Skocz do zawartości

Światłowód T-Mobile - opinie, pytania


Recommended Posts

Cześć. Mam komórki w T-Mobile, a światłowód w INEA symetryczny. Kończy mi się z końcem lipca 2023 roku umowa z INEA i zastanawiam się czy nie przejśc do T-M też z światłowodem, ale ciężko wyGooglowac opinie o jakości usługi w T-M? Czy ktokolwiek uzywa światłowodu T-M na swoim routerze?

 

Ja jestem lokalizacja województwo lubelskie, gmina głusk, miejscowośc Kalinówka.

 

Interesuje mnie ogólnie jakośc usługi światłowodu w T-M? Widze po temacie Moje ISP, ze T-M też daje Symetryczne łącze po światłowodzie?

Edytowane przez Arnold
Link to post
Share on other sites
  • Arnold zmienił tytuł na Światłowód T-Mobile - opinie, pytania

Mamy to skaranie boskie w firmie. Nigdy więcej....

Nie mogę wypowiadać się za wszystkich użytkowników, jednak w strefie podmiejskiej ten internet częściej nie działa niż działa. Spadki prędkości, pingi na poziomie 2000+ i notoryczne awarie są na porządku dziennym

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.02.2023 o 17:29, 8gwiazdek napisał:

2. Bardzo dobry peering w PL

3. Zdarzają się problemy z peeringiem zagranicznym (jeżeli trasują ruch przez Telię)

O czym piszesz bo nie rozumiem?

W dniu 24.02.2023 o 17:49, Mizuro napisał:

pingi na poziomie 2000+

Trochę nie wiarygodne na światłowodzie.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, eustachy napisał:
W dniu 24.02.2023 o 17:29, 8gwiazdek napisał:

2. Bardzo dobry peering w PL

3. Zdarzają się problemy z peeringiem zagranicznym (jeżeli trasują ruch przez Telię)

O czym piszesz bo nie rozumiem?

Cóż.... nic na to nie poradzę.

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, 8gwiazdek napisał:

Cóż.... nic na to nie poradzę.

No i mozna nie złapac bulwersa od takich wpisów na forum i nie napisac komuś takiemu, że np jest leniwy, albo olewa forumowiczów? Czy jha muszę wiedzieć wszystko? Nie. Po to jest forum, żeby zapytać.

 

Grzeczniej nie potrafię napisac.

@8gwiazdekPo co odpisujesz jak nic nie poradzisz?? Skoro tyle napisałes, mogłes wytłumaczyć.

Link to post
Share on other sites

Informacja którą przekazałem na temat peeringów była wyczerpująca.
Nie jestem nauczycielem i bie będę komuś tłumaczył pojęć ponieważ jest
 

6 minut temu, eustachy napisał:

leniwy

oraz

6 minut temu, eustachy napisał:

olewa forumowiczów


dalej

6 minut temu, eustachy napisał:

Czy jha muszę wiedzieć wszystko?

Nie

6 minut temu, eustachy napisał:

Po to jest forum, żeby zapytać.

Jakie pytanie taka odpowiedź.

Proszę teraz wersja dla leniwych i nie szanujących czasu innych osób

https://pl.wikipedia.org/wiki/Peering

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, 8gwiazdek napisał:

Proszę teraz wersja dla leniwych i nie szanujących czasu innych osób

Czy ja ciebie zmuszam i terroryzuje, żebys mi tłumaczył czy w ogóle odpisywał? Znowu mnie zaczepiasz i prowokujesz. Jeżeli dla ciebie wklejenie linku na forum to strata czasui to po co tu wchodzisz jak go nie masz? Ktoś ciebie przymusza w domu, na forum?

 

Nie mam czasu, ktoś mi sie nie podoba na forum to sie nie udzielam, a nie zaczepki i prowokacje i to coraz perfidniejsze i pisanie, że ty takie grzecznyu i świety.

 

Ja to olewam tylko to ja dostaje tu wpierdziel bp jak śmiałem zapytać, taki leniwy jkestem. To napisz sobie w sygnaturze, że Google pomaga, a forum zajmuje miejsce na serwerze i tylko się logujesz zamiast obgryzac sobie paznokcie przykładowo.

 

Takie osoby niszcza to po co kto kolwiek, kiedykolwiek wymyślił forum dyskusyjne.

Link to post
Share on other sites
19 minut temu, eustachy napisał:

Znowu mnie zaczepiasz i prowokujesz.

Ja Ciebie znam?
No chyba że to jakieś multikonto.....  moderator powinien to zbadać.
Koniec OT

Edytowane przez 8gwiazdek
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Jako użytkownik światłowodu z t-m, mogę powiedzieć że przez 2 lata umowy byłem bardzo zadowolony. Dosłownie zero awarii, filmy na yt, netflixie, hbo ładowały się zawsze bez problemu, w cs go zawsze po 10-15 pingu. Miałem prędkość 600mbit, oraz router standard (na którym nie szło wycisnąć 600mbit po wifi). Teraz zrezygnowałem na innym numerze bo płaciłbym 70zł/msc. Na innym numerze oferta była fajna 3msc za darmo, reszta za 50zł/msc plus nowy router z wifi 6. Szczerze mega polecam za taką cenę

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

W T-M jak było wcześniej wspomniane, nie masz co liczyć na zewnętrzne IP i w większości przypadków dostaniesz ONT zintegrowany z ruterem, którego niestety na nic nie wymienisz. Kolega psioczył na ten ich ruter, bo sporo opcji było zablokowanych, a WiFi dość kiepskie. Po skończeniu umowy przeszedł do Inei gdzie dostał ONT i podłączył swój ruter. Jakość powinieneś mieć taką samą jak obecnie. Dostawcą łącza dalej będzie Fiberhost, czyli spółka z tym samym kapitałem co Inea.

Edytowane przez Pawel7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...