Skocz do zawartości

Recommended Posts

mamy pary, czasem trójki jak się ludu najdzie, ale na zmianę (prawie) nigdy nie robimy, para robi to samo na raz w ramach wzajemnej motywacji do zrobienia więcej, szybciej i mocniej, działa przy pierwszym i drugim obwodzie, a potem zaczyna się walka o przetrwanie, nie licząc kilku sztuk wymiataczy, którzy zawsze robią wszystko i na maksa

Link to post
Share on other sites

Mnie to takie wycieczki denerwują bo jak zajma jakiś przyrząd to siedzą i siedzą..... a jak jeszcze zaczynają gadać to już w ogóle mogiła...

Do takich par co wpadają ćwiczyć i nie paplają bez sensu o bzdetach ylko robią swoje nic nie mam.

Link to post
Share on other sites

U mnie zależy z kim jestem. Czy z chłopakami, swoim trenerem czy jakimś padawanem.

 

Np dziś robiłem łapę z kolegą po Combat GROM.

Nie miałem ochoty marnować oddechu na rozmowy. Wniosek po treningu: jestem cienki jak du*a węża...

Zupełnie inne tempo, inny system motywacji, obrażanie i dziwne super serie.

 

Big off...

Link to post
Share on other sites

 

Najpierw zacznij cwiczyc bo pojedziesz I bedziesz trzymal recznik dla Bigiego?

 

Zaczyna mi brakowac zelastwa I musze sie zaopatrzyc w dodatkowe +/- 20kg. Do tego sztanga lamana. Do tej pory godzinny trening bicepsa I plecow robilem z hantlami po 6kg kazdy. Ostatnio zwiekszylem do 9kg. Teraz juz nie mam zelastwa aby dolozyc.

Nie moge sie zabrac za diete I zgubienie ostatnich kilogramow :( Strasznie trudne

jest przestrzeganie diety. Musze sie jakos zmotywowc, zgubic to co jest do zgubienia a nastepnie wrocic do starego jadlospisu.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dodo ja od jesieni do wiosny ćwiczę i żrę co popadnie. Nawet pomimo sporej wagi badania są pozytywne. Zapewne jakbym nerdził nonstop w fotelu byłoby gorzej.

 

Koniec stękania. Mam 2h jadę klatunie zrobić szybko i wiosełka. Plan trzeba realizować.

Link to post
Share on other sites

6kg hantel ? Chyba trochę mało, jeśli dobrze rozumiem.

 

 

Z hantlami bawie sie od ok 3-4 miesiecy. Z poczatku bylo mniej niz 6kg ( ok 5 ). Aktualnie ten sam trening jestem w stanie zrobic z 9kg. Takze progress jest. Czy duzy, czy maly - nie wazne. Slow progress is bettter than no progress :D

Pamietam jak jeszcze nie bylem w stanie podciagnac sie na drazku, pamietam pierwsze zakwasy trzymajace tydzien, brak absow na brzuchu, odplywalem po 10 pompkach, po wniesienu zakupow na 4 pietro dochodzilem do siebie reszte dnia. Nigdy w szkole nie ukonczylem biegu na kilometr albo bylem ostatni :D Ciekawe ile bym teraz wykrecil ;) Ale sie wszystko pozmienialo przez ten rok!

 

 

Okar koks. Pękam tu z dumy widząc, że nie wymiękłeś i nadal ćwiczysz od całkiem długiego czasu!

Dzieki Mistrzu :) Uslyszec takie slowa od takiej osobistosci to kopniak motywacyjny na dzisiejszy trening nog :) Teraz mam w planie odstawic p90x I leciec z filmami Mike'a z sixpackshortcuts. Swietne workouty I mozna sie dobrze zajechac.

Wole nie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać niż ćwiczyć i nie dbać o pożywienie..  Nie można sobie usprawiedliwiać wszystkiego "ee tam... przecież ćwiczę, jestem zdrowy"

 

Nigdzie nie napisalem ze objadam sie czym popadnie. Zazwyczaj jest to ryz z kurczakiem ale 3 posilki dziennie uniemozliwiaja mi pozbycie sie tego co juz dawno powinno zniknac z cardio insanity. Nie mam ochoty na wieksza ilosc jedzenia. Zazwyczaj jak zrobie bicepsa to jestem na glodzie I wciagam na obiad 2 razy wiecej niz zwykle.
Link to post
Share on other sites

 

 

Zazwyczaj jest to ryz z kurczakiem ale 3 posilki

 

 

3 posiłki to dość mało (nawet bardzo), ryz zastąp brokułami, pij dwa litry wody dziennie.  Zmniejsz porcie ale jedz częściej. 

 

 

Nie poddawaj się, trzeba sporo determinacji aby nie przestawać, bardzo łatwo jest powiedzieć "nie chce mi się" .. We are proud of you.

Link to post
Share on other sites

3 posiłki to dość mało (nawet bardzo), ryz zastąp brokułami, pij dwa litry wody dziennie.  Zmniejsz porcie ale jedz częściej. 

 

 

Nie poddawaj się, trzeba sporo determinacji aby nie przestawać, bardzo łatwo jest powiedzieć "nie chce mi się" .. We are proud of you.

Zastąp? Chyba dołóż brokuły do ryżu :D  Brokuły są obowiązkowo u mnie w menu.

 

Z czym mam się nie poddawać? Trening jest praktycznie codziennie. Tylko jeść się nie chce tyle ile powinienem.

 

 

Czy taka sztanga byłaby ok?

http://www.walmart.com/ip/CAP-Barbell-47-Standard-EZ-Curl-Bar-with-Smooth-Ends/12517104

Link to post
Share on other sites

A u mnie to wygląda tak, że śniadanie i kolacje zjem po swojemu. Czyt. zdrowo i mało.

Jednak obiad to padaka bo rodzicom się nie widzi by kuchenka musiała dwa razy dłużej pracować. Więc obiad to jem to co dostane od nich na talerzu, a że nauczyli zjadać wszystko to zawsze odstawiam pusty talerz :( :(

Link to post
Share on other sites

Wróciłem na siłownię i niestety nie jest to dla mnie dobre rozwiązanie ponieważ przy moich treningach nie mogę skupiać się każdego dnia nad inną partią mięśni ponieważ na treningu Muay Thai kompletnie odmawia posłuszeństwa tzn nie mogę trenować na 100% bo wiecznie czuję zmęczenie myślę więc że lepszym rozwiązaniem będzie trening FBW żeby skupić się na całym ciele i nie zakwasić sobie organizmu przy tym ale tutaj pojawia się dość spory problem niestety nic na temat takiego treningu nwm ma ktoś pojęcie o takim treningu , jak on ma wyglądać co z dietą i ile razy w tygodniu go wykonywać , celem który chcę osiągnąć przy takim treningu to silne nogi i ręce i dość dobrze wyrzeźbiony brzuch. 

Treningi chcę zacząć jak najszybciej ponieważ od sierpnia zaczynam przygotowania do Mistrzostw Polski Low Kick w Juniorach :) do 63,5kg więc czas ma tutaj ogromne znaczenie dla mnie. 

Obecnie ważę 65kg ale to jest efekt ostatnich 2 tygodni ponieważ miałem urodziny co chwile goście i z fajnego 6-paka zrobił się mały bębenek który trzeba jak najszybciej spalić.

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...