Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ja cię koleżanko obrażam? Wyzywam? Problemy z ego czy okres niedługo?

Podyskutować możemy, ale po co jak brak popartych wiedzą argumentów z twojej strony...

 

BTW za mało emotek jak na aż dwa zdania.

Edytowane przez bialyboski
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

W sumie mogłem użyć określenia "debil" skoro nawet nie potrafisz wywnioskować mojej płci. My bad. :D

 

Próbujesz w jakiś nieudolny sposób mnie hmm, obrazić czy tam upokorzyć i liczysz że poklepie Cię po plecach? Jednak trafiłem z diagnozą. :D

 

PS. Teksty to Ty masz na poziomie, uhuhu.

Link to post
Share on other sites

 

 

ABS u chudych jest jak duże łapy u grubych - nie liczy się.

Nie byłem chudy, miałem normalną budowę a w podstawówce to nawet byłem pulpet. Pamiętam jak na ważeniu miałem taki sam wynik, jak kumpel z klasy, który był o głowę wyższy ode mnie. Inna sprawa, że wtedy więcej ćwiczyłem brzuch.

Z innej beczki: stosuje lub stosował ktoś z was l-argininę przed treningami? Na opakowaniu zalecają dawkę 3 g, czyli dość mało. Ma ktoś doświadczenie z tym suplementem? 

Link to post
Share on other sites

Mogłeś zostawić, bo fajnie to wyglądało :)

Każdy bardziej obeznany w temacie wiedziałby o co chodzi, a ten głupi, no cóż...


Jak ćwiczyłem (10 lat temu...) to sama kreda mi wystarczała do dobrej pompy, nie próbowałem żadnego stacka, bo to wtedy mogłoby być za dużo.

 

Może teraz, jak wrócę do tego sportu to sobie spróbuję czegoś z dobrym doładowaniem :)

Link to post
Share on other sites

Bo nie poczujesz. To tylko wspomaga produkcje tlenku azotu i troche rozszerza zyly, poprawiajac ukrwienie (tzw. pompa miesniowa). Wspomaga dostarczanie zwiazkow odzywczych do miesnia. Nie bedziesz mial ciarkow, szczypania itp. Przed bzykaniem tez poprawia ukrwienie. Brac ok. 30 min przed treningiem (lub bzykaniem).

Link to post
Share on other sites

Ostrovit i Ostrovia to dwie rożne firmy. A Pump to jeden z niewielu specyfikow, ktory nie ma krety w skladzie. Mnie pobudza. Jak nie mam weny na trening to jest ok i dla mnie starcza. Nie trenuje zawodowo, zeby brac jakies ciezkie przedtreningowki. Bardziej nastawiony jestem na ochrone i odzywienie miesnia i stawow przed, po i w trakcie treningow. Wszystkie te super hiper duper jedwabiste xtra power, hot bloody etc. to IMO strata kasy. Jedyne co to od czasu do czasu jakis Animal (1 opakowanie, 1 cykl w roku) na lepsze spalanie i tyle.

Link to post
Share on other sites

Ja nigdy nie brałem przedtreningówek, to moja pierwsza i nie uważam, że jest jakaś świetna. Znaczy kiedyś sto lat temu brałem shock&storm ale to inne czasy były.  Szukam czegoś aktualnie co będzie mi dobrze robić więc próbuje po kolei co uważam, że ma ciekawy skład.

Link to post
Share on other sites

 

 

Bo nie poczujesz. To tylko wspomaga produkcje tlenku azotu i troche rozszerza zyly, poprawiajac ukrwienie (tzw. pompa miesniowa)

To też miałem na myśli, nie czuję na treningu lepszego ukrwienia/napompowania mięśni, dlatego szukam informacji o dawkowaniu, bo może zaniżyli (tak jak na opakowaniu monohydratu, gdzie radzą też 3 g co może i jest dobrą dawką, jeśli ktoś chce przyjmować nie cyklicznie a stale).

 

 

Jak nie mam weny na trening

Z tym akurat u mnie nie ma problemów, trening wieczorem to ostatnio moja ulubiona część dnia. Choć wiadomo, że czasem człowiek najchętniej zostałby kisić ogóra w domu a nie na siłownię szedł.

A co do drogich i "markowych" supli, niby też skłaniam się ku temu, że to w dużej mierze marketing i naciąganie naiwniaków, ale na mnie np. monohydrat nie działa nawet w połowie tak, jak Storm od Universala. Nic nigdy mnie nie klepnęło tak jak Storm.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://ostrovit.com/pl/aminokwasy/61-bcaa-glutamine-500g.html

Osobiście polecę te z Ostrovita. Sam używam i IMO są bardzo ok.

 

BTW naturalnym źródłem są żółtka z jajek. Dlatego nie powinno się robić jajecznicy na samych białkach.

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

Siemka jaką polecicie odżywkę na początek na przybranie masy. Mam 177 cm i 65kg także chciałbym do ok.75-80 kg dobić i przy jakiej wadzę zostać. Zaczynem trening o wysokiej intensywności tz. HIT. Planuję ćwiczyć 2 - 3 razy w tygodniu czyli tak jak się zaleca w intensywnym treningu. Plany treningu i ćwiczenia sobie ułożę sam, ponieważ w książce wszystko mam ładnie opisane wraz ze wskazówkami diety jeśli to ważne mam książkę pt.  "JURGEN GIESING TRENING SIŁOWY WYD. II". Czekam na wasze wskazówki co kupić na początek, aby wspomóc budowę masy mięśniowej czy są jakieś kompletne odżywki co zawierają wszystko co najważniejsze?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...