Skocz do zawartości

Ada Lovelace - wątek o kartach RTX 4000


Recommended Posts

2 godziny temu, joker5513 napisał:

@Artok Sprawdziłeś w weekend jak działa u Ciebie ten AC Mirage? Też musisz wyłączać rdzenie E? 

Sprawdziłem. Aktualnie jestem na etapie 

uciekłem z tą siwą asasynką po zabójstwie kalifa

 

Przez ten czas miałem jeden spadek FPS, z 110 do 70 klatek. Poza tym gra działa płynnie. 

 

Z kolei dużo bardziej irytującym problemem jest wywalanie się gry do pulpitu co 15 minut. Po szybkim przejrzeniu internetu okazało się, że nie jestem jedyny. 

Link to post
Share on other sites

Panowie to wina złej regulacji sprzętu i przez to wasze problemy. Potem tacy jak wy wystawiają negatywne opinie o grze. Ci co mają dobrze wyregulowany sprzęt nie mają takich problemów. 

 

@joker5513 Masz zainstalowany Game Bar (ten od microsoft) najnowszy driver do chipsetu? Z tego co pamiętam to na początku używali właśnie game-bara by sprawdzić czy masz włączoną grę i dzięki temu wątki pakować na rdzenie P zamiast E. Podobny trik robił AMD by rozdzielać obciążenie na rdzenie z dodatkowym cache. 

  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, janek20 napisał:

To żeś se polepszył xD

 

zrób 720p low

Człowieku czy ty naprawdę jesteś niespełna rozumu czy tylko udajesz?

 

W każdym temacie gdzie się nie pojawisz pieprzysz takie głupoty że oczy bolą. Mam dość, leci ignored.

Godzinę temu, kampers napisał:

Czy to jest normalne ?

 

Ryzen 7800x3d

 

 

Tutaj z 9900k

 

 

Specjalnie dla Ciebie pobieram Valhalle, zrobie benchmarka i wkleje jak to u mnie wygląda. Wracam za jakieś 20 minut. Resizable bar (czy jak to tam na AMD sie nazywa) masz włączony? Valhalla bardzo jest na brak tego czuła.

 

Edit: smart acces memory sie to u czerwonych nazywa :)

 

96005f2e34d19.jpg

Edytowane przez joker5513
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Adames napisał:

Panowie to wina złej regulacji sprzętu i przez to wasze problemy. Potem tacy jak wy wystawiają negatywne opinie o grze. Ci co mają dobrze wyregulowany sprzęt nie mają takich problemów. 

 

@joker5513 Masz zainstalowany Game Bar (ten od microsoft) najnowszy driver do chipsetu? Z tego co pamiętam to na początku używali właśnie game-bara by sprawdzić czy masz włączoną grę i dzięki temu wątki pakować na rdzenie P zamiast E. Podobny trik robił AMD by rozdzielać obciążenie na rdzenie z dodatkowym cache. 

Zapewne. Przeszedłem całe i zero wywaktania a fps stabilny. Bugów o dziwo też nie było ale to gra na 11h a nie ponad 40 jak Valhalla.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, ODIN85 napisał:

Panowie to wina złej regulacji sprzętu i przez to wasze problemy. Potem tacy jak wy wystawiają negatywne opinie o grze. Ci co mają dobrze wyregulowany sprzęt nie mają takich problemów.

Panie ja nic nie robilem wiecej jak expo reszta to stock najnowszy bios  sterowniki mowa winda 11 home. To powinno dzialac po wyjeciu z pudełka. Musze przetestowac ram.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...