Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sweet fota z dzis niestetyy nie najlepszej jakosci :D 

http://i.imgur.com/pKOaAFr.jpg


Ogolnie to sie wycinam, o ile tak to mozna nazwac przy endomorficznej budowie. I tak, 12 lipca mam wyjazd na wakacje i chcialbym tam prezentowac jak najlepsza forme, aktualnie jade na spalaczu VPX hardcore, ale nie zaluej sobie wegli (ok 200/day), ale mysle czy aby przez ostatni tydzien przed wyjazdem nie uciac na ok 100 na rzecz bialka i fatu, zeby woda odeszla bo tej mam sporo, co myslicie ? 

 

Aha, no i cardio w ogole nie robie bo nie lubie :x jedynie 5 minut rozgrzewki przed silowym na orbitreku :P

Edytowane przez Buryxon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ale mysle czy aby przez ostatni tydzien przed wyjazdem nie uciac na ok 100 na rzecz bialka i fatu, zeby woda odeszla bo tej mam sporo, co myslicie ?

Jak masz ciśnienie, żeby ładnie wyglądać na plaży czy pod budką z kebabem to spoko. Jeszcze więceij wody zgubisz, jak będziesz pić po 250 ml dziennie przez tydzień i jeść woreczek ryżu z gotowanymi ważywami, ino po co? Naciągniesz całą zgubioną wodę w ciągu doby czy dwóch od wyjazdu na te wakacje.


 

 

Ale co do krzepy mylisz się bardzo

Mówisz panie? To dziwne, bo przecież standardowa filozofia jest taka, że siła lubi krótkie serie z dużymi ciężarami.

Link to post
Share on other sites

zrób sobie test

sprawdź ile dasz radę zarzucić i wycisnąć

 

potem na każdym treningu, przez miesiąc rób takie ćwiczenie - sztanga 20-40kg (ile tam będzie odpowiednie) - wykonać 50 powtórzeń bez przerwy, cały czas praca, a ćwiczenie wygląda tak, trzymasz sztangę zarzuconą, robisz pełen przysiad (pełen znaczy ATG), wstajesz, wyciskasz, opuszczasz i to jest raz

 

a po miesiącu sprawdź jak tam z dużym ciężarem pójdzie

Link to post
Share on other sites

Player1, czyli co proponujesz nic nie kombinowac tylko dalej leciec z planem ? waga leci powoli, ale leci, dzis 78kg. CO mnie cieszy to siła nie spada +/- 5kg na zlozonych cwiczeniach w zaleznosci od dyspozycji dnia, a utrzymuje tak redukujac z 84. 

Edytowane przez Buryxon
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeszcze więceij wody zgubisz, jak będziesz pić po 250 ml dziennie przez tydzień

 

szczególnie latem to iście za******a sugestia, będzie się mógł pielęgniarkom na sorze podobać jak się gdzieś wyłoży, a i jeszcze parę ciepłych słów od nich usłyszy pod adresem swojego intelektu

no chyba, że zasłabnie w wodzie i nikt w porę nie zczai

 

PS wcześniej nie zauważyłem tej cennej rady

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Drachenfeles: jak cytujesz, to cytuj całość, bo wyrywasz z kontekstu. Napisałem: Jeszcze więceij wody zgubisz, jak będziesz pić po 250 ml dziennie przez tydzień i jeść woreczek ryżu z gotowanymi ważywami, ino po co?

Wg mnie stosowanie spalaczy i odwadnianie się przed wyjazdem na wakacje jest bez sensu. Jak startujesz w zawodach kulturystycznych, to ok, w pozostałych przypadkach, jaki z tego pożytek?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mój znajomy przez tydzień spożywał jeden 100 g woreczek ryżu i pił 250 ml wody dziennie przed startem w kulturystycznych mistrzostwach Polski juniorów, na których zajął 2. miejsce. Zna się chłop na rzeczy i "wycinkę" robił w porozumieniu z dietetykiem sportowym, który przygotowuje kulturystów do zawodów. Więc jak kolega chce się "powycinać" na wakacje, to śmiało, ino to ma tyle sensu co strzelanie z armaty do wróbla...

Link to post
Share on other sites

jak dla kogo, ja wręcz musiałem podciągnąć węgle, bo po 14 byłem nieprzytomny niezależnie od ilości wypijanej kawy*, a wieczorne treningi to była droga przez mękę, niee, jak ktoś ma w sobie choć trochę z ekto nie może być na low carbo i się dobrze czuć

 

* a w pracy z nielicznych rzeczy jakie mamy to dobra mocna kawa z dobrego ekspresu w dowolnych ilościach

Link to post
Share on other sites

 

 

jak dla kogo

Dokładnie. Ja muszę mieć coś pod ręką bo inaczej mam zapaść ;)

 

 

 

dobra mocna kawa z dobrego ekspresu w dowolnych ilościach

coś pięknego :)

Link to post
Share on other sites

Dziś nogi

Przysiady z hantlami 2x9kg max powtórzeń, 2x11kg max rep, 2x13,5kg max rep, 2x15kg max rep i znowu 2x13,5, 2x11 i 2x9

Wykroki z hantlami 2x9kg max rep, 2x11kg max rep, 2x13,5kg max rep, 2x11kg max rep 2x9kg max rep

Prostowanie na maszynie zacząłem od 20kg i zwiększałem o 5kg aż doszedłem do 65kg i następnie drop set 60kg 50kg 40kg 30kg 20kg max rep

Wypychanie na suwnicy 90kgx10, 99kgx8, 108kgx8, 117kgx7, 126kgx5 następnie drop set 108kg, 99kg 90kg 79kg 70kg max rep

Uginanie nóg na maszynie leżąc 18kg x 15 22,5kg x 12 27kg x 10 i tutaj zaczęły łapać mnie skurcze więc musiałem zejść na niższy ciężar więc pomachałem jeszcze 22,5kg i 18kg

Wspięcia na palcach 81kg max rep x 5

 

Nie mialem żadnego planu na dziś wiec tak to wyglądało. Probowalem zrobic siady ze sztanga ale tak mi uciskala na kręgosłup ze mnie plecy zaczely bolec. Ogolnie mam problem z odcinkiem piersiowym wiec musze uwazac.

 

 

 

 

Ledwo do domu doszedłem :cry:

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites

@up: po japońsku to chyba jako tako. U mnie podobnie, ostatnio brak czasu wymusił tygodniową przerwę. W tym tygodniu byłem na siłce tylko 2 razy, siła w dół i obwody (na oko) też odrobinę w dół. Ładna pogoda sprzyja piwnym spotkaniom, a te nie przekładają się na formę...Ale nie ma tego złego. Ja latem zawsze nieco odpuszczam, tzn. mam mniej intensywne treningi. Foto sprzed ok miesiąca.

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dedcc4fc0222.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Z łazienki rok temu :D 2,5 miecha stażu jakoś ze złomem po przerwie 3 lata :
http://i58.tinypic.com/2dawrk3.jpg


Waga 72kg


Wolałbym mieć taki BF teraz na lato bo został fat z zimy hehe :D


Player1 jak masa na tym foto ile kg??

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...