Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rowniez jem przed snem konkretnie gdyz iz poniewaz trening koncze o/po 23. Szybko bialeczko whey 100 razem z daktylami. Do tego bcaa glutamina i kreatyna. Po 24 kurak z kasza i avocado. Waga skoczyla o jakies 1,5kg do gory w 3 tygdnie. Kalorii jakos nie licze a chcialbym. Muszę sobie jakis jadlozpis ułożyć bo teraz cokolwiek wpadnie mi w rece zostaje zjedzone.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No ja mam spore. Bf mi wywaliło 16% a gdybym taki miał to bym miał taki zarys jak leto a do tego daleka droga. Na jednym waga przed śniadaniem 83kg a na drugim 80 po śniadaniu. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że to takie super dokładne

Link to post
Share on other sites

 

 

Ktoś kiedykolwiek robił pomiar składu ciała na wadze?

 

kiedyś jakaś firma przywlokła w ramach promocji takie urządzenie elektroniczne na naszą siłownię i badali nas za darmo... w miarę to dawało wyniki zbliżone do normalnych pomiarów fałdomierzem, ale zależy komu, w niektórych przypadkach bzdurki

Link to post
Share on other sites

ja dostałem od "sponsora" troche suplementow. Widze ze ta beta alanina naprawde dziala bo czuje mrowienie w uszach i łapach.. Nie wiem na ile to pomoze w treningu ale jakis efekt jest :D

Po treningu mam crea fight, wydaje mi sie ze jest dobre bo 30 gramow w porcji, smakuje ochydnie ale skład jest bogaty. Bcaa+glutamine od fit maxa, biore 20 gramow na porcje.

150614-134813.jpg

 

wiem ze tyle na raz to niezdrowo, ale sie narazie nie przejmuje :D

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/Q3ZMJhq.jpg

 

Aktualnie biore kreatyne 25~30g dziennie, przez jakis tydzien, nastepnie dawka spadnie do 5g na dobe. Z glutamina nie szaleje bo wieksza dawka nie zostanie przyswojona w pierwszych dniach stosowania tego suplementu. Powiem szczerze ze jak wezme jakies multi witaminy omega 3 czy cos na stawy razem to mnie muli w zaladku.Musze to jakos podzielic.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ale dzisiaj fajnie wszedł trening, robiliśmy obwody, łącznie 8 ćwiczeń, głównie złożonych siłowych ciężkimi wolnymi, w systemie 10, 9, 8... 3, 2, 1 - w 50min zamknąłem czwórkę, wynik nie przesadnie szałowy, jeszcze brakuje trochę pary, by być z siebie zadowolonym, ale są postępy

Link to post
Share on other sites

u mnie dziś poszło to ;)
ZESTAW B :
nogi/plecy mc 4x10
plecy wiosłowanie hantlą 4x10
Klatka: Wyciskanie sztangi na plaskiej 4x10
Barki: Podciąganie sztangi do brody 4x10
Triceps: francuskie oburącz jedna hantel 2x12
Biceps: mlotkownie 2x12
bruzch - sklony boczne 15/20/25
lydki : wspiecia siedzac 15/20/25

Link to post
Share on other sites

Od poniedziałku wracam, aeroby + siłownia. Niestety kontuzja ręki przerwała mój plan i znów straciłem motywacje.

Ja od dziecka mam problemy z prawym barkiem, przez pracę mam problem z prostownikami. Najgorzej przy wszelkiego rodzaju wznosach bokiem i przyciągania sztangi do brody. Wtedy czuć, że jest mocno nie tak

Właśnie znalazłem jakieś 200 tabsów cm3 z datą ważności na kwiecień 2015 :D Mam nadzieję, że jak to zjem to się nie posram :D

Link to post
Share on other sites

Po prawie miesięcznej przerwie zacząłem robić FBW 15-10-5:

 

Przysiady przednie 3s
Clean & Jerk 3s
Wyciskanie sztangi plasko 3s
Podciaganie na drazku szerokim nachwytem 3s
High Pull 3s
Uginanie ramion ze sztanga 2s
Prostowanie ramion na wyciagu 2s

 

Daje to ostro popalić, 15 powtórzeń jeden tydzień, 10 następny, im mniej powtórzeń tym większy ciężar. Kosmos :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od 5 tygodni jadę z podobnym treningiem (trening ABC + 15-10-5), ino mam o 1 serię więcej w ćwiczeniach (4 na duże partie, 3 na bicka i triceps) i tydzień z 15 powtórzeniami w serii to ogień z du*y. Może się wydawać, że to niewielka różnica, ale tak długie serie męczą jak cholera. 

Link to post
Share on other sites

Ja teraz powoli wracam na siłkę lipiec będę chodził bardziej żeby się obudzić, a od sierpnia zaczynam przygotowania do walki na zasadach PRO AM, a wtedy na siłowni idę taką metodą że co serię jeszcze sobie dokładam ciężaru.. a co tydzień jedną serię więcej po 4 tygodniach szczerze chce się rzygać i na siłownię nie idzie patrzeć..

Link to post
Share on other sites

Ale to już inna bajka. Serie po 50 powtórzeń to już nie trening siłowy ani kulturystyczny. Zresztą przy tak małym ciężarze przez pierwsze 10-20 powtórzeń wykonujesz minimalną pracę. Ja jestem przyzwyczajony do średnio 8 powtórzeń w serii, więc seria po 15 wydaje się długa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...