Skocz do zawartości

MSI GeForce RTX 2070 Super


Recommended Posts

Witam,

 

Mam ogólny problem z działaniem gier. Mój PC:

Mój PC:
Płyta główna: MSI MPG Z490 GAMING PLUS
Karta graficzna: MSI GeForce RTX 2070 Super
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-10600K CPU @ 4.10GHz
Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 3 120/140mm
Zasilacz: SilentiumPC Supremo L2 650W 80 Plus Gold
RAM: GoodRam IRDM PRO DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL17
Dysk 1: ADATA 512GB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro
Dysk 2: Goodram 500 GB
Dysk 3: Goodram 100 GB
Obudowa: SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB

 

 Wiedzmin 3 - w trakcie rozgrywki czarny ekran, musze się wylogowac, bo nie jestem w stanie nic zrobić,

Cyberpunk - po prostu zawiesza się i wywala w trakcie rozgrywki,

Deus Ex Mankind - error Dxi device Hung

Red Dead Redemption II - od jakiegoś czasu jest spokój, choć był problem z err_GFX_State

Far Cry 5 - wywalało mnie bez żadnego komunikatu z gry, na obecną chwile problem jakby zniknął

Sniper Ghost Warrior Contracts - error Dxi device Hung

Mass Effect Andromeda - notorycznie wywala błąd DirectX Error DirectX function "Dx11Renderer::tryMap...

 

Niezależnie od ustawień od niskich do wysokich, domyslnych, instalowania starszych sterowników, najnowszych, przez DDU, czystą instalację, przeinstalowanie systemu, itd... wyczerpałem już wszystkie mozliwości z rónych żródeł, porady ze strony support nie pomagają, a często w zasadzie są kalką z forów internetowych. Wydaje mi się że mój sprzęt raczej powinien sobie spokojnie poradzić od średnich do wysokich ustawień w nowych i trochę starszych grach. Przyznam się szczerze że jestem w kropce i nie wiem czy odesłać kartę na serwis gwarancyjny, odczekać te 30 dni, (po czym się dowiedzieć że karta jest sprawna). Przesyłam pliki diagnostyczne, oraz wpisy z podgląd zdarzeń. Co ciekawe, na wcześniejszym, o wiele słabszym sprzęcie, z RX 380 Raedon, nie miałem żadnego problemu z żadną z tych gier. A teraz niby jest odrobinę lepszy sprzęt, i w zasadzie nie da się w nic pograć bez problemów.

 

 

DxDiag.txt 1.txt 2.txt 3.txt 4.txt 5.txt 6.txt 7.txt 8.txt

Edytowane przez Strziguń
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, marko22 napisał:

Gdyby te podglądy zdarzeń były jeszcze dostępne....to można się nad tym pochylić....a tak? 

Przepraszam, coś się chyba nie wgrało. Prosze.

1.txt 2.txt 3.txt 4.txt 5.txt 6.txt 7.txt 8.txt DxDiag.txt

Na jednym z forów, natrafiłem na myśl, że można obniżyć taktowanie rdzeni i pamięci karty. Tak zrobiłem, i taki Cyberpunk, którego w ogóle nie byłem w stanie uruchomić nawet, ożył. Zdarza się co prawda crash, ale rzadko. W Afterburner obniżyłem o 100 taktowanie pamięci i rdzeni. i moje pytanie brzmi: Czy mam zatem rozumieć że: to moja karta jest problematyczna, lub nawet uszkodzona, i powinna iść do serwisu (jest jeszcze na gwarancji) lub też gry są żle zoptymalizowane?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...