Skocz do zawartości

AdGuard Home jak zablokować reklamy na YouTube?


Recommended Posts


Zainstalowałem w końcu na routerze AdGuard Home z nadzieją, że pozbędę się reklam na YT w Smart TV Samsung. Niestety, mimo dodania filtrów reklamy na YT nadal się pojawiają.
Nawet na komputerze z wyłączonym uBlockiem reklamy się ładują.
Sam AdGuard działa, w terminalu jest zielone "alive". Na innych stronach czysto, tylko ten YT.
Dodałem filtry z uBlocka jednak to nie pomaga, patrząc w ustawienia, żaden z tych filtrów nie filtruje ruchu.
Ktoś się orientuje jakie dodać filtry, by w końcu pozbyć się reklam na YT?

Link to post
Share on other sites
6 minut temu, marik81 napisał:

Nawet na komputerze z wyłączonym uBlockiem reklamy się ładują

Bo to trzeba włączyć:)

Na komputerze mam uBlock Origin i nigdy reklamy na YT nie widziałem. Nic nie ustawiałem, z automatu tak jest. Na TV są, ale nie używam smarta z telewizora.

 

Pamiętam jak kiedyś kolega mówił, że na YT reklamy wprowadzili i nie był z tego zadowolony. Byłem tym zdziwiony, bo co prawda coś czytałem o tym, ale tego nie doświadczyłem. Pierwszy raz na TV zobaczyłem. W sypialni oglądam czasem YT, ale przez Kodi, więc bez reklam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Nic z tym w ten sposób nie zrobisz. Zasłyszałem że YouTube używa czegoś nie standardowego do wyświetlania reklam... Nie pamiętam czego dokładnie.

 

Jedyna opcja to zainstalowanie aplikacji smarttube z "innych źródeł" tyle że Ty w Samsungu masz chyba tizena, smarttube działa tylko na Google TV/Android TV 

 

Najlepsze rozwiązanie to zakup google Chromecast 4 i instalacja smarttube. Działa jak złoto 

 

 

Link to post
Share on other sites

Już się poddałem. Blokowanie przez DNS jest nieskuteczne na YT na dzień dzisiejszy, więc nie ma co kopać się z koniem.
Chromecast to dla mnie zbędny wydatek, mam już komputer w salonie podłączony pod tv i projektor, więc jak potrzebuję YT to po prostu odpalam kompa. Jednak brakuje mi takiej funkcjonalności, że można połączyć telefon z telewizorem i robić kolejkę odtwarzania na bieżąco dodając filmy.


Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...