Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trochę z wujka google

 

Mój Ionto Jest koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne a także witaminy i minerały. Stosowany jest w celu uzupełnienia tych składników przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Ubytek tych substancji, do jakiego dochodzi podczas wzmożonego wysiłku fizycznego głównie z potem, nie tylko obniża zdolność do treningu, ale może być niebezpieczny dla zdrowia. Uzupełnienie wody, witamin i elektrolitów traconych podczas wysiłku pozwala uchronić zawodnika przed zagrożeniami zdrowotnymi, a także poprawia parametry wysiłku i efekty treningu. Został wzbogacony dodatkowo o L-karnitynę i taurynę, co powoduje, że działa antykatabolicznie i pomaga spalić tkankę tłuszczową.

Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanie, możecie polecić jakieś ćwiczenia na dolną część kręgosłupa ? musiałbym poprawić o ile się da w tym czasie wytrzymałość tego dolnego odcinka bo czeka mnie sporo chodzenia za 2 tyg i nie wiem czy plecy mi wytrzymają

Link to post
Share on other sites

Albo te izotoniki to placebo albo już sam nie wiem. Przy trasie ~25-26km zawsze brałem bidon 0.7L rozpuszczonej wody z colą 1:1 i było na styk, teraz nawet 0.5L spokojnie wystarcza.

 

Okar ja robiłem skłony ze sztangą (IMO najlepiej łamana) na barkach bez takiej ławeczki (normalnie stojąc).

Link to post
Share on other sites

Okar ja robiłem skłony ze sztangą (IMO najlepiej łamana) na barkach bez takiej ławeczki (normalnie stojąc).

Czyli dzieńdobry.

 

Hyperextensions można zrobić nawet na płaskiej ławce, wysokim łóżku, schodach (jak nie ma barierki)... na czymkolwiek gdzie możesz zawisnąć w dół.

Ale lepiej będzie tak jak mówi GreQ - rozgrzać się dzieńdobrym a potem zrobić martwy i pilnować techniki - wszystko powoli, spokojnie i z pełną kontrolą ciężaru, dwa ćwiczenia w zupełności wystarczą - tej partii nie powinno się przeciążać.

 

 

A co do izotoników, to ja osobiście stosuję je raczej po treningowo niż w trakcie - dla uzupełnienia elektrolitów po ciężkim treningu.

W trakcie (co polecam także do biegania) BCAA.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

A ja się kuruję, bom ciężko chory... Już czekam aż zacznę na poważnie nowy plan bo zapowiada się nieziemsko (udało mi się zrobić 3 z 4 treningów zanim popadłem w niebyt).

 

Jeszcze muszę nazbierać na przynajmniej dwie torby białka, worek omega3 i znów coś na stawy.

Do tego kończy mi się BCAA i ZMA.

Też pójdą 4 stówki jak nic.

 

A co tam masz dokładnie GreQ, pochwal się :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...