Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przy 7 emotce doszczętnie przekreśliłeś powagę wypowiedzi, przy 10-tej zacząłem się śmiać.

Przykładna redukcja i jojo, rozbijanie posiłków na mniejsze a częściej to wymysł koksów ze względu na insulinę, fiki miki i same ćwiczenia na górną część ciała (synonim kalectwa), pożyteczne węglowodany na noc, wieloletnie treningi kulturystyczne i konieczność odchudzania, jakaś durna wzmianka o cardio... dalej mi się nawet wypisywać nie chce, sam się dostatecznie zdyskredytowałeś. 

 

Masakra. Bądź łaskaw nie mieszać nikomu w głowie, żyj w przekonaniu że jesteś mądry i zostaw nas głupich w spokoju.

 

O widzę, że najważniejsze wychwyciłeś. Naucz się czytać, ciemnoto, to może pogadamy. To jak, robisz już którekolwiek z tych ćwiczeń? Przecież to takie fiki miki i kalectwo. Hahaha.

 

 

 

to chyba twoja pora na snikersa

Napisałem gdzieś,że jem Snickersy? Ktoś tu nie umie czytać. :)

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites

Stare... teraz się mówi- bo wyłazi z Ciebie gremlin :P

Nie wiem nad czym się tak spinacie, warto wykłócać się o takie pierdy jak siłka?

 

Przy okazji- siddy, czy zawsze jak jest jakaś afera to musisz się tak ostro wcinać? ;) Przepłoszysz połowę forum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Dalej masz tyłek szerszy niż bary? :)

 

 

To może naucz się czytać i zacznij używać mózgu (o ile go w ogóle masz, co jest wątpliwe, bazując na twoich wypowiedziach w tym temacie).

 

Nie cytuj fotek, nie cytuj całych postów. Biafra

Edytowane przez Biafra
Link to post
Share on other sites

idź do ortopedy,

plus choć napisz co się stało, domyślam się, że kontuzja od jakiegoś kopania, na przyszłość od razu RICE - Rest, Ice, Compress, Elevate, dopiero potem okłady/maści itp, ale ból lepiej ścierpieć niż łykać prochy

 

natomiast jak masz stan zapalny weź 7,5mg meloksykamu raz na dobę, okłady z altacetu i arniki powinny złagodzić obrzęk, dobrze też działa maść z żywokostu lub borowiny - to dostaniesz bez recepty, z normalnych rzeciwbólowych NLPZ'tów i tak na 99% nic ci nie pomoże, więc szkoda się truć chyba, że masz dostęp do kodeiny to możesz dziabnąć 30mg na dobę, jak nie pomoże to podwoić dawkę, ale ostrożnie, niektórych to trochę otępia

Link to post
Share on other sites

Moze nie miala.

 

NA bol kolana ja uzywalem fastum czy czegos podobnego z ketoprofenem. Teraz na recepte dzieki Sloncu Peru, ale w normalnych aptekach i tak sprzedaja. Dziala przeciwbolowo i przeciwzapalnie. Tylko unikac kontaktu ze sloncem posmarowanej czesci ciala - ja dostawalem od tego wysypki. No chyba ze sa jakies mocniejsze. Kiedys we Wloszech kupilem takiego Fastuma ale 2x mocniejszego niz w Polsce byly dostepne.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

to było kiedyś, teraz wszędzie unijne normy pisane pod dyktando firm farmaceutycznych, o kant tyłka to wszystko rozbić, bo leki mają takie dawki/skład, że nie mają prawa działać lub jak się ma na sobie trochę więcej mięsa niż 16 letnia anemiczka trzeba brać na raz po pół paczki 

Link to post
Share on other sites

 

 

plus choć napisz co się stało

 

Wybacz pisałem na szybko bo kładłem się już spać, na treningu dostałem dość silne wewnętrzne lowkicki i kolano mi troszkę napuchnęło, całe szczęście przez noc zeszło teraz obawiam się stopą jest cała napuchnięta  i nie bardzo mogę ruszać palcami obawiam się że to coś poważniejszego niż stłuczenie. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli boli Cię tak, że możesz wytrzymać, to może warto poczekać chociaż do wieczora. Jeśli dalej będzie to samo to faktycznie trzeba będzie zainteresować się wizytą u lekarza.

 

Btw. Miałem raz obtłuczony nadgarstek, lekko mi spuchnął, w szpitalu władowali mi go do szyny na równe 2 tygodnie.  Czasami warto kurować się w domu :D

Link to post
Share on other sites

Ale po co wsadzać w ortezę, którą trzeba kupić - więc znowu refundacja z NFZ, skoro można wpakować w szynę?

Logika lekarzy na izbie przyjęć...

Mi powiedział lekarz, że lekko sobie naciągnąłem więzadło poboczne - 2 tygodnie i mogę wrócić do normalnej aktywności. Taa, a po prywatnej wizycie dowiedziałem się, że mam zerwane z dwóch stron więzadło krzyżowe, uszkodzoną łąkotkę i więzadło poboczne :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Kolana sie nie wsadza w szyny tylko w orteze

 

Kolana miałem leczone już kilka razy o czymś takim jak orteza słyszę pierwszy raz, zawsze kończyłem w szynie ... 


Pytanie jakie witaminy idzie dość łatwo zakupić ? Podejrzewam że też mi jakichś brakuje bo w diecie brakuje sporo warzyw i owoców nie jestem ich fanem więc muszę uzupełnić w postaci prochu. 

 

Kupię już na 100% magnez i teraz liczę na inne porady w sprawie witamin zależy mi na dobrej przyswajalności. 

Link to post
Share on other sites

Zrobiłem dziś 8x10 wyciskanie sztangielek i 8x10 rozpiętki lecz nie czuje żadnej pompy po treingu. Ciężar dobierałem tak aby 3 ostatnie powt były "bolesne" O co tu chodzi? Mógłbym tak cały dzień wyciskać  :/  Padłem na podłoge i nadal mogłem zrobić swój poprzedni trening na klatę czyli ponad 200 pompek.

Link to post
Share on other sites

No nie wiem, chciałbym aby był sens tego wyciskania i rozpiętek. Po pompkach czuję pompę i jak próbuję złączyć 2 łokcie ze sobą to po dobrym treningu nie idzie ich złączyć i dochodze do takiego momentu że nie jestem zrobić już ani jednej pompki a tutaj... cały dzień mogę wyciskać i robić rozpiętki. Proszę o jakieś porady, nie wiem może to normalne? I wystarczy zrobić 4 serie tego i tego i będzie ok?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...