Skocz do zawartości

RTX 4070Ti czy szukać używki 3090?


Recommended Posts

Teraz, gustine napisał:

No ale w tym okresie można że tak powiem zrezygnować z rezygnacji?

Można, jak im nie odeślesz to przyjdzie Ci tylko mail, że zgłoszenie zwrotu zostało zamknięte z powodu niedostatecznia towaru. 

Link to post
Share on other sites

no jak sie zafiksowałeś na tym to już może żadna karta nie być wystarczająco cicha, gorzej jak przyjdzie nowa i będziesz musiał to porównać :D i przekładanie kart :D, a z czasem niektóre karty grają głośniej inne robią się cichsze :D ... ... ...

Link to post
Share on other sites
no jak sie zafiksowałeś na tym to już może żadna karta nie być wystarczająco cicha, gorzej jak przyjdzie nowa i będziesz musiał to porównać i przekładanie kart :D, a z czasem niektóre karty grają głośniej inne robią się cichsze ... ... ...
Mam okazję Gaming oc kupić za 4300 więc porównamy i dam znać, wstrzymuje się z kupnem aż x kom zweryfikuje zwrot i będę mógł odesłać. Z tym fiksowaniem to się zgodzę, dwa razy tv oddawałem na reklamację z powodu dwóch pixeli na 55 calach, z drugiej strony powiem ze miałem już kilka rx 6600/6700 i nic nie piszczało a tu kruca karta w dobrej cenie i masz babo placek :)
Link to post
Share on other sites

Podziwiam, że chce wam się wydajność karty graficznej rozkładać na czynniki pierwsze:mlotek: Jeśli chodzi o wydajność kart graficznych to jedyny test jaki wykonuję to czasem włączę nakładkę wydajności geforce experience podczas grania w daną grę, żeby sprawdzić fps i % użycia karty graficznej i procesora. Może coś ze mną nie tak...:co:

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście nie mam czasu ani chęci na takie zabawy. Kupiłem działa wszystko sprawnie - zadowolony jestem. Po za tym jak się kupuje na promocji -23% to nie ma co narzekać ;) Nie ma reguły ktoś kupi PNY i będzie akurat jemu piszczeć :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Ja osobiście nie mam czasu ani chęci na takie zabawy. Kupiłem działa wszystko sprawnie - zadowolony jestem. Po za tym jak się kupuje na promocji -23% to nie ma co narzekać  Nie ma reguły ktoś kupi PNY i będzie akurat jemu piszczeć :rotfl:
Ja akurat trochę wybredny jestem, na pewno jest cichsza od phantoma i chłodniejsza ale to szczegół, tylko kawał klocka z niej.
Link to post
Share on other sites

W porównaniu do 3090 Asus tuf to nie ma co porównywać. Tam był tajfun na wentylatorach :rotfl:

Po UV na stabilne 2610 MHz i 0,9V średni pobór energii to 150W a średnia temperatura 50 stopni. Testowane na Cyberpunk i wielu innych tytułach. Do 60 stopni pracuje pasywnie po tym wentylatory mam ustawione na max 1200 RPM spada temperatura na 50 i znowu pasywnie. A spadek klatek w porównaniu do 2850 MHz na rrzeniu to średnio wychodzi 5 klatek. Prawie 3 tygodnie testowania i większych problemów brak. Posłuży pewnie ze 2 lata i następna ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.01.2023 o 20:40, Artok napisał:

@invok3dWrzuciłem na warsztat Gainwarda 4070 Ti Phantom Reunion. Zrzut wykonany po 30 minutach grania, więc karta mogła swobodnie dobić do limitu napięcia wynoszącego 1.1V

obraz.png

Kurcze trochę mnie nie było, nie wiedziałem, że w tym temacie będzie tak tłoczno :D Fajnie, że pokazały się nowe egzemplarze od innych firm bo gdy składałem swoje zamówienie to było trochę biednie. Ja jestem zadowolony i zostałem przy tym Zotacu, z cewkami nie mam problemu. Kolega składa teraz nowy zestaw za jakieś 16k i bierze wersję 4070ti od ASUSa więc może będę mógł przeprowadzić jakieś testy i coś tutaj opublikować :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...