Skocz do zawartości

Jaka Karta dźwiękowa do Microlab Solo 6c ?


Recommended Posts

Witam,

 

Będę potrzebował jakąś niedrogą (i dobrą ;) ) kartę dźwiękową do Microlabów Solo 6c które zamierzam kupić w najbliższym czasie...

Możecie mi coś polecić ?

Szukam czegoś tańszego 100 - 120 zl, a najlepiej jeszcze taniej ;) slot PCI lub zewnętrzna, nie musi być nowa.

W tematach poświęconym tym głośnikom wymieniana jest często karta Xonar d1, d2 albo... U1 (zdaję się)

tylko te raczej nie mieszczą się w moim przedziale $ i (chyba) posiadają złącze PCI Express.

A może SB Audigy 2 lub 4 ?

W tej chwili mam "coś" zintegrowanego... zdaje się Intel 82801DB ICH4, C-Media CMI9739A/9761

Czekam na podpowiedź.

Edytowane przez vitek5505
Link to post
Share on other sites

No tak Xonar DS i DG nie są drogie. Muszę porównać specyfikacje z SB 2 ZS... ale coś mi się wydaję że stary SB będzie lepszy ;) Ten DS to jakaś wersja dla graczy z tego co widzę, mi bardziej zależy na muzyce niż na dodatkowych "efektach" w grach. Na dźwięku 5.1/7.1 też mi nie zależy, chociaż to już standard.

 

Dzięki!

Edytowane przez vitek5505
Link to post
Share on other sites

Ten DS to jakaś wersja dla graczy z tego co widzę

 

Gdzieś ty się takich głupot naczytał ? ;)

mi bardziej zależy na muzyce niż na dodatkowych

 

Xonar to jednak muzykalnie lepsza liga, anieli Audigy 2 mimo, że to wersja DS którą można mocno podrasować, do poziomu Xonar DX . Zakupując nawet za kilkanaście złotych wzmacniacz operacyjny np.OPA 2604, OPA627 (trochę drogi) czy inne.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

pod muzykę FLAC nie potrzebuje żadnej lepszej dźwiękówki, do czegoś słabszego ala muzyka czy zrippowane gry/filmy to najlepszy bd DS

Ivan nie każdy inwestuje w dźwięk tysiące, może on nie musi po prostu, tak samo z komputerami czy wyposażeniem domu :P Po prostu jeżeli ja osobiście miałbym już inwestować w dźwięk za co najmniej 1,5 tyś ( głośniki 500 karta 500 to już wole dołożyć kolejne 500 i mieć coś lepszego ) i brać jakiś wzmak z głośnikami używanymi bądź studyjne ;)

Edytowane przez Jozio
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...