Skocz do zawartości

YT+FF=Nie da się wyłączyć/zablokować autoodtwarzania


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez wodego,

Recommended Posts

Mam od paru dni taki dziwny problem z FF, że nie mogę w żaden sposób wyłączyć autoodtwarzania filmików na YouTube. Wcześniej miałem poblokowane i było OK, ale ostatnio coś mu odwaliło i wszystkie filmy z YT startuja z automatu, chociaż teoretycznie nie powinny, bo w ustawieniach autoplay jest wyłączony/zablokowany. Próbowałem doinstalowywać jakieś dodatki "disable autoplay" i inne podobne , ale nic nie pomogło. Niby filmiki nie powinny same startować, ale jednak to robią z jakiegoś dziwnego  powodu… Co tu się dzieje się? Czy ktoś może zauważył podobny problem u siebie i udało mu się jakoś rozwiązać go? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za każdą wskazówkę…

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Podobna sytuacja u mnie, Firefox (119.0).

 

W ustawieniach przeglądarki mam wyłączone automatycznie odtwarzanie multimediów.
Ustawienia > Bezpieczeństwo i Prywatność > Uprawnienia > Automatyczne odtwarzanie > [blokowanie dźwięku i wideo]

 

Natomiast w serwisie YouTube filmy zawsze odtwarzają się automatycznie, nawet przy wyłączonym autoodtwarzaniu.

Ale ciekawostką jest to, że po odświeżeniu strony ustawienia zaczynają działać. Ale po ponownym wejściu na film (np. z historii) znów odtwarza się.

 

Sytuacja zmienia się, jeżeli otwieram film w nowej karcie. Wtedy wszystko działa prawidłowo.


^^
 

Edytowane przez Skaza
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

EEEEEEEEEE

 

Dobra jest, znalazłem chwilkę i "pobawiłem się" troszeczkę w about:config... Teraz działa git!!! Tylko kurde nie pamiętam, co konkretnie tam przestawiłem - po prostu kombinowałem metodą prób i  błędów do skutku. Ważne że cel swój osiągnąłem, problem rozwiązany , dziękuję i pozdrawiam!!! :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...