Skocz do zawartości

Wymiana iPhone 7 na nowszy


Recommended Posts

Hej, mój dość leciwy iPhone powoli domaga się wymiany, głównie za sprawą aparatu który średnio sobie radzi gdy jest ciemniej..... Pytanie jaki model wybrać by zyskać doby aparat ?

Szczerze to patrząc po parametrach to nie ma dużej różnicy między 7, 11, 12, 13, 14 - dopiero w 14 Pro jest wzrost do 48Mpix. Pytanie, czy to jedyna opcja dla mnie z racji że chcę dobry aparat i pewnie uniezależnić się od starszej lustrzanki ?

Czy może warto wybrać tańszy model (który) od 14 pro ? (zooma raczej nie będę używał, chociaż przyznam że wyspa aktywna mi się podoba :)

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz możliwość zainwestowania to polecam iphone 14 pro max https://ispot.pl/iphone-14-pro-max

- Cena jest wysoka, ale często robią jakieś promki

-ios, który jest dla mnie osobisćie bardziej wygodny od androida

- W mojej subiektywnej ocenie ładne zdjęcia i ładne wideo, chyba najlepsze obecnie wśród smartfonów

- dobra pamięć

- bateria  starczy na ok 6-6.5h włączonego ekranu czyli średnio dzień funkcjonowania a ładowanie 10-100% zajęło mi 30min

- bardzo fajny ekran

- czytnik w ekranie działa szybko i dość dokładnie

- muzyka w stereo spoko 

 

Link to post
Share on other sites
W dniu 24.11.2022 o 13:52, KwantowyYebaka napisał:

Albo poczekaj do nowego roku jak dodadzą USB C i weź nowego iPhone 

Telefon potrzebuję teraz :) A tak czekać to mogę i do iPhona 16 gdzie pewnie w ogóle zrezygnują z dziurki.

 

W dniu 28.11.2022 o 11:27, jmichael napisał:

Jeśli masz możliwość zainwestowania to polecam iphone 14 pro max https://ispot.pl/iphone-14-pro-max

- Cena jest wysoka, ale często robią jakieś promki

-ios, który jest dla mnie osobisćie bardziej wygodny od androida

- W mojej subiektywnej ocenie ładne zdjęcia i ładne wideo, chyba najlepsze obecnie wśród smartfonów

- dobra pamięć

- bateria  starczy na ok 6-6.5h włączonego ekranu czyli średnio dzień funkcjonowania a ładowanie 10-100% zajęło mi 30min

- bardzo fajny ekran

- czytnik w ekranie działa szybko i dość dokładnie

- muzyka w stereo spoko 

 

Mam możliwość ale nie chcę takiego bydlaka, długo myślałem nad 14 mini ale z racji aparatów i że nieznacznie większy od mojego 7 wybór padł na 14 pro o ile będzie dostępny kiedyś ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.11.2022 o 23:04, bullseye napisał:

Hej, mój dość leciwy iPhone powoli domaga się wymiany, głównie za sprawą aparatu który średnio sobie radzi gdy jest ciemniej..... Pytanie jaki model wybrać by zyskać doby aparat ?

Szczerze to patrząc po parametrach to nie ma dużej różnicy między 7, 11, 12, 13, 14 - dopiero w 14 Pro jest wzrost do 48Mpix. Pytanie, czy to jedyna opcja dla mnie z racji że chcę dobry aparat i pewnie uniezależnić się od starszej lustrzanki ?

Czy może warto wybrać tańszy model (który) od 14 pro ? (zooma raczej nie będę używał, chociaż przyznam że wyspa aktywna mi się podoba :)

Jeśli szukasz telefonu co robi dobre zdjęcia. Proponuję na początek poszukać w necie informacji co to znaczy dobry aparat i co wpływa na jego "efektywne" zdjęcia bo na pewno nie są to MEGA PIXELE ;) A czemu upierasz się przy iphone? może warto rozważyć inne modele. ja mam też i7 i chce od niej uciec i zapomnieć o czymś takim jak iphone... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...