Skocz do zawartości

Nowoczesna fajna drukarka za 400zł


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Ja tobie mogę polecić : 

 

https://allegro.pl/oferta/urzadzenie-wielofunkcyjne-hp-envy-6020e-wi-fi-usb-11136760420

 

którą sam i jest całkiem niezła.

Tanie ZAMIENNIKI, automatyczny duplex.

:jupi:

4 godziny temu, jakub1t napisał:

 

Chciałbym właśnie podajnik papieru z boku i tanie tusze . 

 

Jeżeli chcesz tani, oryginalny tusz to tylko drukarki w których dolewasz tusz do zbiornika - EcoTankj, SmartTank, etc.

Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, TitoBandito01 napisał:

Ja natomiast miałem kiedyś coś oprócz HP i już nic poza HP. Ile ludzi, tyle opinii.

Jednak HP ma chyba więcej tych gorszych. Chipy utrudniające życie, awaryjność itd. Inni producenci też oczywiście stosują chipy, ale są sposoby resetowania.

 

Ale za to HP ma abonament na drukowanie jak by ktoś chciał sobie podnieść koszty wydruku:menda:

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem tą xp-5100 , trochę długi termin oczekiwania , ale mi się nie spieszy . Zobaczymy co przyjdzie . 

16 godzin temu, FeX napisał:

Na amazonie.de wziąłem XP-2100 za ~73€ bodajże, tylko czekam na dostępność:)

Fajna cena , w sumie sprawdzałem tylko na Amazonie polskim czy nie ma nic ciekawego . 

Link to post
Share on other sites

Też ostatnio szukałem czegoś i w sumie to lipa się robi z drukarkami. Brother ogólnie rzecz biorąc najlepszy by był, ale znów drogi. HP nie zamierzam kupować, bo te tusze u nich to patologia. Do Epsonów są tanio zamienniki, ale znów dysza czasem się zapycha. Moja ostatnia drukarka Epson X235W właśnie padła po 8 latach, gdzie drukowała raczej rzadko, czasem nic przez miesiąc czy dwa. Oczywiście dysza się zapchała na amen i nie pomaga czyszczenie środkami udrażniającymi, co wcześniej w razie problemów z drukowanymi paskami się udawało usunąć. Cena tuszu to 2-3zł, a przez cały jej żywot wydałem może ze 100zł na tusze. Liczę, że będzie podobnie, choć 2 lata gwarancji Amazona daje mi przynajmniej na ten czas spokój.

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Panowie mam ten sam problem, zacząłem ostatnio szukać drukarki, ale wszystko mega podrożało, wcześniej używałem CANON Pixma MG5750, drukarka była tania tusze też za grosze. Ale głowica jej padła. 

Zamówiłem HP DeskJet Plus 4120, ale odsyłam to g*wno, żeby skonfigurować trzeba oczywiście ściągnąć ich appke, zarejestrować drukarkę dać dostępy do wszystkiego na swoim telefonie.... Do tego poczytałem o tuszach i na zamienniki nie ma szans. W canonie tego nie było, po prostu drukarkę sie podpinało szybka konfiguracja i działa.

teraz myślę nad epsonem xp-2100, czy może warto dołożyć do czegoś z dolewanymi tuszami? 

Link to post
Share on other sites

Chcesz xp 2100 i wieczne tusze to jest zestaw https://allegro.pl/oferta/epson-xp-2100-3w1-wifi-wieczne-tusze-9500871663

Ale to jest sprzęt "powystawowy" 

Sam kupiłem od nich xp5100 jak wyżej wspomniałem  , ale dopiero jak dojdzie mogę Ci powiedzieć czy rzeczywiście jest nowy z wydrukiem kilku stron . Grunt  , że dają jakąś gwarancję . 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.11.2021 o 19:11, jakub1t napisał:

Chcesz xp 2100 i wieczne tusze to jest zestaw https://allegro.pl/oferta/epson-xp-2100-3w1-wifi-wieczne-tusze-9500871663

Ale to jest sprzęt "powystawowy" 

Sam kupiłem od nich xp5100 jak wyżej wspomniałem  , ale dopiero jak dojdzie mogę Ci powiedzieć czy rzeczywiście jest nowy z wydrukiem kilku stron . Grunt  , że dają jakąś gwarancję . 

 

 

I JAK ?

 

Też zastanawiam się nad drukarkami z oferty tego sprzedającego. Wydaję się mega opłacalnie.

Link to post
Share on other sites

Drukarka jak nowa , pudełko trochę po przejściach . Na początku musiałem kilka razy uruchomić czyszczenie dysz . Ale potem już było ok . 3 razy mi przestało wykrywać tusze . Trzeba je wyjąć i wsadzić  , z reguły to pomaga za pierwszym razem . 

Werdykt taki , sprzęt fajny , ale nie w 100% bezproblemowy . Ale xp5100 samo w sobie świetny sprzęt . 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...