Skocz do zawartości

Poszukuję żony :(


Recommended Posts

Mianowicie sprawa wygląda tak. Zepsuł mi się mój ukochany komputer i teraz bez niego nie wiem co mam ze sobą zrobić. Więc może znajdę jakąś wybrankę tu na forum która użyczy mi swojego super wypasionego pieca do pogrania, chociaż godzinkę dziennie w moją ulubioną grę :( Wszelakie propozycje kierować na prv ale najlepiej tutaj na ogólny. Z góry dzięki za wasze propozycje kobiety. Dzięki za wysłuchanie

  • Lubię to 1
  • Smutne 1
  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

Hehe dawno nie było tak od czapy tematu na forum. Przypomniał mi się temat z bardzo dawnych lat tego forum o pewnych wydzielinach z człowieka, które się dostały (kapnęły) na komputer ... :lol:

 

 

Godzinę temu, majster klepka napisał:

Zepsuł mi się mój ukochany komputer i teraz bez niego nie wiem co mam ze sobą zrobić. Więc może znajdę jakąś wybrankę tu na forum która użyczy mi swojego super wypasionego pieca do pogrania, chociaż godzinkę dziennie w moją ulubioną grę

 

Stary, Tobie nie potrzebna żona tylko dobra terapia odwykowa od komputera.

 

Godzinę temu, majster klepka napisał:

jakąś wybrankę tu na forum

 

mamy tu taką jedną Czarnulkę, chyba jest wolna - może się zgodzi :banan:

 

 

No, a na poważnie, to jeśli Ty masz takie podejście i taką wiedzę o kobietach w życiu codziennym, to nie masz szans nawet u garbatej, starej tirówki.

Jak pisał kolega wyżej - pozostaje jeździć na ręcznym. Tylko sprzęgła nie spal ;)

  • Lubię to 1
  • Smutne 1
  • Haha 4
Link to post
Share on other sites

Dzięki za wasze komentarze. Właśnie wstałem, piec się naprawił, ale po piwko muszę lecieć :) Z samego rana poprawiliście mi humor. Pozdrawiam was

I to już nie jest forum tylko h** wie co .... nie będę dokańczał komentarza walcie cię w D...

to jest normalne ??? te afisze na forum ?? O co wam albo komu chodzi ?? Dla mnie jest to nie normalne

to jest normalne

 

miejcie jakiś honor , to może was tylko uratować. Ale dla was liczy się tylko kasa ... Zarabiajcie nie na mnie

śmiecie nawet moje dogadywania podklejacie pod mój stary wątek.

i ujebaliście resztę śmiesznych i naprawdę zabawnych wpisów. Wstyd !!!!!!!!!!!!!!

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...