowiecznych mnichow z piwnic karczmy ;) zatem odbieramy mu honorowego na 72h? taki post xD

 

Warrk - bedziesz barmanem?

Link to post
Share on other sites

odebrałbym mu honorowego na trochę więcej niż 72h, ale skoro jestem w mniejszości - niech będą 3 doby

wiąże się z tym również szlaban na darmowego browara na również 3 doby

jeśli nie zacznie sypać - przedłuży się mu karę

witamy w takim razie naszego nowego barmana - witaj w naszych szeregach Warrk :!:

co do gangu - jest on tak na prawdę jednoosobowy

no i się zastanawiam czy bacytracynie i ampicylinie nie zakazać wstępu do karczmy. co myślicie ;)

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jesli cyny to alterego sevae to ban dla nich nic nie da, mysle ze maly post od piwka moze wiecej zdzialac w tym przypadku ;)

 

Dzieki za posadke barmana, wiesz mam nawet w tym doswiadczenie w realu z czasow studenckich :co:

Ale dzis musze juz was opuscic padam na gebe juz nieostro widze a dramowego AA to ja nie chce miec (jeszcze ale to pewnie kwestia czasu).

 

To na zakonczenie piwko dla wszystkich poza sevae i cynymi na moj koszt !!!!!!

Link to post
Share on other sites

ja bym ograniczyl dostep gangu tylko do Sevae, odebrak honorowego na 72h, odebral cichy kąt karczmy i najgosze, od jutra (tz nawet i dzisiaj xd) chce widziec punkty w kasie karczmy od tego towarzysza :co:

 

jak myslicie, kara bedzie dobra?

 

Warrk - pomysl dbd jak dla mnie z ta nazwa to genialne teraz, jest to takie bardziej sexi :P

 

ja nie widzialem za duzo jak robilem ten temat i pelno ortow mialem ;)

Link to post
Share on other sites

honorowego, darmowego browara i kącik na 72h odebrać sevae'ie
oczywiście punkty w kasie za skradziony alkohol to podstawa
tylko co zrobić z cynami...skoro to alter ego to sevae równie dobrze może wejść do lokalu jako bacytracyna / ampicylina i na odwrót http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/scared.gif
trzeba w lokalu zamontować monitoring, również na zapleczu, ale to i tak całego problemu nie rozwiąże http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/scared.gifhttp://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/kwasny.gif
i rozważam pomysł czy może dzisiaj nie zamknąć karczmy wcześniej ze względów bezpieczeństwa http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/co.gif

EDIT
Panie Gospodarzu, zrobisz co uważasz za stosowne, ja muszę lecieć
jeśli nie podejmiesz decyzji o szybszym zamknięciu karczmy - bez zmian - ostatni przewraca kartkę w oknie na "zamknięte"
od zamknięcia karczmy do jej otwarcia nie chcę tu widzieć żadnych postów http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif
pozdrawiam serdecznie wszystkich oprócz spółki sevae'y

Link to post
Share on other sites

Można browca? :P

Kto zwinął mój kącik? :>

Nie odzywacie się tak?

 

pewnie w nocy ktoś mnie widział

 

No dobra zaczekajcie.

 

sevae wychodzi z karczmy i wraca po chwili niosąc wielki pakunek

 

Trochę głupio mi było i przyniosłem wszystko z powrotem... wiecie, okazja czyni złodzieja. "Darmowy" alkohol... niewielu by się powstrzymało ;) Niestety troszkę ubyło :cry: To co? Wypijemy? :co:

Link to post
Share on other sites

sevae jak zachniesz brac cos na schizofrenie to mozesz liczyc na darmowego browca ode mnie ;) wczesniej nie ma szans.

 

Co do zwroconego dobra to ladny gest ale moglbys dodac jakies tlumaczenie szok po banowy czy cos takiego...

 

Ja moge moje pozostale punkty wylozyc na system monitoringu ale nie podejrzewalem ze bedzie to kiedykolwiek potrzebne.

 

OK teraz to juz zasypiam przez klawa,

 

Dobranoc, milych snow wszystkim

 

P.S. Wszystkie *cyny trzymajcie sie z daleka od glowy sevae !!!!

Link to post
Share on other sites

ja daje rozpalonym, na nowym temacie kiedys to zmienimy

 

KARCZMA POD ROZPALONYM RADIATOREM JEST MIEJSCEM DLA NOCNYCH MARKÓW - KLIKNIJ

 

 

 

to jest poprawiona wersja obydwu opisowm gdzie tylko rozpalony jest na czerwono

 

sevae, daj jeszcze do skopiowania ten opis z SPAMPOSTEM,

 

wedlug mnie sie zlewa, jeden wyraz jest ok, jest mocno zaznaczony co podkresla sexi wyglad, dwa juz nie pasuja do siebie i nie ma takiej interakcji rozpalonych cial

Link to post
Share on other sites

panowie ale mi sie noc zapowiada, moji sasiedzi urzadzili sobie takiego grila ze wszyscy maja ze 2%o we krwi jak nic, ani spac nie idzie... ;)

 

sevae - stawoaj kolejne to moze ci ktoras z tych kar odroczymy, zalezy co postawisz to mozesz miec odwolanie albo kacik, albo darmowe napoje. pokaz co potrafisz, tylko nie kombinuj i nie czmychaj z napojami karczmy jako swoimi :->

 

ja sie juz z wami pozegnam, branoc wszystkim.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...