Skocz do zawartości

Recommended Posts

Link to post
Share on other sites

na naszych zajęciach za takie podciąganie dostaje się po głowie  ;)

ale nasze zajęcia mają tyle wspólnego z klasycznym cross'em co słowo cross w nazwie i trochę ogólnej filozofii, a tak nie ma żadnej lipy, trochę już mi ich brakuje, ale muszę nerę podleczyć i w barku stan zapalny się pojawił... wiosenny klasyk

Link to post
Share on other sites

btw takie podciąganie jest stricte na zawody, na zajęciach tylko tzw grupy frajerskie się tak podciągają (których notabene wyrosło jak grzybów po deszczu, w Krakowie mamy kilka, kasa za tym stoi, ale poziom żenujący, koledzy z sekcji się wybrali kiedyś dla beki i potwierdzili plotki, że ich trening to niewiele więcej niż nasza rozgrzewka),

natomiast normalne grupy na treningach śmigają pełne podciągnięcia i innych ułatwień też nie akceptują, trening treningiem, a zawody zawodami

Link to post
Share on other sites

Z tymi orzechami to roznie bywa. NIektore to ja tez w lapach trzaskam, a sa takie ze dziadkiem do orzechow jest ciezko i metal sie gnie.

Co do podciagania, to ja tam zadnego podciagania nie widze. Koles jakies kolka robi, tam nawet nie ma martwego punktu tylko naokolo kreci. Jak tak wygladaja zawody to niezla lipa z nich jest.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Chłopaki, potrzebuję waszej pomocy. Otóż mam spore masy tłuszczu na brzuchu i szukam jakichś ćwiczeń, które by mi to zredukowały. Co polecacie? Do tej pory robiłem A6W, ale szczerze mówiąc nie jestem w stanie powiedzieć, czy to odpowiednie ćwiczenia.

Link to post
Share on other sites

Chłopaki, potrzebuję waszej pomocy. Otóż mam spore masy tłuszczu na brzuchu i szukam jakichś ćwiczeń, które by mi to zredukowały. Co polecacie? Do tej pory robiłem A6W, ale szczerze mówiąc nie jestem w stanie powiedzieć, czy to odpowiednie ćwiczenia.

 

Nie da się zrzucić tłuszczu tylko z jednej określonej partii ciała. Dieta + ćwiczenia, np fbw.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Ostatnio wyczytalem ze w mleku jest duzo hormonow.

http://www.tlustezycie.pl/2012/10/co-zego-w-mleku.html

 

Pal licho co pisza w negatywach.. Ostatnio poprostu zastapilem twarog, ktory mi sie przejadl, mlekiem. <Podobno Arnold pil mleko.> Te hormony ktore sa wypisane brzmia zachecajaco.

Jeszcze zastanawiam sie nad kefirem, ktory jest lepiej przyswajalny. Mam nadzieje ze jest tam tyle samo hormonow co w mleku..

Link to post
Share on other sites

a co tu do polecania? wypada mieć ich kilka (w sensie różnej wagi, praktyczne są 20-22, 24-26, 30-32), a poza tym wszystko to samo, jedyne na co zwróć uwagę, by uchwyt nie był na jedną rękę, bo potem niewygodnie trzymać dwoma, a trzyma się je dwoma znacznie częściej niż jedną

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...