Skocz do zawartości

Recommended Posts

W takim razie mozna mostki robic po cwiczeniach tak jak sie robi normalne rozciaganie. Bo to co napisales wczesniej zabrzmialo jakby mialo sie tem ostki robic w trakcie treningu.

Od października będę chodził na siłownię. To będzie mój pierwszy raz. Co mam wiedzieć? Jak się zachować po wejściu na siłownię? Jakieś wskazówki? Dziękuję.

Czyli jestes totalnie zielony? To wykup sobie plan treningowy na potreningu.pl i cwicz. No i korzystaj z nielimitowanych konsultacji z trenerem tam. Mniej wiecej ogarniesz jak powinien wygladac plan treningowy, a o reszte bedziesz mogl zapytac trenera w ramach abonamentu. Polecam to bo choc wiem ze mzoe nie osiagnie sie z tym 100% swoich mozliwosci, to mozna niezle zapoznac sie z treningiem silowym. No i o wiele taniej niz gdyby prosic jakiegos instruktora o indywidualne lekcje.
Link to post
Share on other sites

Jak widzę masz inne zdanie na ten temat, może dla tego, że ja po ponad półroku ćwiczenia na siłowni, po pewnym czasie przerwy(kontuzja) przerzuciłem się na kalistenikę i po ponad 2 miesiącach mam dużo lepsze i szybsze efekty jeśli chodzi o przyrost siły. Nigdy nie robiłem niczego na siłę chodź popełniłem trochę błędów podczas jednych i drugich treningów.

Link to post
Share on other sites

To proste, np gdy nie mogłem iść na siłownię robiłem pompki, np wąskie teraz nie są one dla mnie dużym wyzwaniem zarówno dla moich mięśni jak i dla stawów(piszę tu o pełnym powolnym kontrolowanym ruchu bez żadnego odbijania, itp.), a jeśli chodzi dzwiganie ciężarów to za miesiąc, może 2 miesiące to sprawdzę i w tedy na pewno napiszę.

 

Edytowane przez Szczyrczek 11
Link to post
Share on other sites
Co mam wiedzieć? Jak się zachować po wejściu na siłownię? Jakieś wskazówki? Dziękuję.

 

 

to tak na wstęp : 

Początek treningu to powinna być solidna rozgrzewka(wcześniej po męsku przywitać się z każdym a jeśli są dziewczyny należy powiedzieć cześć),następnie trening wybranych partii obstawiam że bd robić typowe splity 3x w tygodniu więc najlepiej bd jeśli określisz co kiedy możesz ćwiczyć a my jakoś pomożemy Ci ułożyć trening, dieta hmm mogę Ci coś osobiście pomóc ale nie jestem w tym mistrzem więc możesz liczyć na niezbyt wytrawny smak ale bd działać, no i musisz określić co chcesz osiągnąć przybrać na wadze wyrzeźbić się czy schudnąć co jest najbardziej popularne ;)

 

No i dobra rada na początek jak wejdziesz na siłownię 1 raz to nie wychodź z niej jakbyś był wielki że ho ho ho i nie wieź się przez miasto jak jakiś dres z BMW w czapce "wpierd*lce" i kołczanie "prawilności"... to jest śmiechu warte sam mam czasem ochotę takich gości ustawić bo to jest niepoważne że ja potem ubierając dres jestem mierzony wzorkiem jakbym coś zrobił... 

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Ludzie jednak sa skoncentrowani na cwiczeniu, sluchaja muzyki, i takie witanie sie z kazdym to gruba przesada. Wybijanie z rytmu, zwlaszcza jak ktos dopiero zaczyna swoja przygode z ciezarami i najprawdopodobniej po 3 miesiacach zrezygnuje.. A poza tym jak koksu scisnie dlon, to moze sie ona potem nie nadac, do dalszych cwiczen..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Witam :)

 

Od października będę chodził na siłownię. To będzie mój pierwszy raz. Co mam wiedzieć? Jak się zachować po wejściu na siłownię? Jakieś wskazówki? 

 

Rada ode mnie: jak wejdziesz znajdź trenera osobistego, przedstaw się, przywitaj, powiedz, że dopiero zaczynasz i nie wiesz gdzie znajdują się konkretne sprzęty (troche wyolbrzymione ale działa :D ). W ten sposób gwarantuje Ci, że jak gość nie będzie bucem i pępkiem świata to załapiesz kilka darmowych lekcji, a jest to bardzo ważne, bo przez wyrobienie sobie złej techniki możesz coś sobie uszkodzić

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...