Skocz do zawartości

Recommended Posts

No chyba ze ktos by dawal rady w stylu "nie trzymaj prostych plecow przy MC to wiecej podniesiesz"...

Haha, padałem!

 

Ostatnio mam wrażenie, że z tym kocim grzbietem przy martwym to coś niczym kult, tudzież moda...były spodnie dzwony, rurki, tamagochi, gumy turbo, crossfit, to i moda martwego kota przyszła-aczkolwiek nie wiem czy cross też nie jest porównywalny z martwym kotem:-)

Link to post
Share on other sites

Sid dobrze pisze.

 

Z crossem jak z martwym i przysiadami - 95% nie ma kompletnie zielonego pojęcia jak go wykonywać poprawnie techniczne,a do tego dochodzi najczęściej brak jakiegokolwiek doświadczenia na siłowni.

Do crossa warto mieć solidne podstawy z ćwiczeń wielostawowych i doświadczanie,a ludzie zaczynają przygodę z siłownią od crossa i narzekają po miesiącu jak boli kręgosłup i inne-głupota i moda.

Link to post
Share on other sites

Ja i tak wychodzę z założenia, że są dla Crossfitu dużo lepsze alternatywy. On sam w sobie ma sporo wad, bardzo łatwo się uszkodzić nawet będąc sprawnym fizycznie, sama idea jest bardzo kontrowersyjna (w razie czego rozwinę myśl), a nad to wszystko dochodzi banda bęcwałów która ćwiczyć poprawnie nie potrafi -- gorzej być nie może.

Link to post
Share on other sites

 

 

73/180 cel diety

 

Dobra Pepis :D  

tak się u Cb to prezentuje : 

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie: 2769 kcal

Dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz: 93 g

Dzienne zapotrzebowanie na białko: 174 g

Dzienne zapotrzebowanie na węglowodany: 312 g

 

Dieta : 

MF7pCG.png

 

Jeśli ktoś chce mnie poprawić można chętnie wysłucham ewentualnych porad i poprawek, w końcu marzy mi się zostać kiedyś dietetykiem i trenerem więc każdą uwagę biorę do siebie :) 

Link to post
Share on other sites

Super dzięki. Mam pytanko. Czy wskazane jest jeść owoce? Przepadam za prawie każdą formą owoców. Poza prościej mi będzie jak czego mam unikać.

 

Jogur z dżemem nisko słodzony od babci może być na kolację?

Link to post
Share on other sites

up

Niech Pepis sobie podzieli posiłki tak jak mu wygodnie i niech dobierze sobie odpowiednie produkty które mu smakują. Osobiście nie lubię twarogu. Co więcej uważam że ostatni posiłek o 21 to za wcześnie jeżeli Pepis kładzie się spać o 23/24. Tak jak mówił Karmowski nie bójmy się jeść późno bo podczas snu organizm regeneruje się i musi mieć z czego.

Link to post
Share on other sites

Moim najczęstszym daniem są kanapki z szynką drobiową i warzywami albo bułka z tymi samymi składnikami.

Czasem robię też sobie sałatki z warzyw, jogurtem i mięsem (tuńczyk z puszki/szynka/pierś). Ale ostatnio wolę dorzucić do nich jeszcze kus kus albo ryż - max. 50g, bo wtedy czuję się najedzony i nie mam ochoty sięgać po coś jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Węgle na noc :facepalm:

Jeść przed snem można, ja np. głodny nie zasnę, ale niektórzy mają zupełnie odwrotnie - więc to też zależy od osoby.
Na redukcji tak samo, lepiej nie żreć już przed snem, ale na masie droga wolna. Ja najczęściej wsuwałem coś lekkiego z dużą zawartością białka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Krzywda Ci się nie stanie jak zjesz węgli na noc, ale większość z tego pójdzie w du**ę. Jak nie masz na czym tych węgli przerobić (tj. wysiłek fizyczny/umysłowy późną nocą, czy tam po posiłku z większa ilością węgli) to nie warto, bo w sumie nie ma po co.

Ale ja tam czasem przemycam jakieś łakocie na wieczór i żyję, a du*a nie rośnie także wszystko zależy od osoby/trybu życia/funkcjonowania.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Na zabój węgli nie potrzebuję, więc odpuszczę przynajmniej regularne ich jedzenie.

W zasadzie to redukcja idzie do przodu kiedy ograniczam do minimum wszelakie słodkości - wiadomo nigdy się nie wyeliminuje swoich nawyków czy ulubionego jedzenia, ale ważne żeby nie jeść tego za często i w większych ilościach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...