Skocz do zawartości

RTX 3080 AORUS Karta 100% używania 50°C


Recommended Posts

Godzinę temu, Alanix napisał:

i teraz nie mogę go sprzedać już z 2 miesiące za 800 złotych

To dlatego, że sytuacja na rynku się zmieniła, stąd już mało kogo interesuje ta karta, nawet w tej cenia.

 

Godzinę temu, Alanix napisał:

a karta normalnie w lolu pracowała na około 30% a tak to pracuje na 100% z temperaturą 50 no a na 100% powinna pracować z temperaturą 80-90.

A może odpal GPU-Z i zrób screena w trakcie gry w LOLa? 

Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, Rebelmind napisał:

Wina systemu znaczy sie. Ja bym pojechal jednak format na czysto - system masz z prawilnego zrodla @Alanix?

Tak mam z tego pendrive z pudełka ze sklepu żadnych wirusów ani nic a nie mogę co chwile robić tych nowych instalacji bo trzeba potem pliki zgrywac wszystko hasła sie bawić i bawić w to raz na rok to by można zrobił ale nie co miesiąc problem za problemem

Link to post
Share on other sites

@Alanix

Widzę za to, że popsuły się klawisze z kropką i przecinkiem. Proszę, oto one: "." - kropka; "," - przecinek.

 

Co do powodów przerywań systemowych, to jeszcze dochodzi USB. Spróbuj uruchomić menadżer zadań a następnie odłączyć od komputera wszystkie przewody inne niż zasilanie i monitor. Czy jest jakaś zmiana?

 

Kolejna sprawa, może to jakiś wynalazek do płyty głównej od Gigabyte? ASUS ma taki syf, który instaluje się automatycznie w windowsie jak nie wyłączysz tej opcji w BIOS. Może Gigabyte też ma takie coś?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Adames napisał:

@Alanix

Widzę za to, że popsuły się klawisze z kropką i przecinkiem. Proszę, oto one: "." - kropka; "," - przecinek.

 

Co do powodów przerywań systemowych, to jeszcze dochodzi USB. Spróbuj uruchomić menadżer zadań a następnie odłączyć od komputera wszystkie przewody inne niż zasilanie i monitor. Czy jest jakaś zmiana?

 

Kolejna sprawa, może to jakiś wynalazek do płyty głównej od Gigabyte? ASUS ma taki syf, który instaluje się automatycznie w windowsie jak nie wyłączysz tej opcji w BIOS. Może Gigabyte też ma takie coś?

Nie piszę przecinka ani kropek bo nie wiem gdzie je stawiać więc ich nie pisze nie ma żadnej różnicy między tym czy jest odłączone wszystko czy nic ale mam podłączone tylko mam klawiaturę myszkę i ethernet nic więcej nie mam podłączone i nic się nie zmienia a z tym drugim to nie wiem 

 I sprzedałem tego Rtxa 3050 za 700 złotych udało mi się teraz właśnie sprzedać za niska cena czy dobra?

Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Alanix napisał:

Nie piszę przecinka ani kropek bo nie wiem gdzie je stawiać więc ich nie pisze

Na forum obowiązują zasady pisowni j.pl., za których celowe niestosownie możesz zostać odpowiednio nagrodzony. Przecież tj droga przez mękę żeby Cie zrozumieć... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...