Skocz do zawartości

Recommended Posts

jakbym mial takie hantle tylko w domu, to bym sie na obreczy barkowej skupil i ją pompowal ile wlezie.

takim ciezarem mozna zrobic wszystkie aktony.

 

do tego biceps unoszenie ze skretem, o kolano i mlotkowo

 

triceps zza glowy, prostowanie w opadzie

 

no i pytanie zasadnicze co dla Ciebie znaczy 10 kg.

 

znam takich co robią tym klatke a ktos inny rozgrzewa barki robiac wznosy bokiem:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio pierwszy raz robilem przysiady ze sztanga, wrazenia pozytywne

Jak kiedyś jak pierwszy raz doje**** nogi to przez 6 dni nie mogłem chodzić (najgorzej było schodzić ze schodów bo miałem wrażenie, że mi się mięśnie urywają).
Link to post
Share on other sites

matej niestety na razie w granicach 4,5km max dla mnie, ale to i tak już coś bo zeszłego lata to mizeria straszna była.

bieganie nigdy nie było moją mocną stroną więc zadowolony jestem z obecnego stanu :)

Link to post
Share on other sites

A kolega znalazł dla siebie jakiś plan?

 

Swego czasu dzięki takim planom przygotowanym przez specjalistów z biegu max 5 min doszedłem 1,5h biegania bez przerwy :) (przy takim czasie biegu już się nudzi troszkę, warto ogółem jest mieć z kimś biegać :) )

 

Ah zapomniałem napisać wróciłem do a6w bo abs jakieś strasznie dziwne mi się wydały i nie spodobały.

Link to post
Share on other sites

Pasjonat niestety na razie nie mam nic takiego, a możesz coś polecić ? doradzić ?

chodzi mi o bieganie oczywiście.

Edytowane przez wormadam
Link to post
Share on other sites

A kolega znalazł dla siebie jakiś plan? Swego czasu dzięki takim planom przygotowanym przez specjalistów z biegu max 5 min doszedłem 1,5h biegania bez przerwy :) (przy takim czasie biegu już się nudzi troszkę, warto ogółem jest mieć z kimś biegać :) ) Ah zapomniałem napisać wróciłem do a6w bo abs jakieś strasznie dziwne mi się wydały i nie spodobały.

Daj sobie spokój z tymi abs i a6w - to słabe plany treningowe.

Link to post
Share on other sites

Daj sobie spokój z tymi abs i a6w - to słabe plany treningowe.

Nie zamierzam brnąć w to daleko :) Nie zamierzam chodzić na siłownie, uznałem, że nie ma sensu po prostu chcę coś porobić jak nie biegam :) Obecnie robię tylko 2 serie po 6 i tak zostanie :)

 

Pasjonat niestety na razie nie mam nic takiego, a możesz coś polecić ? doradzić ? chodzi mi o bieganie oczywiście.

Przede wszystkim takie strony:

http://bieganie.pl/index.php?cat=1

a tutaj bardzo fajny poradnik z ciekawymi rozgrzewkami http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=8&action=7

dziennik biegacza http://run-log.com/

a do planowania http://www.google.com/intl/pl/earth/index.html

 

W każdym bądź razie dużo informacji, dużo potrzebne czasu ale wiele rzeczy można się z nich dowiedzieć :) Wiele różnych planów porad. Jest też forum na którym można porozmawiać z Pasjonatami biegania ^^

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj pierwszy bieg od zimowej przerwy.

Podobało mi się bardziej niż kiedykolwiek ;) Cieplutko, 20 minut biegu ze zrywami, ćwiczeniami koordynacyjnymi w biegu, zmianami terenu, wierny pies przy boku, RMF Maxx w uszach. Bosko ;)

Plan jest taki, żeby biegać co drugi dzień, wyrobić trochę mięśnie nóg(szczególnie uda) i przede wszystkim - zwiększyć kondycję. Czy się uda - zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...