Skocz do zawartości

Jaki płatny antywirus jest najlepszy?


Recommended Posts

Kaspersky po zadymie na Ukrainie odpada.
Support leży i kwiczy.
Czyli zostaje bitdefender, Norton, eset, f-secure.
Wymieniłem tylko te które w grach nie przeszkadzają.
Są jeszcze inne dobre ale raczej do biura niż domu.

Z darmowych tylko Comodo, i Bitdefender od biedy AVG.

Link to post
Share on other sites
  • BlackCoffe zmienił tytuł na Jaki płatny antywirus jest najlepszy?

I mnie też, zresztą musi no licencja 2 letnia na 4 kompach.
Ale zmień system i niech zablokują klucz...
Kiedyś 15 minut i jazda a teraz po zmianach dogadałem się dopiero z supportem niemieckim i trwało to 3 dni.
Musisz wysłać ksero faktury i inne pierdy....

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, AudiAWX napisał:

Masz dzieci? emoji848.png emoji1787.png

Nie mam, naszczepcie. :P 

 

Mialem pod opieka kiedyś brata bo dzisiaj to już stare konie :P Ale jak im powiedziałem nie klikaj bo po coś  to na karku nosisz w co popadnie to przestał i zaoszczędziłem na antywirusie, a jak wchodził na strony zakazane to w routerze ustawiłem blokadę i wystarczyło.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Arnold napisał:

Ja polecam myślenie i adbloki. Po co płacić za bezmyślonś, azaden antywirus nie uchroni przed klikaniem w co popadnie.

Założę się, że wychodząc z domu nawet drzwi nie zamykasz, bo przecież żaden zamek nie uchroni przed dobrym złodziejem...

 

Ja od lat korzystam z ESET.

Link to post
Share on other sites
46 minut temu, raiders napisał:

Ale jak ktoś   odwiedza jakieś torenty i ciemne strony internetu to  tu za wiele  antywirus nie pomoże 

Podpisuję się. Najlepszym antywirusem jest zdrowy rozsądek. Ale w przypadku ludzi podatnych na manipulację czyt. dzieci czy starsi ludzie o to ciężko. Dlatego jak wspomniałem blokery + Unchecky załatwiają część roboty.

Link to post
Share on other sites
W dniu 8.11.2022 o 20:31, Daniel_ napisał:

Od siebie polecam Bitdefender. Nie zamula kompa i działa

Też prywatnie użytkuję i jest dość skuteczny ponieważ...

 

W dniu 8.11.2022 o 18:38, Arnold napisał:

Po co płacić za bezmyślonś, azaden antywirus nie uchroni przed klikaniem w co popadnie.

Też tak myślałem, póki nie przesiadałem się na W11 i w momencie złapałem jakiegoś minera którego windows defender nawet nie wykrywał a Bit Defender sobie z nim od razu poradził. Służbowo używamy F-secure, też jest całkiem niezły, ma dobry moduł ochrony bankowości elektronicznej. Oczywiście nic nie zastąpi zdrowego rozsądku.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Z płatnych to moim zdaniem Norton :)

Ale jak jesteś zwykłym kowalskim,nie masz bóg wie ile siana na koncie i masz rozum czyli nie wchodzisz na nie wiadomo jakie strony to w zupełności wystarczy Ci WINDOWS Defender :) Sa obecnie od jakiś 3 miesięcy na nim siedzę bo skończyła mi sie licencja na nortona ;p

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

https://www.av-comparatives.org/tests/real-world-protection-test-february-may-2023/ 

https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/ defender bitdefender norton, jedyny kóry 100% wykrył to kaspersky o dziwo i jestem zdziwiony, mam ochotę go przetestować też mi licencja na bitdefender total security mi się skończyła jak myślicie ten kasperky total security testować ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...