Skocz do zawartości

Fractal celsius S36 vs ... ? Znajdzie się coś lepszego w podobnej cenie ? Ewentualnie warto dopłacić do czegoś innego ?


Recommended Posts

Witam.Powoli kończę kompletować podzespoły do PC.Zostało mi tylko chłodzenie na procesor,padło na AIO :) Model który wybrałem Fractal Celcius S36.

Procesor to 10900k

Płyta główna ASUS z490 E GAMIONG

 

Znajdzie się coś lepszego w tej cenie ? Ten Celcius S36 kosztuje w granicach 550zł.natomiast jeżeli znajdzie się coś wydajniejszego wartego dopłaty to jestem w stanie dopłacić tyle ile trzeba ...Tylko żeby ta dopłata była tego warta.

 

P.S FREEZER II odpada,ze względu na wygląd który jest tragiczny :)

 

Za wszelkie informację bardzo dziękuję.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Teraz, ernorator napisał:

Jeśli arctic odpada to nie jesteśmy w stanie Tobie pomoc, musisz się pogodzić ze "ślicznym" gorszym chłodzeniem. 

Po co taki głupi komentarz :) ? Chciałeś zabłysnąć to trzeba się było posypać brokatem ...Żenada.

 

Proponuje przeczytać jeszcze raz mój post bo chyba nic z niego nie zrozumiałeś,skoncentrowałeś się na głupiej odpowiedzi a nie na tym o co pytałem ...

Link to post
Share on other sites

Mając do wyboru wydajność vs wygląd wybierasz to drugie i masz jeszcze pretensje? W tym budżecie nie ma chyba nic lepszego niż arctic, jak ci nie zależy na wydajności to wybierz to które ci się najbardziej z wyglądu podoba zamiast zadawać durne pytania.

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołożę swoją cegiełkę.

Czy ten Celsius jest taki piękny ? Ja nie wiem.... Upsss jak ja mogłem to przeoczyć, on ma "kololove LETY". No to faktycznie nie ma o czym dyskutować.

Niech barwy RGB otulą swą światłością sekcje zasilania i skutecznie ją ukoją, co aby się zbytnio nie grzała i nie powodowała throtlowania.

Edytowane przez 8gwiazdek
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, zbiku90 napisał:

Mając do wyboru wydajność vs wygląd wybierasz to drugie i masz jeszcze pretensje? W tym budżecie nie ma chyba nic lepszego niż arctic, jak ci nie zależy na wydajności to wybierz to które ci się najbardziej z wyglądu podoba zamiast zadawać durne pytania.

Ty też masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ?Składam zestaw za prawie 20 tys.zł.Chyba mam prawo w takiej kwocie wybrać coś co oprócz tego że jest wydajne może jeszcze mi się podobać ? Czy ja napisałem gdzieś że szukam czegoś budżetowego a zarazem wydajnego,ktoś mi coś poleca a ja wybrzydzam ? No chyba nie.Na FREEZER II świat się kończy czy wasza wiedza ?

 

Chłodzeń na rynku jest kilkanaście,stąd mój temat.Odrzucam jedno chłodzenie bo jest paskudne i tyle a Ty masz jakiś marny ból du*y czy nie wiem co jeszcze ...

1 minutę temu, 8gwiazdek napisał:

Dołożę swoją cegiełkę.

Czy ten Celsius jest taki piękny ? Ja nie wiem.... Upsss jak ja mogłem to przeoczyć, on ma "kololove LETY". No to faktycznie nie ma o czym dyskutować.

Niech barwy RGB otulą swą światłością sekcje zasilania i skutecznie ją ukoją co aby się zbytnio nie grzała i nie powodowała throtlowania.

Ty tak serio ?Cegiełki to Ci zabrakło w głowie,więc zacznij tam dokładać :) Wyjdz stąd i zabierz ten swój marny komentarz słaba istoto.Chciałeś zabłysnąć to Ci się udało ale swoją głupotą :)Gdzie w tym co podałem jest RGB ?Ten nie ma żadnego podświetlenia ... Więc coś Ci nie wyszło :)

Edytowane przez Szy3ki
Link to post
Share on other sites

No sorry, faktycznie, masz rację , to nie ten budżet ;)

 

Nie dziw się że jak ktoś to czyta to ma niezły ubaw z tego że do kompa za 20 tyś szukasz taniego, ładnego chodzenia.

To tak trochę jak kupić dobrze wyposażone Audi A6 i wybrać najgorsze opony z tym że mają ładny bieżnik. Działać to będzie ale...

 

Widziałeś to ?
https://www.morele.net/chlodzenie-wodne-alphacool-lt360-11446-1802814/?gclid=EAIaIQobChMIzrjtz9T27gIVkNiyCh1wYQxZEAQYBSABEgKI5vD_BwE&gclsrc=aw.ds

Rozwojowe, będzie trzeba dolać płynu ? Proszę bardzo.

