Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą (Metal Editon)


Recommended Posts

Nie jestem wegańską nastolatką, a to zdaje się być ostatnimi czasy target Hunter'a, więc pozostawię bez oceny.

 

 

Pierwsza od 25 lat studyjna płyta Sanctuary. Od kilku dni słucham na okrągło, z przerwami na Anastacię :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Każdy ma inne gusta i guściki, nie musisz w jakiś okazały sposób prezentować swojej niechęci do danego wykonawcy...

 

Napisałem, zgodnie z prawdą, że Hunter celuje w nastoletnie weganki. Mam z takowymi styczność nie tylko wirtualnie, ale również, niestety, jak najbardziej na żywo. Nie jest to prezentowanie niechęci, ale, tak jak już wspomniałem, stwierdzenie faktu. To, że uważam, iż Hunter to beznadziejny i wtórny zespół, który gra pod publiczkę, jest dopiero wyrażeniem mojej subiektywnej opinii na jego temat. Jako, że szeroko rozumianej muzyki rockowej słucham dłużej, niż Ty żyjesz na tym świecie, uważam się za osobę w pełni uprawnioną do nie tylko posiadania, ale również swobodnego wyrażania własnej opinii na ten temat.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

uważam, iż Hunter to beznadziejny i wtórny zespół
 

Wtórnym zespołem można nazwać większość grających np thrash metal - bo przecież prekursorem tego gatunku była Metallica, Megadeth, Anthrax czy Slayer. Mimo, że pierwszy album Huntera, czyli Requiem stylem gry jest bardzo podobny do Metalliki, bardzo przyjemnie się go słucha, a wszystko poza basem brzmi bardzo dobrze. Nowsze albumy(mam na myśli wszystko po Medeis) to swoisty koncept, tak jak zauważyłeś, grany pod publikę - nie każdemu musi się podobać, ale idzie wyłapać z tego dobre utwory.

Podobnie można patrzeć na większość zespołów, które zasłynęły na arenie międzynarodowej, bo czy taka Metallica nie gra pod publikę, nie robi show?

Link to post
Share on other sites

 

 

bo przecież prekursorem tego gatunku była Metallica, Megadeth, Anthrax czy Slayer.

 

Jak już to prekursorami, poza tym to nie za bardzo, bo thrash wywodzi się w prostej linii z punka i to w tym gatunku należy upatrywać jego źródeł. W chwili, gdy Metallica zaczynała swoją działalność, Exodus miał już dość dużą renomę, więc jeśli już szukać w Bay Area prekursora gatunku, to byłaby to właśnie ta grupa.

 

 

 

ale idzie wyłapać z tego dobre utwory.

 

Jest tyle dobrej muzy, że jakoś nie ciągnie mnie do gościa w kapeluszu, który widnieje na koszulkach szalonych siedemnastek. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie od dzis wszyscy sie glowkuja nad tym jaki nurt powstal na bazie ktorego. Osobiscie uwazam za prekursorow trash metalu Metallica - Hit the Lights. To pierwszy utwor w czystym thrash metalowym wydaniu. Thrash metal to polaczenie hardcore punk z NWOBHM i James czy Lars wielokrotnie powtarzali ze czerpali najwieksze inspiracje wlasnie z tych zrodel, chociazby uwielbiane przez nich zespoly Motorhead czy DiamondHead.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest tyle dobrej muzy, że jakoś nie ciągnie mnie do gościa w kapeluszu, który widnieje na koszulkach szalonych siedemnastek. 

Nuff said. I to można powiedzieć o sporej grupie zespołów. Z jednej strony, 17 latki też chcą czegoś słuchać, z drugiej wolałbym aby takie kapele były jednak tagowane jako kinder metal.

 

Za hit the lights mogę dać 8/10. Metallica przejadła mi się już w liceum, z trudem słucham już nawet jedynych płyt które uznaję za metal (pierwsze trzy)

W zamian, coś od Mustaine'a i Lee Ving'a
https://www.youtube.com/watch?v=8NPpUKVXT2g

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...