Skocz do zawartości

Czy ta gra mi zadziała?


Recommended Posts

Witam.

Mam problem chcę sobie kupić grę brothers in arms hell'highways.

Nie wiem czy zadziała na moim stary już komputerze. Oto konfiguracja:

Procesor: Athlon 64 3000+

Płyta główna: Gigabyte ga-k8u socket 754

Ram: 2x512mb DDR

Karta graficzna: sapphire x1950pro 512mb DDR3 agp x8

Czy w ogóle zadziała? I jeśli tak to na jakich detalach i rodzielczości?

Dziękuje z góry za odpowiedź.

Edytowane przez risen88
Link to post
Share on other sites

Witamy na forum BMK ! :)

 

Pójdzie ale na absolutnych minimalnych detalach z najniższą rozdzielczością. I tak gra będzie niegrywalna ;). Polecam podkręcić proca i grafikę, zaktualizować sterowniki, przeczyścić kompa w środku jak i w systemie i wtedy moooże będzie się dało grać. Niestety ale najprawdopodobniej jeżeli chcesz pograć komfortowo to tutaj czeka cię wydatek 1000-1800 zł na nowego kompa :)

 

Pozdrawiam !

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Da radę. Wiele osób grało na 1 rdzeniowcach gdzie gra wymagała dwóch :P Po prostu będzie walić błędami a w najlepszym przypadku gra nie będzie chodziła stabilnie

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

System requirements

Windows XP SP2 / Windows Vista SP1, Intel Pentium D 3.0 GHz /AMD Athlon64 3000+, 1024MB RAM, NVIDIA GeForce 6800 Series /ATI Radeon X1600 Series, 8GB free disk space

Znalazłem na ang. wikipedii.

Czyli na min. powinno ruszyć?

Edytowane przez risen88
Link to post
Share on other sites

Najlepiej zainstaluj i sam sprawdź jak gra będzie działała na kompie. Ja tak robiłem i nieraz gry, które np nie powinny funkcjonować działały. Przyznaję, że na niskich detalach, nierzadko z płynnością na poziomie 20-30 FPS ale dało się grać. Jeżeli nie jesteś osobą pokroju "minimum 100FPS potrzeba do grania" to pożycz od kogos grę bądź zdobądź w inny sposób i sprawdź osobiście. Mi na porównywalnym konfigu z tym, że miałem wtedy Athlona 64 3200+ oraz 512MB pamięci poszedł Wiedźmin, Lost lanet, Far Cry 2 choć teoretycznie nie powinny ;)

Link to post
Share on other sites

Mi na porównywalnym konfigu z tym, że miałem wtedy Athlona 64 3200+ oraz 512MB pamięci poszedł Wiedźmin, Lost lanet, Far Cry 2 choć teoretycznie nie powinny ;)

 

To mi Wiedźmin na ultra niskich detalach w niektórych miejscach ciął tak że nie można było myszką ruszać na P4 3.0GHz, 1GB i HD3850 :wariat: Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...