Będziesz chciał coś zmienić (dołożyć jeszcze jedną chłodnice albo wykorzystać chłodnice do custom loopa) ? proszę bardzo.
Będziesz chciał wymienić węże na przeźroczyste i zalać barwionym płynem? Proszę bardzo

 

 

PS

Skończ te wycieczki typu "słaba istoto", nie sądzisz że to trochę dziecinne ?

Chciałeś się pokazać w innym temacie że jesteś mądrym człowiekiem i coś tam o życiu wiesz a nagle wyskakujesz z czymś takim...

 

Edytowane przez 8gwiazdek
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
Teraz, 8gwiazdek napisał:

Nie dziw się że jak ktoś to czyta to ma niezły ubaw z tego że do kompa za 20 tyś szukasz taniego, ładnego chodzenia.

To tak trochę jak kupić dobrze wyposażone Audi A6 i wybrać najgorsze opony z tym że mają ładny bieżnik. Działać to będzie ale...

Ale z czego ma ubaw ? I gdzie ja szukam taniego chłodzenia ? Wybrałem S36 nie ze względu na cenę tylko "opinie" ponoć dobry dlatego na niego postawiłem ... Napisałem że jeżeli znajdzie się coś lepszego,godnego uwagi to jestem w stanie dołożyć ... Jeżeli ktoś mi powie że jest chłodzenie za 1000 zł ale faktycznie warte ceny to je wezmę ... Więc gdzie ja oszczędzam ?

3 minuty temu, 8gwiazdek napisał:

PS

Skończ te wycieczki typu "słaba istoto", nie sądzisz że to trochę dziecinne ?

Chciałeś się pokazać w innym temacie że jesteś mądrym człowiekiem i coś tam o życiu wiesz a nagle wyskakujesz z czymś takim...

Sam zaczynasz a teraz płaczesz ? I ja jestem poważnym człowiekiem ale nie pozwolę sobie żeby ktoś udawał głupio mądrego łamane przez śmiesznego :) Teraz kolejny raz wyskakujesz z jakimś AUDI:co:%-)Zacznij czytać co ktoś do Ciebie pisze ze zrozumieniem albo przeczytaj kilka razy,zastanów się i wtedy odpisz.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie możesz być wiecznym dzieckiem, Twój wybór.

Skoro nie podoba Ci się krytyka to następnym razem zastanów się czy uzewnętrznienie się na forum to dobry pomysł.

 

Żebyś zrozumiał to napiszę to wprost, to ostatni mój post w tym temacie, co miałem napisać to napisałem (patrz wyżej).

Szkoda czasu i klawiatury na dalszą dyskusję.

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, 8gwiazdek napisał:

Dla mnie możesz być wiecznym dzieckiem, Twój wybór.

Skoro nie podoba Ci się krytyka to następnym razem zastanów się czy uzewnętrznienie się na forum to dobry pomysł.

 

Żebyś zrozumiał to napiszę to wprost, to ostatni mój post w tym temacie, co miałem napisać to napisałem (patrz wyżej).

Szkoda czasu i klawiatury na dalszą dyskusję.

Teraz będziesz odwracał kota ogonem :) Żałosne ...

Konstruktywna krytyka jest jak najbardziej na miejscu tylko Twoja wypowiedz nie ma z nią kompletnie nic wspólnego a to różnica.

Skoro szkoda Ci klawiatury to trzeba było wcale nie pisać albo pisać mądrze ...

Link to post
Share on other sites
10 minut temu, zbiku90 napisał:

No i gratuluje trafiasz na czarną listę głąbie

Sklej tam wary prostaku.Mało mnie interesuje Twoja czarna lista.

11 minut temu, zbiku90 napisał:

Nie zapomnij że ledy dają min. +10%fps. Żałosny to jesteś ty i twoje podejście

A czy ja gdzieś/coś wspomniałem o ledach :) Masz jakieś problemy emocjonalne czy za dużo wypiłeś ? Ty w ogóle wiesz co piszesz, w jakim temacie itp ? Chyba nie za bardzo :facepalm:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zacząłeś miło, a skończyłeś jak ostatni cham. I jeszcze się bulwersujesz o ironiczne wpisy, chcąc silnik w Porsche chłodzić tanim i wydajnym wiatraczkiem na USB.....A kup se normalne WODNE CHŁODZENIE, a nie ajoła. Wtedy ten zestaw za 20k będzie miał powodzenie u sąsiadów i powodował ochy i achy płci pięknej. A nuż może jeszcze która się tak zapatrzy, że na noc zostanie :D Tylko nie zapomnij ledów wyłączyć na czas "snu" :wariat:

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...