Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak się domyślałem-hantle i gryf. Obecnie posiadam 2x2kg, jednak przy tak małej wadze trochę trzeba sie namachać ;) Dzięki za odpowiedź, a posty o których wspominałeś ogarnę jutro jak wrócę z zajęć, bo obecnie tapam z telefonu :D

 

 

 

Wytapane z iPhone przez Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Panowie mam pytanie. Zacząłem chodzić na MMA i treninig mam w Poniedziałek, Czwratek oraz Sobotę. Czy mogę łączyć MMA z siłownią? Oczywiście będę chodził na siłownie w dni tj. Wtorek, Środa, Piątek - staż wychodzi okołu roku z przerwami licząc. Ogólnie robię trening siłowy, a MMA to dodatkowa zajawka (zobaczymy czy przerodzi się w styl życia :D) Trening siłowy nie będzie przeszkadzał, czy MMA może przeszkadzać w treningu siłowym?

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz robić treningi sztuk walki, to siłownia jest wtedy jedynie treningiem podtrzymującym siłę, raz, góra dwa w tygodniu, ale musisz mieć do tego jeszcze lepszą dietę, jeszcze więcej jedzenia i jeszcze więcej czasu na wypoczynek... czy warto? Odpowiedz sobie sam.

Robiąc 3 dni tego 3 dni tego, przemęczysz się i wyniki zaczną spadać.

Link to post
Share on other sites

 

 

 

Jak sie do tego ma seks ? Dużo obniża czy przeciwnie ?

 

 

Będziesz mógł rzadziej zmieniać rękę.  ;)

 

 

 

Nie mogłem się powstrzymać   :D Przepraszam :D

 

Zacząłem chodzić na MMA

Ostre ćwiczenia 6 dni w tygodniu to przeginka. Większość moich znajomych na BJJ ćwiczy siłowo po treningach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ostre ćwiczenia 6 dni w tygodniu to przeginka

 

 

 

Tak jeśli mówimy tylko o strasznie ciężkich treningach sam trenuję 6 razy w tygodniu z czego 3 treningi to są tylko treningi sztuk walki a w międzyczasie czyli pozostałe 3 dni wstaję o 4:30 lub 5:00 i idę biegać interwały potem wracam i jeszcze robię serie które polecił mi drachenfeles tzn. 100 pompek , przysiadów , brzuszków , pajacyków , padnij powstań i tak przez 60 min jak najwięcej serii z reguły wychodzi mi tego 6/7 serii nigdy mniej ani więcej jedyne co mnie to kosztuje osłabienie wyników w nauce ponieważ brak czasu na nią i pieniądze na różne sauny i izotoniki 

Link to post
Share on other sites

Panowie mam zamiar zostać przy obecnej wadze (97kg) i zrobić trochę mięśnia i zrzucić jednocześnie tłuszcz. Mam dwie opcje które opiszę poniżej, pomócie wybrać :D   Mam BCAA, Jabłczan i trochę nitro. BCAA brałbym codziennie tak samo jabcynga.

  1.   Liczę,że w tym przypadku BCAA zahamuje spadki przy aerobach a Jabłczan da trochę wyników przy siłowym.

Myślałem o takim treningu :

 

Pon: 50 min rowerek treningowy

 

Wtorek: Barki, Nogi

 

Środa: wolne

 

Czwartek: Klatka + biceps

 

Piątek: Rowerek 50 min

 

Sobota : Plecy Triceps

 

Niedziela – wolne

 

Dieta typowa nieco na masę ale bez przesady.

Co o tym myślicie ? Może jakieś propozycje modyfikacji tego treningu?

 

2.  Jest jeszcze jedna opcja teraz zmasować do ok. 103 kg (do końca stycznia), potem rzeźbić (i kilogramami BCAA jeść) i zrzucić na 97 kg tak do maja J

Edytowane przez assistant
Link to post
Share on other sites

 

 

Jest jeszcze jedna opcja teraz zmasować do ok. 103 kg (do końca stycznia), potem rzeźbić (i kilogramami BCAA jeść) i zrzucić na 97 kg tak do maja J

 

jak dasz radę mięsem, a nie sadłem to dawaj, bo to nie szampon, nie ma 2w1, albo masa albo redukcja

 

PS pożalę się, porobiło się, wpakowali mi 5 godzin wykładów w piątki od 16, a cholera cross mam o 17... i to ten najfajniejszy, wersja na weekendowe dobicie, grr

Link to post
Share on other sites

 

 

Na wykłady się nie chodzi

 

nie mogę nie chodzić, za to mi płacą :]

 

 

 

a wtorek mam 7-19 fajnie nie ?

 

miewałem takie soboty, najpierw 8 godzin UTK/montażu z jedną grupą potem jakieś typografie czy inne DTP z drugą przez kolejne 4 godziny, po wyjściu z pracowni nie wiedziałem jak się nazywam 

Link to post
Share on other sites

Proste ze da Ci pompę bo to NO jeśli dasz do tego krete to połączenie jest jak najbardziej ale wg mnie masz suple na dobry trening silowy niby jabłko lepsze do twojego zamiaru bo nie powinno Cię spinac. Ale jako to bywa z kreta nawet i po jabolu mogą Cię łapać skurcze itp ja bym pod to jeszcze dokupił ZMA i było by bosko;)

 

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Na treningach fest się idzie wypocić.... Jak będę w poniedziałek przed treningiem chodził na siłownie, to czy czasem nie będę spalał mięśni? Jeśli nie to mogę spokojnie chodzić w Poniedziałek, Środę i Piątek na siłownie, tj Wtorek i Niedziela wolna:P. Po treningu siłownia odpada ponieważ nie mam na tyle czasu.... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...