Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

Cza być twardym jak korniszon %-)



http://img842.imageshack.us/img842/4094/7je4.png

 

 

 

Łostro %-)

 

Dwie klapy leco boinc / prpnet i połowa pieca :majkel:



// bym polazł się nieco sponiewierać ale kobita cuś truka że..."szpadel ukoi me bóle" :D

Link to post
Share on other sites

Witajcie drodzy goście forumowej karczmy %-) 

Jak wszyscy, no dobra- część z was; pamięta stare, dobre czasy kiedy "Karczma..." była naprawdę wspaniałym, jedynym w swoim rodzaju przybytkiem, wyróżniającym forum.benchmark.pl pośród wielu innych for.

Nieskromnie mówiąc wpadłem na pomysł by przywrócić jej dawny blask, by wróciły czasy świetności :wariat: 

Konkretne działania, które za momencik przedstawię mogą początkowo spotkać się z waszym niezadowoleniem jednak jestem pewien, że w dłuższej perspektywie wyjdzie to wszystkim na dobre.

Zatem o co chodzi?
O nowy (stary) porządek) ;) 

Mianowicie:
-z powrotem obowiązują godziny otwarcia "Karczmy..."- 22.00-6.00, posty ukazujące się rażąco poza godzinami pracy lokalu będą usuwane

- wypowiedzi w "Karczmie Pod Rozpalonym Radiatorem" podlegają takim samym zasadom jak w każdych innych działach, obowiązuje regulamin forum benchmark.pl

Klientela lokalu nie przestrzegająca powyższych zapisów będzie odpowiednio karana system ostrzeżeń a w skrajnych przypadkach czasowym zakazem wstępu do lokalu, zwanym potocznie banem :bicz:  %-) 

Przez pewien czas moderacja forum będzie zamykać i otwierać karczmę. Naturalnie mamy nadzieję, że z czasem nie będzie to konieczne i sami będziecie przestrzegać ustanowionych już wcześniej reguł, ewentualnie dopuścimy okres przejściowy dla waszej hmm aklimatyzacji...

...no chyba, że wespół z resztą ekipy wpadniemy na jakieś inne rozwiązanie ale wszystko w swoim czasie, niemniej dyskusja trwa, więc... cierpliwości :-> 

Myślę, że to by było na tyle.

Zatem w zgodzie z zasadami zamykamy ten bordel i zapraszamy ponownie w godzinach 22.00-6.00 :zamykamy: 

http://1.bp.blogspot.com/-T16IGrqOrfQ/URZDyXEgGAI/AAAAAAAARIQ/1ZJn6FUPzws/s1600/Closed.jpg

Link to post
Share on other sites

No to teraz pora na mnie.

 

Co to ma wszystko do **-***** znaczyć  :[  :[

Czy Wam już dosłownie się nudzi  :?:  :?:

Przez tak długi czas wszystko było ok i tu nagle Wam się przypomniało o tym  :roll:  :roll:

Nosz wkurzyliście mnie teraz.

 

mj dawał jakiegoś łoma albo baseball'a. Trzeba pająkowi naprostować pewne sprawy  :->  :->

Link to post
Share on other sites

Kapsel- grozisz mi? :-> Powiedzmy, że obecne działania to część większej operacji ale póki co nic więcej powiedzieć nie mogę...

BTW- Przed chwilą wróciłem z baletów- spontaniczny wypad i było super  :D Nie przez przypadek staram się o tytuł sułtana melanży, króla imprez ;) Zatem wieczór udany :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...