Skocz do zawartości

Po włączeniu pc stało się to paski dziwne


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez sebki1,

Recommended Posts

  • Rozwiązanie

Na poczatek podaj dokladna specyfikacje komputera.Na moje oko to uszkodzila sie albo karta graficzna albo monitor.

Te paski wystapily po instalacji sterownikow do karty graficznej ?

Masz jakas karte graficzna na podmianke ?

Podepnij sam monitor np. do laptopa i sprawdz czy nadal beda wystepowaly te pasy.

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Joymaxx napisał:

Czy to na pewno karta? Okienko pobierania i obraz dookoła wydają się być całe, bez artefaktów. Najpierw sprawdź monitor i kabel zanim wywalisz kartę na śmietnik.

0ce539a8f8cd.jpg

Bez obrazy ale jak okienko które zaznaczyłeś jest wolne od artefaktów to też wymień monitor albo idź do okulisty 

Edytowane przez cyna76
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, cyna76 napisał:

Bez obrazy ale jak okienko które zaznaczyłeś jest wolne od artefaktów to też wymień monitor albo idź do okulisty 

Nie jest ale jakimś cudem tylko ono i tło dookoła są niemalże wolne od artefaktów. A to już jakaś iskierka nadziei że niekoniecznie padło GPU. Z resztą, na pewno wielu z nas miało identyczne obiawy przez kabel. Np ja. Identyczna sytuacja. A bałem się że poszedł komp, okazało się że zmiana kabla pomogła.

Link to post
Share on other sites
17 godzin temu, Joymaxx napisał:

Nie jest ale jakimś cudem tylko ono i tło dookoła są niemalże wolne od artefaktów. A to już jakaś iskierka nadziei że niekoniecznie padło GPU. Z resztą, na pewno wielu z nas miało identyczne obiawy przez kabel. Np ja. Identyczna sytuacja. A bałem się że poszedł komp, okazało się że zmiana kabla pomogła.

ale widać pasek który przecina lupę , pinezkę ikonę folderu

Link to post
Share on other sites

Nie wiem po co się przepychacie, autor ewidentnie jest ultra leniwcem, nie chciało mu się ani odrobinę opisać problemu, wrzucił jedno lakoniczne zdjęcie, nie odpowiada i ma wyjednane... A wy się tu kłócicie czy jest pasek czy go nie ma. 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...