Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą (Metal Editon)


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

kurcze...- powiem szczerze ,że.... nie lubie metallica :( , nie mam w komputrze ani w telefonie żadnego ich utworu, ale ten będzie pierwszym i oby nie ostatnim... bo jest żwawy, w miare melodyjny no i  jest jako taki wokal !  - a coś trza dać...  8,5/10 

 

ostatnio oglądałem jakiś film o statku i w finałowej scenie (jak pancernik z 2 wojny światowej walczył z jakimś statkiem kosmicznym)   grała ta piosenka - bardzo mi wpadła w ucho !

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

3/10 :->

IMO:

Mettalica skończyła się w 1995. Teraz jest to zespół rock'owy z serii "pitu pitu na gitarkach".

Jeden z najlepszych ich koncertów odbył się w 89r w Seattle. Poniżej wklejam również Creeping Death, ale grany 25 lat temu...zupełnie inna muzyka.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bWxurFACGzg

 

A teraz coś od Max'a Cavalera:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@up up - nie znam takiego zespołu jak riverside - ale jak dla mnie za wolne ...:( - brzmi to jak zupełnie inny gatunek niż rock/power/hevy metal.... (jak dlam nie oczywiśćie - nie mówie tu nikomu na złość)

pozdrawiam

@up - lepiej - dam 7,5/10 , bo jak dla mnie troche zbyt chaotyczny wokal....

Link to post
Share on other sites

A ja nie wiem, co U2 ma wspólnego z metalem...

Zgaduję, że ograniczyłeś się tylko do przeczytania nazwy tematu?

Hmm..

 

Wrzucamy metal (wszelakie jego odmiany) ,rock (wszelakie jego odmiany) coś w tych klimatach .

 

Jeżeli U2 to nie jest rock, dokładniej spora gałąź post-grunge, to co. hip-hop??

Albo naprawdę nie masz zielonego pojęcia o muzyce, i możliwe że U2 dla Ciebie to rap, albo Pan moderator nawet nie czyta opisu tematu, w którym się wypowiada? :*

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli uważasz, że U2, zespół, który powstał w drugiej połowie lat 70-tych, ma jakikolwiek związek z grunge'm, który rozpoczął się dekadę później, a popularność zyskał na początku lat 90-tych, to masz rzeczywiście spore pojęcie o muzyce...Fakt, że grunge wywodzi się ze stanu Washington, a U2 z Dublina to również taka tycia, nieznacząca, różnica...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Przestań z wikipedią :) Tak samo jak definicja numetalu powstała w latach 90siątych - więc nie można nazwać utworu z ~80 numetalem po samym brzmieniu? Gatunek muzyki ocenia się po samej piosence, a nie po datach wprowadzenia nowych pojęć :) 

 

 

Ale co ja dyskutuje, przed chwilą mnie beształeś, że wrzucam tutaj rockowy kawałek... - no, chyba że tera przepiszesz pół wikipedii, czy czego tam używasz, aby udowodnić mi, że U2 to nie jest rock? - czemu ten hejt na przywitanie? Nawet nie wiedziałeś, że temat też jest przeznaczony dla rocku? Bo widać moderator nie jest zobowiązany do czytania tematu, przed wypowiadaniem się w nim - ciągle mi na to nie odpowiedziałeś, uciekasz poprostu od odpowiedzi - anyway, bardzo zwinnie.

 

No nic, to chyba tyle, bo do tematu nie będę zagłądał, skoro moderator mnie karci, za wrzucenie rockowego tematu w temacie przeznaczonym m.in. do rockowych tracków, bo nazwa tematu tego w sobie nie zawiera :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bleh, mogę powiedzieć to samo.

Niestety, prowadzenie z Tobą dyskusji nie ma żadnego sensu, bo na mój "blok tekstu", odpowiadasz tylko na 10% jego treści, na resztę poprostu nie jesteś w stanie.

 

Pozdrawiam, dobranoc, przepraszam, że odważyłem się wrzucić tutaj rockowy kawałek.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...