Skocz do zawartości

"Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" otwarta 22:00-6:00


Recommended Posts

czas otwierać :!: :!:

widzę że było tu w nocy spokojnie, kara dla sevae pomogła ;)

bardzo serdecznie proszę jeszcze raz, aby pisać w tym temacie w godzinach otwarcia, tj. od 22:00 do 6:00, ale Ty studencikus jesteś tu nowy, wcześniej Cię nie widziałem, więc nie wyciągnę z tego większych konsekwencji poza pouczeniem

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, karczme uznaje sie za otwarta ;)

 

Sevae czekamy na kolejke :>

 

nastepnym razem spij kilka bronkow/wodeczki troche i zasniesz jak male dziecko

 

prosze pana, karczma zamknieta o tej porze. prosze zadzwonic telefonicznie lub napisac w godzinach urzedowania administracji :->

 

CZYNNE od 22-6

 

3 sekundy i juz jestem drugi xD

Link to post
Share on other sites

z wkładeczką Szanowny Gość życzy czy też "czystego" owego browarka ;)

dla takich gości - pierwsze piwo na koszt firmy :co:

 

EDIT

bardzo możliwe że coś takiego się zorganizuje Darodaredevil, ale to trochę później bo najpierw trzeba się zająć logiem, ostateczną nazwą Karczmy i osobą, której plakat powiesimy w lokalu :P:cry:

Link to post
Share on other sites

Szanowny Panie Moderatorze

niestety ostatnio część alkoholu nam zaginęła (wykradł go alter-ego usera i nicku sevae)

co prawda większość zwrócił, ale straty są i tak duże, a on nawet nie myśli ich pokryć, dlatego też niestety nie możemy zbytnio szaleć z darmowymi kolejkami

ale kto wie, kiedy indziej prawie na pewno się na to załapiesz

Link to post
Share on other sites

a propos, czy Mod moze zmienic nazwe tematu? jezeli tak to ja jako gospodarz tej karczmy prosze z zmienienie na "Karczma Pod Rozpalonym Radiatorem" zamaist palacym. jezeli nie to trudno, nastepna kolejka poprosze 8-)

Link to post
Share on other sites

bo ta karczma bedzie istniec nie tylko przez jeden watek, tylko bedzie cyklicznie odnawiana, zeby byla swieza, nie pachniala wczorajszym piwem i byla latwa w czytaniu ;)

 

ale jak sie Wam nie podoba specjalnie to utnijcie, klient nasz pan

 

ogolnie moje zalozenie bylo takie

czesc 002 - tu link

czesc 001 - tu link

i tak dalej

Link to post
Share on other sites

ja jeszcze trochę posiedzę,popilnuję porządku

trzym się Panie Gospodarzu

 

EDIT

pora na sen

coś mi się wydaje, że nikt tutaj nie zajrzy przed zamknięciem, ale przecież nie mogę lokalu zamknąć przed czasem

dlatego wedle starej zasady - ostatni odwraca tabliczkę w drzwiach na "zamknięte" i proszę żadnych postów od 6:00 do otwarcia

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

coś mi się wydaje, że nikt tutaj nie zajrzy przed zamknięciem, ale przecież nie mogę lokalu zamknąć przed czasem

No i skucha http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pqmhvVDzzGKsHFLiAlH-YyrUK2bvM260gz_uzCWklJdNRQpmknNHAVSeoK8vZQgwrSnrp7THOPndOsROLw6O6QA/devil.gif a ostrzegałem że rodzinka sie wyjechała liczyć owieczki i będzie ostra "biba"

 

Pierwszy browczyk za zdrowie tutejszych bywalców :

 

http://ptymew.bay.livefilestore.com/y1pO5jLvb7P0rp2lAxIIayfgQy3qcPsrU7QjsSm_rQ-Wz3fOMHNTKWKwicDIhv0pkX5jSfJq2zpzBOAyC4g0IofbA/24FUNNY.gif

 

A tu mały akcent ku przestrodze dla "pci" ładniejszej :

 

http://n4qh5q.bay.livefilestore.com/y1pX-ZqVqooXz6kdgBp9Lr6Ny7th9mtpakJIEirnsGgV9V6ceXZYbHzSt2Ls34xF766iTSRXSmBB1iuhfR307gazQ/f76cc952001ef5bd4a7c50cf.jpg

 

Siemanko do jutra i dobrynoc a może jednak dzińdybry ?!...

 

P.S. Szklaneczke po sobie umyłem i odstawiłem na miejsce ;)

 

ZAMKNIĘTE

 

Link to post
Share on other sites

czas otwierać :!: :!:

widzę że było tu w nocy spokojnie, kara dla sevae pomogła ;)

bardzo serdecznie proszę jeszcze raz, aby pisać w tym temacie w godzinach otwarcia, tj. od 22:00 do 6:00, ale Ty studencikus jesteś tu nowy, wcześniej Cię nie widziałem, więc nie wyciągnę z tego większych konsekwencji poza pouczeniem

pozdrawiam

 

stary ale sie usmialem :P

 

 

poza tym u mnie noc jest w innych godzinach :co:

Link to post
Share on other sites

czas otwierać

widzę, że w nocy znowu był spokój...to dobrze :/:wariat:

@MJ

bardzo dobre sobą maniery reprezentujesz (o szklankę chodzi :menda: )

@studencikus

wybacz, ale jest to lokal otwarty od godziny 22:00 "wieczorem" do godziny 6:00 rano

sorki za szczerość, ale karczma jest zamknięta poza w/w godzinami i nikt tego nie zmieni dla jednej osoby, dla której noc jest w dzień (przynajmniej na razie)

w dzień masz do swojej dyspozycji, np. "SPAMpost" i parę innych tematów, proszę Cię, z łaski swojej zechciej uszanować to, że to jest lokal nocny i w ciągu "typowego" dnia powstrzymaj się i nie pisz tu postów

pozdrawiam serdecznie i przepraszam za gorzkie słowa

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...