Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bandzior jest w stanie dobrym (plaski brzuch) robie brzuszki juz od miecha, jak do tej pory to jest kreska na srodku czy jak to powiedziec. Robie 70x2 potem 25x2 (na zginaniu lewa prawa) no i 1min na lokciach ta stojka czy co to jest. A co szukam na necie to wychodza same stronki typu abs in a week itp...

 

187  70kg


 

 

A co chcesz osiągnąć

 

6 pack wiadomo 

 

E: nie mam czasu na silownie wiec zostaja treningi w domu.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites
Polecam tego Pana i jego rady

 

Excellent od jutra zaczne  ;) zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

abs are made in kitchen - to 90% sukcesu

 

Nie mam jakiejs tam specialnej diety jem tylko sniadania i obiady, zero slodyczy i podjadania jak na razie w ciagu 3 miechow  -10kg i mysle ze teraz trzymac sie tego 70kg + cwiczyc.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Excellent od jutra zaczne  ;) zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

 

Nie mam jakiejs tam specialnej diety jem tylko sniadania i obiady, zero slodyczy i podjadania jak na razie w ciagu 3 miechow  -10kg i mysle ze teraz trzymac sie tego 70kg + cwiczyc.

 

ćwiczenia bez diety są jak seks bez kobiety można, ale po co ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie mam jakiejs tam specialnej diety

 

ciąg dalszy tego zdania temu zaprzecza, zresztą dieta nie musi być jakaś specjalna, chodziło mi bardziej o to, że wiele osób ignoruje kuchnię i potem plumkają jaka ta siłownia bez sensu idą potem na jogę czy inny wymysł dla potłuczonych hipsterów, gdzie wbijają im do głowy jakieś wegańskie ustrojstwo czy inną metodę odżywiania się energią z kosmosu, zmniejszają drastycznie ilość zjadanych kalorii to i są efekty

Link to post
Share on other sites

 

 

idą potem na jogę czy inny wymysł dla potłuczonych hipsterów
 

No.1 XD

 

 

 

jem tylko sniadania i obiady

Chyba bym umarł :D chwile po sniadaniu musze jesc bo nie dociagne do obiadu ... XD po obiedzie to samo, a kolacje jem zazwyczaj 2 bo po jednej jestem głodny za 2h ... :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Chyba bym umarł chwile po sniadaniu musze jesc bo nie dociagne do obiadu ... XD po obiedzie to samo, a kolacje jem zazwyczaj 2 bo po jednej jestem głodny za 2h ...  

 

Najgorsze sa 2 pierwsze tygodnie potem to juz rytual. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Głodówka ;D 

Zrob test i zobacz kiedy bedziesz sie lepiej czul. Nie raz taka "glodowka" dobrze odswieza.

 

 

ciąg dalszy tego zdania temu zaprzecza, zresztą dieta nie musi być jakaś specjalna,

 

 

Myslalem ze dieta to specialne jedzenie  :D a nie ilosc jedzenia.

Link to post
Share on other sites
Dieta to sposób odżywiania.

 

 

Nope nope nope, dieta to nie jest sposob odzywiania. Takim mozna nazwac obecnie popularnym Intermittent fasting, to jest sposob odzywiania (dla niewtajemniczonych jesz przez 8h/16h nie jesz nic jedynie woda kawa bez cukru itp). Natomiast dieta to trzymanie sie swoich przyjętych załozen i jest to najczesciej liczenie kalorii/makroskladnikow na dzien. Dlaczego pisze ze liczenie kcal a nie np trzymanie sie sztywnego jadlospisu ? a to dlatego ze jest to, to samo. W tym 2 przypadku trzymamy sie jadlospisu jesli np diete ogarnął nam dietetyk - chcesz spalic tluszcz, on ci wylicza zapotrzebowanie kaloryczne i do tego robi ci diete czyli nasz jadlospis. Dla osob bardziej ogarnietych w temacie, sami moga taka diete utrzymyac poprzez samodzielne wyliczenie zapotrzebowania kalorycznego i dobranego odpowiedniego makro węgle/tluszcze/bialko. 

Edytowane przez Buryxon
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...