Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Co o tym myślicie? 

 

 

Posłuchajcie co na temat treningu mają do powiedzenia chłopaki z CrossFit Warszawa. Trzeba przyznać, że nie jest to typowe podejście i na pewno o wiele ciekawsze niż teorie wszystkich kulturystów.

 

 

nic dziwnego, to sport z zupełnie innej bajki - inne cele - inne treningi

Link to post
Share on other sites

Siemanko :D
Od marca mam zamiar chodzić na siłownię, potrzeba mi po prostu porady, co i jak.. Ćwiczenia w domu, dieta niekoniecznie bardzo skomplikowana i wszystko co powinienem wiedzieć. Wcześniej praktycznie nie ćwiczyłem systematycznie, tak jak zamierzam, jedynie WFy szkolne jak była sala gimnastyczna i u kolegi raz na miesiąc/dwa. Mam 184,5 wzrostu, 73 kg, ogólnie jestem dość chudy, jedynie brzuszek mi troszkę urósł.

Link to post
Share on other sites

 

Od marca mam zamiar chodzić na siłownię, potrzeba mi po prostu porady, co i jak.

 

wszystkiego po trochę, na początek naucz się dobrze techniki z wolnymi i na maszynach na lekkim obciążeniu, żeby kontuzji się nie nabawić, a przy okazji się rozruszasz, potem sobie jakiś plan z instruktorem ułożysz, na początek sugeruję kulturystyczne treningi, żeby trochę "miensa" przybyło, a skoro już o "miensie" mowa to kilka(naście?) stron temu było omawiane co i jak jeść, poczytaj sobie

Link to post
Share on other sites

Mam taką prośbę zamierzam sobie kupić sprzęt do ćwiczeń do domu. Wiadomo (ławeczka, gryf, hantle itp), chciałbym, aby ktoś mi doradził najlepiej z allegro coś co będzie dobrze służyło i zarazem nie kosztowało tyle co "wieczny" karnet na siłownię. Wydaje mi się, że będzie to lepsze rozwiązanie, gdyż koszt wejść na pakernię ( u mnie w miejscowości) trochę podrożał i na dodatek kawałek mam, więc dojazd też kosztuję. i po przeliczeniu wszystkich kosztów doszedłem  do wniosku, że bardziej opłaca się kupić sprzęt.

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

http://www.opinie.egospodarka.pl/zdjecia/Fitness/Sciskacz-ATLAN-81216-51489-big.jpg

Jak ćwiczyć tym urządzeniem? Za pierwszym razem daje rade max ok 90 razy. Ile robić powtórzeń i jak często?

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

Ja wracam do formy. Siłowej. Nie wyobrażacie sobie mojego zażenowania, gdy po przerwie od ćwiczeń nie byłem w stanie zrobić 40 pompek. Zmotywowałem się, poćwiczyłem troszkę, i jest już dużo lepiej, bo ponad 60. 

Czekam aż się ociepli, bo w garażu za zimno na ćwiczenia teraz, gdzie łapy odmarzają od zimnego żeliwa, ale gdy tylko temperatura zrobi się normalna, ciskam od nowa. Co dziwne - trenując z własną masą ciała czuję się silniejszy niż przy ćwiczeniu z obciążeniem :)

I pytanie - warto do treningu dołączać bieganie? Niby redukcja, to tego, ale kondycja zawsze idzie w górę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mi to samo zanczy nie tak do końca ale wrócę. Przerwę robię 30dni   zastępuje siłownie treningami Barstarzz do tego dochodzi bieganie i pompki różne rodzaje :)  Chcę  spalić troche brzusia , no i poprawić ogólnie sylwetkę :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...