Skocz do zawartości

Samsung s20 FE Niebieski Cloud navy


Recommended Posts

Witam Wszystkich. Do sprzedania posiadam nowy telefon Samsung s 20 fe. Telefonik kupiłem narzeczonej ale stwierdziła, że po pierwsze jest za duży a po drugie mogłem być bardziej kreatywny i wziąć kobiecy kolor ;/ Jako, że od zakupu do wręczenie minęło trochę czasu to przepadła mi możliwość zwrotu dlatego wystawiam w niżej cenie. telefon kupiony w Media Markt

Preferuje odbiór osobisty w celu dokładnego obejrzenia telefonu (nie mam nic do ukrycia), ale mogę również wysłać

Link do allegro

s 20 fe allegro

Opis:

Witam. Sprzedam nowego samsunga s20 fe ( cena w sklepie 2699zł) kolor niebieski. Telefon kupiony był na prezent i uruchomiony lecz okazał się za duży a czas na zwrot upłynął więc niestety muszę sprzedać. Stan telefonu fabryczny. W zestawie wszystko to co daje producent plus naklejone od razu było szkło na ekran firmy Nillkin.
Telefon zakupiony w sklepie Media Markt, a nie na jakieś przedłużenia umowy. Gwarancja do 03.2023 na podstawie dowodu zakupu w sklepie Media Markt.
Oczywiście dowód zakupu również daje.

Cena 2100

 

W razie zainteresowania proszę o kontakt telefon/sms myślę że na pewno się dogadamy

Edytowane przez weave
Link to post
Share on other sites

W przypadku podania linku do Allegro wymagany jest krótki opis przedmiotu, lub podanie jego dokładniej nazwy, oraz informacji o cenie (kwoty "kup teraz", "licytuj").

Link to post
Share on other sites
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...