Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ostatnimi czasy pojawiła się trochę więcej informacji na temat drugiej części Metro. A że jestem dużym fanem części pierwszej pomyślałem ,że dobrze by było zebrać wszystkie informacje na temat jej następczyni w jednym miejscu. Na E3 pokazano pierwszy gameplay z gry. Co 2 tygodnie będą wypuszczane nowe części - razem 3. Co o ni m sądzicie?
Metro Last Light E3 prolog
Metro Last Light E3 cz1
I jeszcze DJ Bobo opowiada o grze smile.gif
Wywiad E3

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jest już druga część filmiku. Wygląda naprawdę zacnie. Co zwróciło moją uwagę, to to ,że filmik się trochę tnie. Nie wiem czy to wina samego filmiku czy komp im niedomagał.

 

 

Z ciekawostek znalazłem jeszcze, że wyjdzie nowa książka której akcja toczy się w uniwersum Metro 2033.

Zobaczymy czy zachowa klimat pierwszej części. 40 minutowy fragment został nagrany w formie audio. Miłego słuchania :).

 

książka

Link to post
Share on other sites

Gameplay mi się w 720p buforuje, zaraz obejrzę

E:Tak lekko przycina :P

No co tu dużo mówić... Nic nie widziałem, lampy rtęciowe mnie oślepiły! :D

Fajnie

 

A co do książki to już nie jest napisana przez Dmitrija(trochę szkoda) ale zobaczymy jak radzą sobie inni pisarze z tym tematem. W 2034 jestem w ponad połowie, jakoś nie mam czasu na razie czytać dalej ;)

 

BTW

Multi mi się w tej grze nie widzi ;)

Edytowane przez JoHnNy08PL
Link to post
Share on other sites

Mnie też się nie widzi multi w tej grze chyba, że jakiś niestandardowy. Zdobywanie wrogiej stacji(w książce było kilka większych stacji które by się nadały na mapy multi) albo wyprawa na powierzchnie po fanty.

Lepiej niech się skupią na singlu bo to stanowi siłę tej gry.

Link to post
Share on other sites

Gdyby można było się poruszać po przestrzeni metra w sposób nieliniowy ty było by idealnie. Gra była by połączaniem strzelanki fps i wolności poruszania się z rpg. Ale znając życie twórcy nie zaryzykują tak odważnego posunięcia. Z tego co wywnioskowałem z wypowiedzi twórców, to chcą zmienić mechanizm rozgrywki i sposób wykorzystania broni. Szkoda, bo to w pierwszej części mi bardzo pasowało. Mała ilość amunicji i wrogów było jednym z elementów tworzących klimat tej gry.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Niezły James Bond nam się zrobił z naszej Artiumki :). Byle twórcy nie przekombinowali i nie zrobili z gry kolejnego Quake. Właśnie przechodzę ponownie pierwszą część Z DLC na najwyższym poziomie z wyłączonym HUD. Oby w drugiej części był też taki tryb gry :).

Edytowane przez DiamentoKWZ
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wybrali pewnie bardziej dynamiczne momenty gry żeby nie przynudzać i pokazać grę z jak najlepszej strony. Mam nadzieję, że gra nie będzie się cały czas toczyć w takim tempie bo zrobił by się z niej kolejny COD. Chodzi przecież o skradanki w ciemności i ubijanie kolejnych wrogów z broni pneumatycznej :).

Link to post
Share on other sites

Fabuła chyba nie ma wiele wspólnego z książką. I dobrze :) Oby popracowali nad optymalizacją troszeczkę. Sądząc po efektach trzeba będzie dokupić phisX, najlepiej osobnego kompa.

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Wczoraj przeszedłem jedynkę , jestem pod wielkim wrażeniem , grafika cudo , klimat też, na moim cnf. w DX 10 (1280/1024) wszystko prócz wygładzania na full. Były momenty ,że przycieło troszkę, ale ogólnie gra była płynna .I dość długa patrząc na inne gry .Czekam na kolejną część .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...