Skocz do zawartości

Recommended Posts

po trzydziestce to już nie idzie tak szybko, niestety,

ja tam obecny sezon uznaję za zawalony i forma będzie na następny (jeśli znowu się nic nie wydarzy) teraz byle w miarę ze smalcu jako tako zejść, są jako takie postępy w wydolności, dieta też powoli nabiera sensu (od stycznia była totalnie zawalona, stąd u mnie ekstra sadło, jakby nie to to pewnie bym bez stresu zszedł do ok 10%)

Link to post
Share on other sites

masakryczna jest ta moja czarna sztanga marbo.. radełkowanie nie nadaje sie do martwego ciągu, bo go nie ma w odpowiednich miejscach.. A oceny ma bardzo dobre.. 130kg pare razy dzisiaj udało mi sie podnieść, gdyby było radełkowanie to może wiecej.. z paskami moge cwiczyc ale nie o to mi chodziło..martwy ciąg cwicze od niedawna.. Chwyt poprawie ale niesmak pozostaje..

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja niestety jestem młody.

Poczekaj, poczekaj, trójka z przodu przyjdzie szybciej, niż ci się wydaje. Ale przemiana materii to i tak sprawa w dużej mierze indywidualna i kwestia genów.

 

 

130kg pare razy dzisiaj udało mi sie podnieść

Nie no, faktycznie bieda jak w Rumunii 25 lat temu... Ja też robię martwy od niedawna, niestety, ale to tego ciężaru nawet się nie zbliżyłem.

Ale żeby nie narzekać: dziś przysiady poszły całkiem nieźle, 2 szczytowe serie z ciężarem 100 kg po 6 powtórzeń każda. Waga 73 kg. Sylwetka...hmmm, może być, ale przydałaby się lepsza rzeźba.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem tych moich żółtych gumowanych krążków, bo chcialem do kompletu bo to juz ostatnie sztuki zostały. razem będzie, 12x15kg i wystarczy mi do konca zycia. Przeżyłbym to ale jeszcze musze wpłacić druga rate za hantle 2x40kg. I moj budżet inwestycyjny został mocno przekroczony :D

Link to post
Share on other sites

Nie sprawdzałem na marbo, rzuciłem raczej wzrokiem, co oferują po sklepach więc cena kosmos ;) 

ale ja i tak bym polował na te obciążenia bitumiczne ponieważ często robię rwania i podrzuty a jak braknie pary to będę mógł bez obaw zrzucić na podłogę i nie obawiać się że będę miał je w częściach. 

Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, to czy sztangiści olimpijscy albo trójboiści robią wiele powtórzen? Troche oglądałem youtube, głownie sztangistów olimpijskich. Wydaje mi sie ze oni robili mało powtorzen za to duzymi cieżarami. 1-2 powtórzenia..ale czy to było pod koniec treningu tylko, czy cały trening tak przebiegał..

Link to post
Share on other sites

 

 

Swoją drogą, to czy sztangiści olimpijscy albo trójboiści robią wiele powtórzen? Troche oglądałem youtube, głownie sztangistów olimpijskich. Wydaje mi sie ze oni robili mało powtorzen za to duzymi cieżarami. 1-2 powtórzenia..ale czy to było pod koniec treningu tylko, czy cały trening tak przebiegał..

 

na końcowym etapie (w sensie nie jednego treningu, tylko całego cyklu przygotowawczego) tak z reguły to wygląda, duże ciężary i mało powtórzeń

natomiast na wcześniejszych etapach formy treningu są różne i dość indywidualne

Link to post
Share on other sites

 

 

Ja się wciąż nie mogę zebrać, często wieczorem pije piwo, jem jakieś gó**o do TV... ehhh.

Być może musisz osiągnąć punkt krytyczny, żeby ruszyć dupsko :)  ino czekanie na natchnienie przed TV z browarem i czipsami startu na siłowni nie ułatwi. Wyznacz sobie datę, i kiedy przyjdzie ten dzień rusz na siłkę. Ten pierwszy krok jest czasem najtrudniejszy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...