Skocz do zawartości

Niskie fps w CS na dobrym sprzecie


Recommended Posts

Siemka, otóż złożyłem sobie PC r7 2700 gtx 1070ti, ram 16gb 3400Mhz. Mam problem z Cs, czego bym nie ustawił to fps wacha sie od 100 do 200. Oczywiście rzeczy typu opcje uruchamiania, jakieś ustawienia nvidii już przerabiałem, sterowniki są zaktualizowane, spójność plików gry jest również sprawdzona, ponowna instalacja też niczego nie przyniosła. Totalnie nie mam pojęcia jak do tego podejść, bo chyba każdy przyzna, ze taka ilość fps na takim sprzęcie jest zastanawiająca. Robiąc benchmark na mapkach testowych, średni fps oscylował ok 170/180 fps. Ma ktoś jakieś pomysły do czego zajrzeć i co zrobić, aby odblokować fps i możliwości tego zestawu ?

Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, zbiku90 napisał:

Włącz renderowanie wielordzeniowe i porównaj fps. Wyłączenie multithreadingu i podkręcenie procesora na ok. 4,0-4,1 ghz też powinno pomóc. Jakie masz na nim chłodzenie?

Dobra sprawdzę ale aczkolwiek chyba próbowałem już tej opcji. Co do multithreadingu gdzie to mogę włączyć ? A z oc procka nie jestem asem żeby sie w to bawić, ale twoim zdaniem to jest normlana rzecz takie klatki ?

7 minut temu, zbiku90 napisał:

Włącz renderowanie wielordzeniowe i porównaj fps. Wyłączenie multithreadingu i podkręcenie procesora na ok. 4,0-4,1 ghz też powinno pomóc. Jakie masz na nim chłodzenie?

Bo tak całkiem poważnie to na monitorze 144hz sie nie pobawię, a dla mnie to jest śmieszna sprawa żeby taki sprzęt generował takie klatki .. sprawdzilem to renderowanie i z tego co widzę jest jeszcze gorzej 

Link to post
Share on other sites

Miałem niedawno R7 1700 3,9ghz i RX 580 więc z grubsza podobny zestaw (cs to gra głównie procesorowa, a już zwłaszcza na low) i na high/ultra 1080p zablokowane 120fps, poniżej mi nie spadało prawie. Proponuję podkręcić procesor i zacieśnić timingi ramu, ale nie mam dzisiaj siły żeby tłumaczyć jak to zrobić.

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...