Skocz do zawartości

[S] Cały komputer 10900K, Z490 Taichi, 3090, 64GB


Recommended Posts

Jak w temacie.
Sprzedam komputer w całości (bez dysków) z monitorem. Złożony w czerwcu tego roku.
Monitor mam od 2 lat.
Nie było nic podkręcane, najbardziej wymagająca gra odpalona na nim to Diablo III :facepalm:

Procesor : i9 10900K
MOBO : ASROCK Z490 Taichi
Grafika : Zotac TRINITY RTX3090 (zwodowana, mam fabryczne chłodzenie)
RAM : 64GB T-Force Delta RGB 3600Mhz
Obudowa : Lian Li PC-O11D Razer Edition
Okablowanie pełne CABLEMOD
Zasilacz : do sprawdzenia, bo nie mam PC przy sobie. Jeżeli dobrze pamiętam to Corsair HX1200i
Monitor : AOC AGON AG352UCG

Pełne chłodzenie wodne zbudowane na EK Waterblocks (2x 360mm chłodnica z wentylatorami Noctua Chromax) razem z Distro Plate itp itd - łączny koszt samego chłodzenia to około 4,000zł.

Zdjęcie w załączeniu.
Do każdego sprzętu mam fabryczne pudełka.
Brak dowodów zakupu oprócz RAMu (jeszcze nie znalazłem).

Co do ceny : oczekuję kwoty nie niższej niż 25,000zł, ale czekam na propozycje.

IMG_0180.jpg

Link to post
Share on other sites

Przepraszam że nie na temat... "Nie było nic podkręcane, najbardziej wymagająca gra odpalona na nim to Diablo III" rozwala mnie taki tekst, to tak jakby właściciel nowego Ferrari kupił go by czasem podjechać po bułki do pobliskiego sklepu. Nie wierzę że ktoś składa wypasiony sprzęt i z niego nie korzysta... to się aż prosi o wymagające gry i aplikacje użytkowe 

 

  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pora uwierzyć :)

Niestety praca, praca, praca i znowu praca nie pozwala mi na korzystanie z komputera, bo nie mam kiedy.
Mam drugi sprzęt też z 3090, ale już na Threadripperze - ten komputer mam piętro niżej i mi się nie chce wchodzić do "gamingowego" pokoju ;)

PS Sprzedam samą "budę" za 19,000 - kto pierwszy ten lepszy :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...