Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Sprzęgła nie dusić ino lekko puszczać i pójdzie :)

haha dobre

A co takiego wymyślił efendi że w miejscach gdzie spada z 60 na 30 dalej jest 60.

Ja znam jedno rozwiązanie zejść z detali i kupić Radeona 7990 albo i dwa takie Radeony.

Na YT jest filmik na 4x GTX680 i tam gdzie spada z 60 na 30 spadnie ze 100 na 60 ale

jak spadek był tak będzie bo to dziura w animacji "lopdrop"

Żeby z 200 spadło na 150 to dalej będzie spadało bo gra ma kiepska optymalizacje.

Jak wpadniesz w dziurę w chodniku w trampku to co innego jak wpadniesz w trepie

ale póki ktoś dziury nie zalepi każdy but w nią wpadnie amen.

Kupno kilku kart to jak kupno gumiaków wpadniesz w dziurę ale nie zamoczysz nóg :P

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Ja nikogo nie zabiłem tylko tam gdzie musiałem a i tak miałem złe zakończenie dobre obejrzałem sobie na YT.

a program od pada nie działa dobrze daje analoga żeby szedł do przodu puszczam a on dalej idzie

Jak ktoś tak miał z padem i wie jak to zmienić to niech mi napisze.

Edytowane przez Skitles
Link to post
Share on other sites

Ok, przeszedłem i miałem dobre zakończenie. Zabiłem tylko czerwonych w pogoni za pociągiem i na pociągu oraz snajperów po wyjściu z placu czerwonego. Wszystkie mutanty jakie tylko się dało omijałem szerokim łukiem. Generalnie żeby zdobyć osiągnięcie shadow ranger trzeba zagrać ma najłatwiejszym stopniu trudności. Przejście ludzi w pociągu oraz snajperów na placu czerwonym w trybie hardcore jest bardzo trudne/niemożliwe.

Link to post
Share on other sites

Co do tego dobrego zakończenia to liczą się pkt moralności więc trzeba dużo zwiedzać, wysłuchiwać rozmów, nie okradać ludzi w miastach, zwłoki okradać podobno tylko wtedy kiedy brakuje nam ammo czy coś itp. itd.

 

Pierwszy raz gdy przechodziłem zabiłem max 5 osób (poza pociagiem) bo większość ogłuszałem i starałem się eksplorować jak najlepiej mogłem a miałem złe zakończenie...

Drugi raz gdy przechodziłem zabijałem każdego jak leciało włącznie z leśnickim a ocaliłem jedynie Pawła i tych co się poddawali. Starałem się eksplorować jeszcze lepiej i w finale miałem dobre zakończenie.

 

 

 

 

Dla mnie ten ranger hardcore to jakiś absurd bo jakim cudem nie da się sprawdzić co czego się ma albo co się w ogóle zbiera... to nawet mało realistyczne ale spoko :P

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Zwłoki pyramy zawsze. Ja pyrałem wszystkie po kolei i miałem dobre zakończenie. Musiałem tylko słuchać lamentów kloszardów i dawać im cenne naboje, których sam prawie że nie miałem :/

Najgorszy był Miś dziecka w Wenecji... szkoda mi było ammo na szczury ;(

Link to post
Share on other sites

z tego co czytałem jeśli okradasz zwłoki gdy masz dużo amo itp itd to odejmuje ci pkt moralności i tego nawet nie widzisz.... owszem trzeba słuchać lamentów i "żulom" dawać po naboju :P

Ja grałem na hard i naboi miałem full... trzeba tylko umiejętnie strzelać a nie na pałę  8-) Jeśli chodzi o wojskowe naboje to przy rozdziale bandyci warto się cofać do obozu uchodźców i sprzedawać bronie ja w ten sposób miałem jakoś blisko 1,5 k  :menda:

Link to post
Share on other sites

Ja trzepałem wszyskto co się dało, w tym zwłoki i ogłuszonych przeciwników. Naboje raz dawełem, raz nie. Eksporowałem teren na maxa bo starałem się zebrać jak najwięcej osiągnięć.

Faktycznie też się zorientowałem, że można u uchodzców nieźle zarobić vna sprzęcie bandytów ale już miałem tam full kasy i wszystkich ogłuszałem więc nie robiłem takich cyrków.

Co do wyłączonego huda na hardkore to mogli by zrobić jakoś opcję żeby wizualnie można było sprawdzić co się mniej więcej ma. Może to w jakimś dodatku dodadzą.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...