Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to już sobie zmodyfikuj co się da, choć bez wyciągów to du*a zbita jeśli chodzi o plecy, zostają różne formy oparte o drążek do podciągania i pasy TRX, możesz je sobie zmontować i używać masy ciała w podobny sposób w jaki działają wyciągi, ogólnie dużo można na nich zdziałać

 

edit: dużo chromolenia w bambus, ale nawet pokazują o co biega

 

Link to post
Share on other sites

No dobra.

2 miesiące ćwiczeń za mną. Jak stanąłem na 84kg tak skubany nie chce iść w dół :/ No trudno.

Zanim zdjęcia wstawię to krótko opisze zmiany jakie zauważyłem. Więc zaczynam:

  • na początku miałem problem się podciągnąć, a teraz 8 razy to nie problem
  • z biegania na 500m wyciągam teraz 3.5km (średnio 15 minut biegu i 3 minuty marszu)
  • kondycha się poprawiła
  • to co na początku sprawiało mi trudności i wydawało się ciężkie to teraz nawet nie czuje tego ciężaru

To tyle na wstępie. Karnet się dzisiaj skończył ale, że służba przygotowawcza startuje we wrześniu to kupiłem kolejne 2 miesiące.

 

Kapsel dzień 0

 

10379264_10152222944673473_573081770_n.j

 

 

Kapsel po 2 miesiącach

 

http://i.imgur.com/e6VVeSA.jpg

 

 

Śmiejcie się ile chcecie ale dla mnie jest progres. Chociaż, ze nie biore żadnych suplementów czy innych wspomagaczy.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

 

 

mięśnie też swoje ważą

 

dokładnie, wagę najlepiej wyrzuć, a jako miary postępów używaj fałdomierza oraz ilości podciągnięć, przysiadów, wyciśnięć na klatkę itd to się liczy, a nie ile przy tym ważysz, jak okrzepniesz z wiekiem i stażem na siłowni to dopiero się zdziwisz ile można ważyć zachowując atletyczną sylwetkę

 

 

 

na początku miałem problem się podciągnąć, a teraz 8 razy to nie problem

 

i to nazwałbym dobrym progresem, oby tak dalej

Link to post
Share on other sites

Wagi bym nie wyrzucał jeśli ktoś ma sporty walki lub inne sporty w których waga ma znaczenie ;) a jeśli robi to ktoś dla siebie to najlepiej mierzyć obwody pasa itd. i tak jak radzi drach faldomierz i zobaczysz jak leci progres, ja pozbylem sie 30 kg ponieważ nie trenowalem siłowo tak jak Ty ja lubiłem biegać a to co teraz to efekt 8 miesięcy treningów Muay Thai ;)

Twój progres jest bardzo dobry i dobrze juz Ci sie poprawil wygląd ;)

Link to post
Share on other sites

Napisałem posta ale gdzieś go wcięło :roll:

 

To jeszcze raz napisze.

Ogólnie to w pasie miałem wcześniej tyle, że ledwo pasek na 4 dziurkę zapinałem, brzuch musiałem wciągać. Teraz spokojnie na 5 zapinać chociaż mógłbym i na 6 ale spodnie w tedy takie niewygodne są :/   W idach mam teraz trochę luzu (o nogawkach mówię) i chyba nawet tyłek mi się zmniejszył z czego się bardzo ciesze.

 

Edzia: Czemu emoty mi nie działają O.o

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A nachwytem z szerokim chwytem ile?

 

A wyglad sie poprawil. Na ile to ciezko wyczuc, bo na drugim zdjeciu masz luzne portki i zaslaniasz pas komorka, ale jest lepiej. Na pierwszym miales biodra takie ze pewnie niejeden facet sie za Toba odwracal...

Edytowane przez verul
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja trochę żałuję że od poczatku nie robilem notatek wraz z progresem. Nie wiem ile czasu zajelo mi wyrobienie sily na 10 czy 20 pompek itd. Nie robilem zdjęć jak wygladalem na poczatku i jak sie zmienialem z każdym miesiącem. Chyba sie zapuszcze ponownie i zaczne od początku :D

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszlo. Rozpuszczalnosc moze troche gorsza od Mass freaka, dwa razy mieszane(2 serie mieszania w odstepie minutowym, test na mleku) dalo rezultat jak na zdjeciu. smak bardzo dobry, waniliowy, pachnie jak aromat do ciasta.

minimum 80g bialka na 100 gramow produktu. po dlugich i skomplikowanych obliczeniach wyszlo ze, za 1 pln kupujemy 16,1g bialka, razem z przesylka. Zyc nie umierac.

 

Edytowane przez leto87
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@leto wiesz ze lowickie ma w sobie w ch.. bialka roslinnego? Zreszta z tym 80g/100g to mozna sobie bajki opowiadac.

Przeczytaj

http://www.youblog.pl/2014/03/test-odzywek-bialkowych-wpc-wyniki/

 

No ja najwiecej robilem ok 8 ;)

napisze do producenta i poprosze o komentarz w tej sprawie..

Mimo wszystko te bialko wykazalo i tak najwieksza ilosc czystego bialka a najmniejsza tluszczu i weglowodanow. jest w nim ze 20% aminokwasu ze zboza, ale chyba nie ma tragedii. Pisze ze przez to bialko wchlania sie bardziej stopniowo, co moze byc zaleta.

Kupilem je z ciekawosci, zeby zobaczyc co to jest. Cieplo jest i tez nie chce mi sie jesc..

Bialka ktore do tej pory bralem to byl scitec, trec i ostrovit. Najgorzej wspominam treca, przez wzglad na chemiczny smak a najlepiej te ostatnie.

A w tescie zabraklo ilosci bcaa w kazdym z produktow..

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

drachenfeles ja skończyłem właśnie 3 miesiące rehabilitacji a podnosić cięzkie rzeczy nie będę mógł jeszcze sporo :C

Ale chyba muszę zacząć znowu biegać bo po ponad 6 miesiącach że tak powiem bez ruchu (porażony nerw strzałkowy) przybyło trochę tłuszczu :D

Jedyne co ćwiczę ok 2 tygodni to tyle ;D http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-silowy-cwiczenia-na-bicepsy,3541,2

i zastanawiam się nad total abs tylko czy to nie szkodzi kręgosłupowi jak a6w ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...