Skocz do zawartości

Darmowe usługi graficzne dla użytkowników forum od Gofrio


Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

 

Spoiler

 

Jestem Sebastian i zajmuje się grafiką komputerową oraz tworzę strony/sklepy internetowe.

Jako nowy użytkownik tego forum (chociaż od małolata już śledze je, odwiedzałem tysiące razy w życiu to jeszcze nie miałem okazji zawitać tutaj na dłużej, ale to właśnie ten dzień) chciałbym zaoferować darmowe usługi graficzne dla was abyśmy się lepiej poznali, chciałbym rozpoznać się tutaj w temacie, mam nadzieję, że mi jakoś pomożecie :)

 

Od 7 lat przebywam w Londynie oraz jestem zarejestrowany jako Self-Employed z numerem UTR. 

 

 

Od ponad 11 lat zajmuje się usługami graficznymi oraz webmasterką.

Do każdego projektu podchodzę inwidualnie.

 

W takim razie przejdźmy trochę do zasad panujących w tym temacie.

 

Zakresy prac jakie jestem w stanie wykonać za darmo:

- Avatary, sygnatury, bannery(468x60), miniaturkę youtube lub jakąś inną mniejszą grafikę.

 

Gotowy wzór do skopiowania:
 



Rodzaj grafiki: (avatar, sygnatura, banner, miniaturka, inne)
Rozmiary:
Co ma się znajdować na grafice:
Tematyka grafiki:
Napisy na grafice:

 

Termin realizacji:

Nie jestem w stanie przewidzieć ile mi to zajmie, ponieważ dziennie pracuje i nie zawsze mam na to czas i ochotę. Myślę że realizacja średnia będzie od 4-7 dni roboczych. Czasami może zdarzyć się tak, że będzie w ten sam dzień w który zleciłeś lub w następny.

 

Nagroda dla mnie:

Jak już spodobała Ci się grafika, którą dla Ciebie wykonałem zostaw plusik w góre, będe wdzięczny :)

 

Ważne informacje:

1 zlecenie dla jednej osoby raz na tydzień, zastrzegam sobie prawo do odmowy pewnych grafik.

 

Jeżeli jesteś chętny użyj wzoru i pisz śmiało, pozdrawiam.

 

 

/Oryginalna treść w spoilerze. 

 

/Umowa była jasna - jest prosta darmowo-testowa usługa dla użytkowników, jest reklama działalności.

/Użytkownik w PMach pisze, że za darmo już nic nie robi. Tak się nie bawimy. 

/Ludzi nie będziemy nabijać w butelke.

 

/sid vicious

Link to post
Share on other sites

Wątek jest dogadany bezpośrednio ze mną.

 

Otworzyła się możliwość aby użytkownikom forum zaoferować fajną usługę gdyby potrzebowali doraźnej pomocy graficzno-designerskiej, a z kolei usługodawca ma możliwość wykazać się skillem wspierając nasz forumkowy grajdołek - wilk syty, owca cała, quid pro quo zachowane i mam nadzieję, że taka opcja pozwoli uszczęsliwić obie strony ;) 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

UWAGA

 

Spłynęły do mnie informacje, że darmowe usługi nie są już darmowe... z racji nie wywiązania się z umowy ze mną i wprowadzanie użytkowników w błąd oraz korzystanie z darmowej (bezpodstawnej) reklamy, wyciągam siekierę a temat zamykam.

 

 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...