Skocz do zawartości

youtube weryfikacja wieku


Recommended Posts

Czy tylko mi się wydaje, że yt już całkiem pogięło z żądaniem dokumentu tożsamości lub podpięcia karty w celu weryfikacji wieku posiadacza konta na yt?

Żeby było zabawniej przez ostatnie 9 lat nie mieli żadnych wątpliwości, że człowiek jest pełnoletni.
Teraz nadeszły takie czasy, że człowiek, który tutaj jest "uprawniony" do brania dyskusji w kąciku emeryta i rencisty musiał się z głupotami na yt męczyć.
Trafiliście już na coś takiego?
Tak na marginesie - takiego wała jak zobaczą ode mnie jedną z rzeczy, które żądają XD
Macie dobrą muzę poniżej, której nie chcą dać mi posłuchać

 

 

 

Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo, informacja o ograniczeniu wiekowym a po kliknięciu przerzuca na YT i można normalniej oglądać teledysk. To może być efekt tego, że przy zakładaniu konta nie podałeś daty urodzin i teraz Ci życie @KJ81990

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, zbiku90 napisał:

Już to nachalne namawianie na premium działało mi na nerwy.

No to jest mega słabe, cała idea takiego portalu umiera, premium nie wykupuję, ale jak oglądam kanały które szanuje (a 90% mojego czasu na YT to takie kanały) to staram się nie pomijać reklam i to był imo fair układ, bo zarabia twórca i YT, ale nie.... gdzie, mało.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jednak YouTube rzeczywiście przecina, mam podaną tam swoją datę urodzenia 13.03.1985 czyli jak widać, mam nawet drugą osiemnastkę za sobą i też się domaga potwierdzenia mojego wieku. Żeby się nie zdziwili jak zobaczą ode mnie skan dowodu albo, że podepne dane swojej karty do ich bazy. 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, BlackCoffe napisał:

że podepne dane swojej karty do ich bazy

Zakładałem dziecku konto google w telefonie . Ustawiłem wersje dla dziecka i kazało mi podać nr karty kredytowej  mojej  WTF  i  nie dało się tego ominąć . Założyłem normalne zwykłe konto ja dla dorosłej osoby . 

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
12 minut temu, jakub1t napisał:

Ustawiłem wersje dla dziecka i kazało mi podać nr karty kredytowej  mojej  WTF  i  nie dało się tego ominąć

Osz ty skąpy dziadzie, na bombelka kasy żałujesz? :rotfl: Dla nich to złoty interes, dać dziecku dostęp do karty (najlepiej kredytowej) i niech kupuje co się podoba.

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, zbiku90 napisał:

Dla nich to złoty interes, dać dziecku dostęp do karty (najlepiej kredytowej) i niech kupuje co się podoba.

bez kitu.

 

Ja im mogę co najwyżej zdjęcie ptaka wysłać na potwierdzenie wieku. Na YT jestem zarejestrowany prawie od początków istnienia tego serwisu, to już chyba blisko pełnoletności, niech spadają.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

To już jest tak durne, że szkoda gadać. Na filmiku są może 2 przekleństaw i już +18. Nie obejrzę, bo konto mam ze 20 lat ale muszę się zwyryfikować.

Jak już to padło - taki uj. Przecież i tak mają o mnie tyle danych, że wiedzą o mojej pełnoletności an 100%.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Odkopuję.0

 

Włączyłem przed chwilą Youtube, żeby odsłuchać Uprising zespołu Sabaton (wersja z polskimi napisami, wrzucona przez GhostDog). Zanim rozpoczęło się odtwarzanie, pojawił się komunikat, że może zawierać nieodpowiednie treści (niczego takiego nie stwierdziłem). Kilka tygodni temu, wogóle nie mogłem tego odtworzyć, bo jutub, stwierdził, że... jestem za młody (mam 38 lat). Przy zakładaniu konta na Gmailu, podałem datę urodzenia 1985 rok. Najdziwniejsze jednak jest to, że bez problemu, mogę oglądać totalnie porąbaną bajkę - czyli Happy tree friends:P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, pendzel_3 napisał:

Tam jest "Warszawo walcz"... czyli podżeganie do wojny

To prawda. Jakiś 40-sto latek potraktuje te słowa poważnie i pojedzie walczyć do stolicy. A takiemu 65+ nie będzie chciało się z domu wychodzić, bo herbatka wystygnie.

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...